Меню Рубрики

Статуси про п’ятницю і вихідні. П’ятниця — цитати і статуси.

Жити потрібно так, як ніби кожен день п’ятниця

Не слід у п’ятницю шукати привід випити. П’ятниця — це вже привід.

Понеділок — відходимо від вихідних, вівторок — готуємось до роботи, середа — працюємо, четвер — відпочиваємо від роботи, п’ятниця — готуємось до вихідних. Висновок: може вистачить вже працювати по середах!

Тільки налаштувався на роботу — і раптом знову п’ятниця, знову відпочинок … Ось так завжди! 

У п’ятницю найчастіше хочеться випити. У понеділок найчастіше хочеться п’ятницю

У п’ятницю, 13-го відьми, мара, бабки-Яги, русалки, фурії, гарпії, горгони, мегери, валькірії та інша нечисть збираються разом і влаштовують шабаш. Ось тільки не треба плутати п’ятницю, 13-е і 8 березня …

Hа різанні завжди викладайтеся на 100%! 12% у понеділок, 23% у втоpнік, 40% у сpеду, 20% в четвеpг та 5% у п’ятницю.

Пні тижня: поневольнік, вздорнік, череда, чертверх, пітниця, своббота, раскісенье (два останніх — буходние, решта — важко).

Зарплата в п’ятницю — удар по печінці

щоб вихідні наступали швидше, пити треба починати з четверга …

Якщо вихідні і свята в календарі виділяють червоним кольором, то чому п’ятницю не виділяють синім?

У п’ятницю найчастіше хочеться випити. У понеділок найчастіше хочеться п’ятницю.

П’ятниця-у країні дурнів закипіла робота …

У п’ятницю працювати не можна: у мусульман святий день. У суботу працювати не можна: в іудеїв святий день. У неділю працювати не можна: у християн святий день. У понеділок працювати не можна: у росіян важкий день.

Ейнштейн був правий: вихідні — поняття відносне

Люблю понеділок — всього три дні до п’ятниці (Арон Вігушін)

П’ятниця! — П’ятниця!! — П’ятниця! — П’ЯТНИЦЯ !!!!- П’ЯТНИЦЯ !!!!!- П’ЯТНИЦЯ !!!!! !-П’ЯТНИЦЯ !!!!!!! — В жаху кричала печінку …

пішов на зустріч з вихідними!

Господи, допоможи мені не напитися!
Прокинутися вранці в СВОЇЙ ліжка!
Допоможи не втратити імідж!
Не втратити речі і голову в тому числі!
Допоможи не писати нікому п’яних смс в 2 ночі і не дзвонити!
Допоможи прийти додому на двох, а не на 4-ох!
А якщо щось і накоїв …., то зітри мою пам’ять навіки віків!
АМІНЬ

Печінка з тривогою чекала майбутньої пятніцци, Нирки теж хвилювалися, що доведеться багато працювати,
Глотка розминалася, Ніс чухався, Шлунок готувався, Жопа переживала, що знову на неї знайдуть пригоди,
Ноги з Мовою готувалися заплітати, Голова боялася захворіти, навіть Серце кров’ю обливалося. І тільки один
Мозок радів, що п’ятниця не за горами ..

Ми сьогодні бухати або так?

СЕГОДНя СуББоттАААА, А пов значить, що ?????
-НажрЕЕмММся У гавна !!))))
І буде ІбІцЦцААА **

— У цю п’ятницю до скількох будеш зайнята?
— У цю п’ятницю я зайнята до понеділка!

Субота! Нам сьогодні можна все! Кіно, вино і доміно. Стриптиз, круїз, будь-який каприз! панчохи, помада, каблуки! Тримайтеся, суки-мужики!)).

цієї ночі з п’ятниці на понеділок, витрачаємо час зливаючи кілограми грошей)

Ніс готувався свербіти, голова боялася захворіти, нирки панікували, що їм сильно дістанеться, печінка хвилювалася, що доведеться багато працювати, навіть попа переживала, що на неї знову знайдуть пригоди … і лише один мозок радів майбутньої п’ятниці.

П’ятниця, п’ятниця … Хочеться напакостити, та ТАК, щоб соромно було, як мінімум до середи …

Ось і п’ятниця прийшла!
Людям радість принесла!
Будуть всі пити і гуляти!
Це свято відзначати!

Хто придумав понеділок? Всунути б його та в дупу! Нам би краще б ще, зайву, та п’ятницю!

Якби на тижні було сім п’ятниць, то половина населення вже б померла!

Галявка, п’ятниця до нас іде!

«Піпеац приходить у ніч з п’ятниці на понеділок!»

Я свою норму знаю: впала — значить вистачить!

якби у печінки були руки то вона б задушила горло …

Що мені сніг, що мені спека, що мені вермут розливний, коли мої друзі зі мною!

Як солодко звучить слово-ВИХІДНИЙ!

Якщо немає життя особистою — значить вистачить бути пристойною

Я непристойно відкрито посміхаюся і демонструю підсмажені плечі і живіт. Я хитро щурю очі і ласкаво дивлюся на кондукторів. Мені подобається вихором прокручувати в голові всі події вихідних як улюблений і майже затертий до дірок фільм на dvd.

Цілий тиждень в деталях: Нероба, Повторнік (повторнік ледаря), Бреда, Чверть, Пітніца, Клубббота, Похмельсенье

Відчуваю себе як Робінзон Крузо-дуже сумую за п’ятницю!

І нехай твердять, що я п’яниця, і нехай несуть всяку дурницю. Обов’язково буде п’ятниця, всім начальникам наперекір!

П’ятниця всього один раз на тиждень, але, сука, запам’ятовується

П’ятниця-розпусниця

Думки з похмілля: «Вчора була п’ятниця, завтра субота … Боже, а що ж сьогодні? ..»

Важко вберегти печінку від поганої екології. Особливо по п’ятницях

У мене величезна сила волі … якщо треба пити, то доводиться відкинути всі предрасудкі)

сли взяти за основу «дурням везе» і додати до цього «море по коліно», то виходить що по вихідних я Безсмертний!

-Звідки гроші на самбуку, Махито, клуби, кальяни, у країні ж криза? салон эротического массажа в Киеве работаем 24/7
-В країні криза, а у нас п’ятниця!

п’ятниця, мужики відпочивають!!

П’ятниця по русски ТЯПНІЦА!

пішов на зустріч з вихідними! )

Старовинний російський свято «П’ятниця вечір «…. святкується 3 дні

Щоки горять, значить субота.

Чого-то хочу, а кого не знаю …

куди піти, куди податися, кого знайти, кому віддатися!?

П’ятниця, пора бухати (с)

І так печінка, готуйся, у нас завтра важкий день — п’ятниця

Чи випадково слова «п’яниця» і «п’ятниця» звучать схоже?

У нас усього два справжніх свята — Новий Рік і П’ятниця.

П’ятниця … Невдахи в онлайні, (с) інші всі в офлайні ..

П’ятниця — це свято, яке прийнято відзначати в суботу та неділю. У понеділок прийнято чекати п’ятницю з ранку, причому у вівторок, середу і четвер п’ятницю чекають особливо, намагаючись відкласти всі важливі справи на наступний тиждень

Якщо починати пити в п’ятницю ввечері, то у тижні вийде вісім днів: п’ять робочих і три вихідних

У понеділок я завжди відчуваю себе як Робінзон Крузо. Дуже сумую за п’ятниці.

Ви на неї не сердився. Вона ж без матері росла … А по п’ятницях і без батька …

вчора була п’ятниця, завтра субота, а сьогодні що?

Мені вже ні сміється, ні плач, не стоїться і навіть не куриться Де ж ти довгоочікувана п’ятниця? Лише з тобою все бажання збудуться.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *