Меню Рубрики

Статуси про зиму

За наказом уряду, зима відміняється, щоб чинний президент не впав у сплячку!

— А чому хрумтить сніг? — Напевно, він засохлий, тому що не свіжий. — Ні … Просто у сніжинок
ламаються хребти …

«Хай живе — зима»

Сніг тане .. бридко, огидно і жахливо! 

Поверніть літо!! .. вимкніть сніг, намалюйте сонце, розігрійте небо, закип’ятіть море, насажайте пальм ..

Перед тим як ловити ротом сніжинки, переконайся, що всі птахи відлетіли на південь. )

СНІГ — ЦЕ МУХИ У НАЧНУШКАХ =))

Чи знаєш ти, чому сніг білий? Просто він забув свій колір …

Всю ніч йшов сніг …. Сніг йшов з ліхтаря …

Втратив пульт управління погодою, який знайшов прохання повернути і не балуватися холодом, дощем і снігом!

Добре в Сибіру, влітку цілий місяць снігу нема.

Бог закурює, а ми милуємося рассветом.Бог видихає дим, а ми дивимося на облака.Бог струшує попіл, а ми ліпимо снеговіков.Бог спльовує, а ми
розкриваємо зонти.Бог викидає недопалок, а ми загадуємо бажання …

Почалася зима … рука на мишці мерзне =))

мені хочеться йти по злегка освітленій вулиці … ввечері, де під ногами хрустить сніг, в навушниках грає улюблена музика, а шлях висвітлюють Фанарі ..*_* так спокійно.

Прикро виходить, літо, осінь, весна — один раз на рік, а зима два — перший раз на початку року, а другий — наприкінці …

Піднімаєш голову до неба ….. хмари посипають світ ванільним цукром …..

А якщо дивитися вгору на падаючі сніжинки, то здається ніби летиш кудись далеко-далеко … І ніколи вже більше сюди не повернешся …

Сніг білий, мені холод вітру приносить. Дощ мокрий, розбив, як надію, асфальт …

Зима-Так, що може бути приємніше ?=)… Коли гуляєш, а в тебе на шапці або капюшоні маленькі, білі, але жахливо красиві сніжинки =)…. Напевно нчего =***

Ну ось сніг, мороз, Отмерзшіе пальці, червоний ніс!

шукайте улюблених — попереду дуже холодна зима …

А перший сніг, а перший снег.Ночью помре, не залишивши сліду, і так трапиться — осінь попрощається з ним назавжди.

люблю зиму. дивишся у вікно а місто ніби коксом покритий.

Я розлитий малиновим сиропом на твоє оксамитове серце, залишивши на ньому шовковий присмак цукрових зими ..

Росія. Зима. Криза. Немає грошей навіть на сніг!

Взимку скла в автобусі перетворюються на місце перепіскі.Словно кожен хоче висловити те, що у нього в мислях.Чтоби інші віделі.Чтоби не в порожнечу

Коли Наполеон прийшов до Москви, в місті нікого не було. Хах, а че він хотів — зима ж, все в Єгипті!

40% жінок — зима подобається, а 60% — не дуже. Той ж опитування показало, що у 40% жінок є шуба, а у 60% її немає.

Зима. Зустрічаються 2а бомжа. 1й:-ТИ ДЕ БУВ? 2й:-хде-хде, ПИВО гриз ….

За кількістю друзів Онлайн можна дізнаватися погоду …)))

Сніжинки падають, розчиняючись на теплих в’язаних рукавицях.
Звертаю увагу на мелочі.Влюбілась …

-Дурна якась зіма.Без снега.Грязно так ..
-Життя взагалі глупая.Особенно коли нічого світлого нет.Грустно так …

Я все ніяк не звикну, що декабрь.Что не буде осені.Лістьев.Тебя …
А попереду ще така холодна, довга зима …

Зиму придумали на честь таких, як я.Сільних, світлих, бездоганно красивих, але холодних.Трі місяця,
присвячені крижаним статуям.Круто.

Статуси про зиму.

Такого снігопаду, такого снігопаду … давно не пам’ятають сдешніе місця. А сніг не знав і падав …

За наказом уряду РФ, зима відміняється, щоб чинний президент не впав у сплячку!

— А чому хрумтить сніг? — Напевно, він засохлий, тому що не свіжий. — Ні … Просто у сніжинок
ламаються хребти …

«Хай живе — зима»

Сніг тане .. бридко, огидно і жахливо!

Поверніть літо!! .. вимкніть сніг, намалюйте сонце, розігрійте небо, закип’ятіть море, насажайте пальм ..

Перед тим як ловити ротом сніжинки, переконайся, що всі птахи відлетіли на південь. )

СНІГ — ЦЕ МУХИ У НАЧНУШКАХ =))

Чи знаєш ти, чому сніг білий? Просто він забув свій колір …

Всю ніч йшов сніг …. Сніг йшов з ліхтаря …

Втратив пульт управління погодою, який знайшов прохання повернути і не балуватися холодом, дощем і снігом!

Добре в Сибіру, влітку цілий місяць снігу нема.

Бог закурює, а ми милуємося рассветом.Бог видихає дим, а ми дивимося на облака.Бог струшує попіл, а ми ліпимо снеговіков.Бог спльовує, а ми
розкриваємо зонти.Бог викидає недопалок, а ми загадуємо бажання …

Почалася зима … рука на мишці мерзне =))

мені хочеться йти по злегка освітленій вулиці … ввечері, де під ногами хрустить сніг, в навушниках грає улюблена музика, а шлях висвітлюють Фанарі ..*_* так спокійно.

Прикро виходить, літо, осінь, весна — один раз на рік, а зима два — перший раз на початку року, а другий — наприкінці …

Піднімаєш голову до неба ….. хмари посипають світ ванільним цукром …..

А якщо дивитися вгору на падаючі сніжинки, то здається ніби летиш кудись далеко-далеко … І ніколи вже більше сюди не повернешся …

Сніг білий, мені холод вітру приносить. Дощ мокрий, розбив, як надію, асфальт …

Зима-Так, що може бути приємніше ?=)… Коли гуляєш, а в тебе на шапці або капюшоні маленькі, білі, але жахливо красиві сніжинки =)…. Напевно нчего =***

Ну ось сніг, мороз, Отмерзшіе пальці, червоний ніс!

шукайте улюблених — попереду дуже холодна зима …

А перший сніг, а перший снег.Ночью помре, не залишивши сліду, і так трапиться — осінь попрощається з ним назавжди.

люблю зиму. дивишся у вікно а місто ніби коксом покритий.

Я розлитий малиновим сиропом на твоє оксамитове серце, залишивши на ньому шовковий присмак цукрових зими ..

Росія. Зима. Криза. Немає грошей навіть на сніг!

Взимку скла в автобусі перетворюються на місце перепіскі.Словно кожен хоче висловити те, що у нього в мислях.Чтоби інші віделі.Чтоби не в порожнечу

Коли Наполеон прийшов до Москви, в місті нікого не було. Хах, а че він хотів — зима ж, все в Єгипті!

40% жінок — зима подобається, а 60% — не дуже. Той ж опитування показало, що у 40% жінок є шуба, а у 60% її немає.

Зима. Зустрічаються 2а бомжа. 1й:-ТИ ДЕ БУВ? 2й:-хде-хде, ПИВО гриз ….

За кількістю друзів Онлайн можна дізнаватися погоду …)))

Сніжинки падають, розчиняючись на теплих в’язаних рукавицях.
Звертаю увагу на мелочі.Влюбілась …

-Дурна якась зіма.Без снега.Грязно так ..
-Життя взагалі глупая.Особенно коли нічого світлого нет.Грустно так …

Я все ніяк не звикну, що декабрь.Что не буде осені.Лістьев.Тебя …
А попереду ще така холодна, довга зима …

Зиму придумали на честь таких, як я.Сільних, світлих, бездоганно красивих, але холодних.Трі місяця, 
присвячені крижаним статуям.Круто.

нe люблю, коли таeт снeг.ето похожe на те, що тануть чиїсь надeжди та ілюзії.
і я ужe нe знаю, як лeчіть це глупоe горло, тому що
нічeго нe помогаeт.дажe шкарпетки вязаниe з теплим світeром.
нe хочу бути такою милою
домашнeй дeвочкой в теплому світeрочкe з плюшeвим мeдвeдeм в руках.і говорити: «ой, як мнe самотньо».
нe хочу бути вульгарною, надмeнной, жeстокой, не хочу бути тією, яка курить 327473 сігарeту поспіль, тому що
«Боляче»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *