Меню Рубрики

Статуси і цитати про егоїзм і любові до себе. Егоїзм в цитатах і статуси.

Девіз егоїста: «Я — мета, все інше — засіб».

Егоїст — це той, хто постійно думає не про мене.

що таке любов!? це коли ти пускаєш в свій егоїзм когось окрім себе.

Відділяєш свої проблеми від чужих — і живеш спокійно:) Хай живе принцип здорового егоїзму

.. В моєму егоїзмі є місце і для тебе ..

Мені плювати на всіх і вся … окрім себе! Ви думаєте я егоїстка? Я відповім вам … Та)))

Егоїстична, хитра, але мила сволота. Я багатьом не подобаюся, пішли НАХ — не виправлюся

егоїстична особа з постійним непостійністю у думках.

Егоїстична, хитра але мила Сволота …

Я істеричка. Я нестерпна. Я егоїстка. Я чудова. Я від своїх променів, сяючи, сліпну. Я артистка. Я королева чорного піару. Я плетуха. Я вам зовсім не пара. Я аферистка. Я плету інтриги. Але лише з тобою одним я буду поруч.

Ми всі такі егоїсти, любимо самі себе, і говоримо своїй другій половині що ви любите їх, а задумайтеся кого нам треба любити?! «Рідну Мати, яка подарувала вам життя!»

стримайте свій егоїзм до стану повільного булькання.

Любити себе — не егоїзм. Це спосіб внутрішнього очищення: навчившись любити себе, ми дізнаємося, як любити інших …

Егоїзм — річ велика. але твій особливий!!

Егоїзм — єдине що відрізняє людину від тварини.

ЛЮБОВ — це егоїзм удвох.

Егоїзм — коли хочеш щоб вона була з тобою, а любов — коли хочеш щоб вона була щаслива

Егоїзм — це не значить жити так, як хочеш, це вимога до інших жити так, як ви цього хочете.

Егоїсткою бути легше …

Егоїст — людина, яка любить тільки себе і не любить інших егоїстів

Ти егоїст, самовпевнений дурень, пофигист, дурень, безсердечний, і саме ти ХЛОПЕЦЬ МОЄЇ МРІЇ ..

Девіз егоїста: «Я — мета, все інше — засіб».

Я не егоїст. Просто поки мені нема кого любити, окрім себе …)

життя як фашизм процвітає егоїзм

Люблю людей, яким подобаюся … За гарний смак …

Краще любити себе, ніж дарувати свою любов тому, кому вона не потрібна …

Ще не навчишся любити себе ніхто тебе любити не буде

Всі ви народжені не для того, щоб направляти мене по руслу річки, а для того, щоб скерувати русло річки під мене.

Егоїст-це той, хто любить себе більше, ніж мене

Егоїст — невихована людина, більше цікавиться собою, ніж мною

Я ЛЮБЛЮ СЕБЕ, СЕБЕ ЛЮБИТЬ МЕНЕ, І ПОВНЕ ВЗАЄМОРОЗУМІННЯ!

а у нас любов у троем .. я люблю себе, себе любить мене, мене любить я .. миф щасливі))

-Я нарешті закохалася … і знову в себе …- Егоїстка ти !…- Може бути … але я хоч би не зміню самій собі …

Дa! Я егоісткa.Еслі ви мeня знaeтe іншого-вaм нeвeроятно повeзло!

Хто скaзaл, що я дaлeкa від ідeaлa! Це убогий ідeaл дaлеко від мeня!

Сaмий кращий чeловeк з яким свeлa мeня моя судьбa-це я сaмa!

Вища ступінь егоізна це коли ти робиш приємно близькій людині тільки для того, щоб сделпть приємно собі

Існує всього дві думки: моя і неправильна.

У мене невибагливий смак. Мені цілком достатньо самого кращого.

Нахабство — друге щастя. Тому що я це перше.

здоровий егоїзм: дієта, спортзал і хороший коханець …

Моє впертість стервозність і егоїзм викликають у мене огиду. Я одна з тих дівчат від яких я б втекла

Чоловічий егоїзм прямо пропорційний жіночої нудоті, і обернено пропорційний її почуттів!

Егоїст — людина, яка думає про себе, замість того, щоб думати про мене.

Він любить себе, алкоголь і травичку … а я дура теж люблю його … але йому вистачить однієї люблячої його персони-себе …

Сама себе люблю, сама себе хочу, сама собі не по кишені!)))

Любов до себе завжди взаємна .. Люблю себе ♥

-Ти кого небудь любиш? -Люблю, себе. -Ти з телефону? -Не думай, що я опечатані в Т9

Я у себе одна і мені для себе нічого не шкода!

знаєш, в психології є одне поняття, дуже точно описує твою поведінку .. — Яке? — Дура.

Він: я тебе люблю!
Я: опа … ще один)

Думав напишеш про свої почуття і я розтану?

«Любов — маячня. Почуття — маячня. Я — камінь. Мерзотник. Бездушна скотина. І пишаюся цим. «

-Це верх егоцентризму, не помічати мій егоїзм!

ось так у житті …. спершу вредіна, потім егоїстка, а пізніше і сукою назовут.Но мені фіолетово, я то знаю, що я найкраща … (с)

кажуть що мені следут поправити корону! може варто просто надіти трохи більше, щоб краще сиділа?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *