Меню Рубрики

Статуси про любов.

Кохання-це коли відпускаючи людини серце кричить «не йди!! Я не можу без тебе!!» У слух вимовляєш абсолютно щиро «будь щасливий … і бережи себе …….»

Милий … Я не ревную … Я просто попереджаю … Ще один твій косий погляд у бік он тієї швабри … І твої батьки ніколи не зможуть поняньчіть онуків .. (Статуси про кохання)

не напрошувався до мене в серце .. все одно нічого не вийде … ключ у іншого .- статуси про любов 

Ще один стакан, ще одна сигарета, ще одна сумна пісня … завтра я зміню цей диск .. і більше ні слова не скажу про тебе ..

Така дивна, ранима, трохи закохана і замріяна, можливо, не зовсім реальна, але така необхідна, як повітря … і навіть якщо немає мене-ти вигадай мене …

Моя проблема в тому, що ти — її рішення

Він задоволений, що завоював її, вона задоволена, що він так думає — статуси про любов

… Така нахабна брехня, що я не в силах зрозуміти, як можна так брехати …- статуси про любов

хочу щоб з мого серця ти вийшов так само швидко, як ти виходиш з on-line.

ти немов пачка сигарет, багато хто без тебе не можуть прожити і дня .. але в цьому і проблема … АДЖЕ Я НЕ КУРЮ!!

І знову ти мене непокоїш своїм Online — статуси про любов

Вимкни біль … І вимкни світло … Розбий телефон, позбирай інтернет … Забудь про все … Нічого більше немає! І лише жалюгідний голос кричить: «Відсутній більше абонент».

Прийшов? А я тебе чекала!? А де ти був коли кликала? А з ким ти був, коли любила? Тепер ти згадав, я забула .. — Статуси про любов

от знову хочеться заволати на весь світ про те, що Я ТЕБЕ ЛЮБЛЮ! Тільки знаю, що в черговий раз це почує весь світ, але не ти .. — Статуси про любов

ми різні … і я розумію, що у нас мало шансів на майбутнє ….(((( але не відірватися і не стати ближче … все частіше я пишу тобі: «ненавиджу «!!!!!

не грайте в кохання …, а то ж життя смішна штука … може вже завтра ти потрапиш в колекцію чиїхось ляльок

Мені подзвонили з раю і сказали, що від них втік найкрасивіший ангел, але я сказала що не бачила тебе … — Статуси про любов

Де-то в області серця ти стаєш Богом …

[Чуєш не чуєш, зрозумієш не зрозумієш, мені все одно чомусь ти кричиш, якщо зумієш зараз замовкнути, то здивуєшся, мені є що сказати] — статуси про любов

Твій ніжний смайлик всіх бажаючих, чарівні, світліше! Я счастлівa, якщо ти в онлайні, Тужу, якщо ти away …

Сльози, сходи, мені боляче … Вітер, дах, все! досить! Крок, другий, потім карниз … мовчки встану, глянувши вниз … Машини, вулиці, будинки … А мені пофіг — я одна …

Треба просто викинути це з голови. Треба просто викинути це з голови. Тебе. З голови. Простіше викинути голову, по-моєму-статуси про любов

Дуже страшно, коли настрій можуть підняти друковані знаки: літери, крапки, знаки оклику. Коли від смайлика в кінці повідомлення залежить, заснеш ти сьогодні, чи ні — статуси про любов

Сльоза за сльозою, за раною рана, моє життя витікає, як вода з під крана!

Ти — біль і світло,
Спокій і страх,
Ти — присмак неба на губах,
Мелодія, що я співаю,
Ти життя … А я її ЛЮБЛЮ!

любов-це ваза, а ваза скло, скляні вази б’ються легко! — Статуси про любов

Я то полюбому сонечко! Шкода то тобі ніхера не світить!

Легким поглядом … дала оцінку почуттям … зрозумієш всі або на цей раз пропустимо ..??? — Статуси про любов

Під будь-яким з семи небес моє серце буде також битися, але вже не заради тебе … навіть якщо ти придумаєш восьме …

За слова пробачу! За любов спасибі! Я була чесна … йду красиво) — статуси про любов

Подивися на годинник … стрілки біжать тільки вперед … а знаєш чому? … Тому що минуле вже не має ніякого значення ..

За що ..? та я сама незнаю ..
Давно.? ну, взагалі-то давно ..
Навіщо ..? а що, так небувало,
що просто любиш .. ні за що …

Милий, тепер ЦЕ твоя дівчина? я знала що в тебе є почуття гумору, але все ж …=) — статуси про любов

Хочеться дурепою набитою стати, щоб вірити твоїм словам …

Знаєш, я не вірю нічому з того, що ти говориш, що починається зі слів якщо чесно

Зустріч двох людей — це як зустріч двох хімічних елементів. Реакція може і не відбутися, але якщо вона відбувається — змінюються обидва.

Зіма.Снежінкі на ресніцах.Небо.
Схоже на безкрайню снігову пустелю.
Закутатися в улюблений шарф.Смотреть на бліде солнце.І жити … — Статуси про любов

мій внутрішній світ закритий на реставрацію … нове життя, нові люди, все змінилося, але все ще буде … ЧАС ВЕЛИКИХ ЗМІН ..

Ти не повернеш вже ті часи, тому, що не хочу більше цього Я

Перш ніж починати наші відносини заново, подумай — чи можна жити в дотла згорілому будинку … — Статуси про любов

кожен новий день брехлива гра … кожен новий погляд …. солодкі слова …

Стиснувши кулаки, кусаючи губи … Ти розумієш тебе він не любить! Руки тягнуться до сигарети знову, ти розумієш, що це любов .. — Статуси про любов

Щоранку я кажу собі: «Підйом, красуня, нас чекають великі справи!», Але внутрішній голос шепоче, що якщо чекають, значить, люблять, а якщо люблять, то почекають ..

Кажуть, що все проходить … Ну давай, пройди вже, ти мені майбутнє загороджувати! .. — Статуси про любов

серце зігрієш руками, і я буду поруч, ночами і днями .. не завадять хвилини прощання мені зустріч з тобою потрібна як дихання

«Любов як ртуть: можна втримати її у відкритій долоні, але не в стислій руці»

До любові деяких жінок чоловікові треба дорости, а до любові інших жінок — опуститися

Функцію в серці «Забути тебе» я поставила за замовчуванням — статуси про любов

Поставити крапку-це ще не найважче! Найважче-дивитися, коли людина, якій найменше хочеться заподіяти біль, поруч дописує ще дві …. !

Думала, що любила … виявилося … любила думати .. — Статуси про любов

Серце розбите,
Осколки навколо!
Обережно ходіть,
Вони десь тут!!

блукаю одна по лютому …. неспішно сльози протираю і брешу собі що не люблю …… і брешу собі що забуваю … — Статуси про любов

Вранці не снідаю-думаю про тебе …
Вдень не обід-думаю про тебе …
Увечері не вечеряю-думаю про тебе …
Вночі не сплю, їсти хочу!)

Якщо мене любити, то я гори можу скрутити, а якщо ні то-шию! — Статуси про любов

це так жорстоко, коли ламаються люди, у яких ти вчився стійкості

Люди, як книги в бібліотеці, начебто всі разом, але у кожного своя історія і головні герої — статуси про любов

Годинами сидить вконтакте і раз по раз перечитувати його странічку.Как ніби там щось зміниться. [Дура.Іді спати.] Кажуть його очі на аве

Іноді від будинку до метро — одна улюблена пісня, найсмачніша сигарета і одна усмішка, яка не може зійти з обличчя, а від метро до дому — аби не заплакати — статуси про любов

Я в нього нові * LOVE STORY *…… чергова сука, яка нічого не коштує! Я йому потрібна, а він цього бачить, думає що простіше буде ненавидіти ..

Ти ніби лялька з маскою байдужості
Або штучної веселості завжди.
Посмішку зберігати заради пристойності
Нестерпно важко іноді ..

… Дорогі парфуми поглащает сигаретний дим, ми з тобою в океані щастя, ми переможемо … ми з тобою тільки одні, і не завадять навіть телефонні дзвінки. — Статуси про любов

Нерозділене кохання корисна для зошита поета: вона заповнює сторінки, спустошуючи його душу

Ми знову друзі … тільки тепер ми — друзі, які іноді целуются.Что ж, таке теж, напевно, іноді буває …

Я обов’язково залишу тебе в титрах свого життя … — Статуси про любов

на зміни у твоїй настрої у мене алергія.

Сотні кілометрів … тисячі причин ..

Додому занадто рано і порожньо. З тобою занадто пізно і сумно. Дихати, не заважати. Дивний чай, не сумуй — статуси про любов

Ну давай же, пий своє кави без цукру, яке ти ненавидиш, і запевняти себе, що це від нього тобі так гірко

Я ненавиджу шампанське, але завжди хочу його … З тобою у мене та ж фігня — статуси про любов

я тебе люблю.
хоч і по-своєму
криво і часом,
але дуже

Любов — це єдине, чим вона ще не боліла ..

В Америці зараз ніч. В Австралії зараз осінь. А хтось зараз щасливий .. — Статуси про любов

Вона любить розмови ніочем, прогулянки під дощем, гірка кава і його … Вона дура … І я кожен день бачу її у дзеркалі ..

Але ж є такі люди, на яких треба вішати табличку: «після таких сходять з розуму»

Ніколи не говори «просто друзі». Друзі — це зовсім не просто. — Статуси про любов

-Я люблю тебе. -До сих пір? -Назавжди

Вона не закохується-боиться обпектися знову, шукає твій погляд у натовпі незнайомих очей, це як лабіринт, в якому немає виходу, один вдих і все життя на видиху

Куріння вбиває легені. Алкоголь печінку. А ти мене … — Статуси про любов

Сьогодні вона поза зоною доступу. Просто * в щасті * мережа не бере.

Іноді так хочеться побачити повідомлення: «Я більше ніколи не напишу», щоб більше не чекати ..

ти схожий на кінець світу — після тебе нічого не буде. — Статуси про любов

Та вже … у статусі «зустрічаюся з …» ти виглядав краще, ніж в «чорному» списку

Навіть твоє байдужість не може мене відпустити …

Завжди боюся не знайти тебе в онлайні … — Статуси про любов

А по потрібних номерами тільки вбивають гудки.

Де ти був, коли я задихалася без тебе??
Навіщо ти тут, коли мені без тебе легко!?

Моя «закладка» знаходиться в офлайні .. — Статуси про любов

У моєму випадку сімейний стан «все складно» ще дуже просто сказано.

Раніше дівчата хотіли принца на білому коні, тепер їм потрібен вампір на вольво … — Статуси про любов

— Він потрібен тобі? — У мене таке враження, що він входить до складу моєї крові, як гемоглобін. Я без нього помру

і тільки дивлячись в твої очі … я розумію чому я до цих пір жива … — Статуси про любов

ти написав мені своє банальне «привіт». ти шалено мені потрібен, мені не вистачає тебе, але відповідати я не збираюся. так, милий … горда

.. Коли я віддам своє серце кому-небудь, це буде назавжди ….. або ніколи …

-Пам’ятаю, як він говорив, що я ‘сенс його життя «.
Потім виявилося, що і без сенсу життя він чудово обходиться — статуси про любов

♥ «… абонент більше вас не любить і знаходиться поза зоною зацікавленості в вас …»

Хочеться зникнути — щоб за тобою скучали … хочеться прірву — щоб про тебе не знали … хочеться повернутися — туди, де чекають … хочеться прокинутися-з тим хто любить ….

Tебя полюбила в червні … за графіком розлюблю в листопаді .. — Статуси про любов

Ти більше не «моє сонце». Ти взагалі не з моєї галактики! »

Пам’ятаєш, я любила? Розслабся, я жартувала

ми залишилися друзями? — Це чудово!
я як-небудь по-дружньому розповім тобі,
як сильно щаслива з іншим .. — Статуси про любов

«Істинна любов страждає мовчки.»

… Я хотіла щастя, а ти хотів біди, я хотіла неба, а ти хотів землі, я любові хотіла … а ти вирішив піти …

Приємно, коли сидиш, ні кого не чіпаєш і несподівано приходить повідомлення: «Я люблю тебе …» — статуси про любов

А я все одно вірю, що настане той момент, коли я буду стояти під проливним дощем, тримати Його за руку і кричати: «Бачиш, небо! Він мій!» ..

-Він сказав: «Я ніколи не закохуюсь». — І? — І в мене з’явилася мета — статуси про любов

Я так боюся не дожити до нашого «назавжди разом»

Відносини. Заморочки. Кома там, де точка. Вигуки. Питання. Вибачення Краплі сліз … Кава з сигаретами. Мовчання. І лише думка про прощання …… — Статуси про любов

Якщо одна помилка може вбити любов, значить її зберегти практично неможливо. Спасибі тобі за цей урок.

І яку частину фрази «я люблю тебе» ти не зрозумів?

Любов, як нервові клітини: не відновлюється — статуси про любов

Вечір без любові, ранок без образи — люди інваліди ….

де мені взяти таку пісню про любов і про долю, щоб ніхто не здогадався, що ця пісня про тебе …

набираю його номер і трубку кидаю .. з трепетом люблю, але звичайно розумію, що він не може відповісти на це почуття … але без нього в цьому світі дуже мені порожньо … — Статуси про любов

Вперше на «я тебе люблю» він не почув відповіді … Так йому і треба 

Зі своїми проблемами, з собою наодинці, в ліжко снодійне — порятунок у сні .. На дні серця зберігаючи образу і тугу, стискає кулаки і повторює «я зможу» .. — Статуси про любов

Пам’ятай, не намагайся забути, адже розлуки не треба боятися. А вдалині можна міцно любити, навіть міцніше, ніж просто зустрічатися!!

Ми зустрілися очима і я раптом зрозуміла, що у мрії буває колір … — Статуси про любов

Нехай пелюстки розсипають троянди, нехай тільки лише твої очі не знають, що таке сльози …

Дівчина з очима кольору життя .. Вона любить сонце, така ніжна, така горда .. Подобається? .. Не можна .. Не твоя .. вже давно в щось або когось закохана … — Статуси про любов

— Я зачинила двері до свого серця і написала — ВХОДУ НІ. Але прийшла любов і сказала просто — «я не вмію читати» … 

— Л_Ю_Б_Л_Ю … ви помітили, що на клавіатурі ці букви розташовані так близько один до одного …? — Статуси про любов

— Нехай йде дощ, нехай ллються зливи, Обіцяю, ми будемо щасливі, просто believe me …

— Я б небо закреслила, щоб любов моя заснула, щоб мені її не зустріти … знову … — статуси про любов

на світі дуже багато людей.
для того, щоб ти серед них знайшов мене

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *