Меню Рубрики

Статуси про стерв — 2.

Вислови та цитати про стерв. Стерво. Що ви знаєте про стервозності?

Що таке «жіноча стервозність»? — Це коли з мужика намагаються зробити гібрид вібратора з банкоматом.

 

Стерво — це дар від Бога і прокляття небес, дика лісова кішка, Напівангел — полубес. — Статуси про стерв

 

Стерво ніколи не дасть зрозуміти чоловікові, що вона цілком у її владі. А оскільки він ніколи її не зрозуміє, то й ніколи не припинить переслідування.

— Ти завжди така стерва?

— Ні, п’ять днів на місяць я ще гірше! — Статуси про стерв

 

Мій хлопець хотів, щоб Я перестала носити короткі спідниці … Я буду по ньому нудьгувати !!!..

Зі мною можна знайти спільну мову, прикусивши при цьому свій.

 

— Статуси про стерв

 

Аромат Версаче ….. брюнетки не плачуть ……. солодкі кицьки обожнюють віскі ……. вночі і вдень брудні мислі______отдихай малюк, ти в ЧОРНОМУ списку … .

Не будіть в мені стерву, вона і так виспатися не може!!

 

— Статуси про стерв

 

Cтервозность не порок ….. а імунітет при гарної зовнішності …..

 

Я — стерво, а це означає, що в першу чергу Я поважаю Себе.

 

— Статуси про стерв

 

С. Т. Е. Р. В. А. — Сногшібательная. Терпляча. Єдина. Романтична. Влюблива. Акуратна .!!!=).

Я безцінна, я не другий план, я number one, я сучка зухвала і все, що бачиш ти — це комплект бажань і все, що бачиш ти — це межа мрій

 

— Статуси про стерв

 

Чоловік вважає стервом ту жінку, з якої не вийшло зробити Дуру.

 

 

То я зухвала, то я ніжна, то знову б’ю по тендітним нервах, носити табличку я повинна — небезпечна перед вами СТЕРВА!

 

— Статуси про стерв

 

У мене немає манії величі. Великі люди цим не страждають!

 

Щиро бажаю тобі знайти свою другу половинку … Для початку — краще другу половинку мозку

 

Розумна жінка — це диявол в стані інтриги ..

 

— Статуси про стерв

 

Красива жінка — рай для очей, пекло для душі і чистилище для кишені

 

Мені багато чого не треба, мені потрібно все!

 

Зверніть увагу — плінтус. І запам’ятайте, це саме ваш рівень.

 

— Статуси про стерв

 

Не бійся своїх бажань, бійся моїх

 

Шукай собі іншу принцесу … моє королівство закрито для невдах!

 

Любиш свободу? Вільний

 

Будеш проходити повз-проходь.

 

Я не закохана в себе. Просто подобаюся …

 

Якщо я тобі не подобаюся, значить, ти не маєш смаку …

 

— Статуси про стерв

 

я не блядь-я одна спати боюся)

 

Я — стерво, а це означає, що в першу чергу Я поважаю Себе.

 

 

Я — стерво, а це означає, що будь-який інший, будь то жінка, будь то чоловік — поважає Мене.

 

— Статуси про стерв

 

Я — стерво, а це означає, що ніхто не має права нерозумно жартувати треба Мною, Я цього просто не дозволю.

 

Я — стерво, а це означає, що у мене завжди ідеально укладені волосся, ідеально доглянуті нігті і ідельно підібраний гардероб.

 

Я — стерво, а це означає, що Я не дозволю собі напитися до стану «вона танцювала стриптиз на барній стійці».

 

Я — стерво, а це означає, що кожен свідомо — підсвідомо хоче мене, Я ж хочу лише найкращих, бо Я — найкраща, а вони — можуть бути мене гідні.

 

— Статуси про стерв

 

Я — стерво, а це означає, що Я дозволяю робити собі подарунки та оплачувати рахунки, а не бігаю за подачками.

 

Я — стерво, а це означає, що навіть вранці, коли на мені немає макіяжу і я можу ходить в розтягнутій футболці і старих джинсах — всі будуть захоплено обертатися Мені у слід.

 

Мені подобається, як йдуть красиві і горді жінки, гордовито і стрімко постукуючи каблуками і ляскаючи дверима. Може, вони потім сповзають по її зворотній стороні і гірко плачуть, але йдуть вони чудово.

 

Правило любові до себе, коханої стервочки: це постійність. Чоловіки приходять і йдуть, одних ти любиш, інших-терпиш, але ти у себе є завжди!

 

Ви мене ненавидите? Я намагалася;)))

 

— Статуси про стерв

 

Класні хлопці на дорозі не валяються … ВОНИ валяються У МОЇХ НІГ

 

для того щоб кинути, для початку мене треба взяти

 

Я йшла першою … Різко і назавжди. Щоб почути «Стерво!» І посміхнутися «так!»

 

— Статуси про стерв

 

До одних дівчатам потрібен підхід з ласкою, до інших краще з соболем або норкою

 

Називаючи мене стервом, будь акуратний і не забувай, що рано чи пізно я можу перестати бути ТВОЄЇ стервом!

 

Граючи з кішкою, не скаржтеся на її подряпини …

 

У кожній стерва живе маленька дівчинка, яка танцює на битих стеклах і сміється …

 

— Статуси про стерв

 

Іноді жінці більше нічого не залишається, крім як бути стервом …

С. Кінг.

 

Ви хотіли розбити мою мрію? Обломиться. Вона в мене небитка, протиударні і морозостійка

 

Присядь, милий, тільки мозок не прищеми …

 

Я не прогиналася і не прогнися … Чи не принижувалася, і не принижуючи …. якщо Я пішла, то не повернуся … Я ніколи не просила і я не буду просити … Я так жила, живу і буду жити!

 

— Статуси про стерв

 

Стервами будуть називати кращих до тих пір, поки буде за що їм заздрити.

 

Люблю людей, яким подобаюся! За хороший смак!)

 

Мене образити — раз плюнути! Але плювати доведеться кров’ю!

 

— Статуси про стерв

 

Я буду сильною всім на зло … Я буду красивою всім на заздрість … Я буду говорити, що мені добре, Щоб інші не посміхалися!

 

Все, що я повинна, записано в Податковому Кодексі. Все, що не повинна — в Кримінальному. Решта — ваші домисли!

 

Ти не тіште себе ілюзією, любий. Ти такий же як і всі. Просто подобаєшся більше.

 

Девіз стерви: «Нехай страждають вони — чоловіки, а ми подбаємо, щоб привід для цього знайшовся.»

 

Напевно, мені просто не вистачає чиєїсь ласкавою руки, доброго, люблячого погляду і … влади над усім світом …..)))

 

Як би погано чоловік не думав про жінок, будь-яка жінка думає про них ещехуже. (Шамфор)

 

Жоден чоловік не варто жінки, якщо це по-справжньому гарна жінка.

 

— Статуси про стерв

 

Я тільки на перший погляд егоїстична і самозакохана стерво, насправді я ще гірше! ..

 

 

А я не зла … я навіть бажаю своїм ворогам, щоб у них по три машини біля воріт було: швидка, міліція і пожежна

 

Корона на голові чоловіка — це всього лише набійка від мого каблука

 

Коли жінка розуміє свою силу, вона стає страшною стервом

 

Я НЕ БОЮСЯ ВИСОТИ, ви ж бачили МОЇ КАБЛУК

 

Я дуже дика, щоб жити, я занадто рідкісна, щоб здохнути!

 

Називаючи мене стервом, будь акуратний і не забувай, що рано чи пізно я можу перестати бути ТВОЄЇ стервом!

 

— Статуси про стерв

 

Я знаю хто я, де я і скем я!!

 

Я закохалася в неї з першого погляду, давно … я тоді була ще зовсім маленька, я побачила її в дзеркалі і зрозуміла що ця любов на все життя

 

Здається мені, що ви — мукала англійська качечка. — У сенсі? — У сенсі МУ-DUCK.

 

Я не закохана в себе. Просто подобаюся …

 

— Статуси про стерв

 

Для стерви не існує системи цінностей, етикету, моралі і гуманізму, вона живе за принципами: «Я так хочу» і «Мені так треба».

 

Порівняйте моє життя зі своєю, а потім убийте себе, невдахи!

 

Забути Вас??? О, що Ви, мені б Вас хоча б запам’ятати …))

 

 

Я піду наліво, а може бути піду направо. Я ж — королева, я маю право … на будь-який хід,

 

Ось побачите, осколки чоловічих сердець ще захрустят під моїми ногами …

 

— Статуси про стерв

 

Я не знаю собі ціну … я ніколи її не називала …

 

В порочних зв’язках не помічена … Не було? Ні … не помічена …

 

Я не прогиналася і не прогнися … Чи не принижувалася, і не принижуючи …. якщо Я пішла, то не повернуся … Я ніколи не просила і я не буду просити … Я так жила, живу і буду жити!

 

 

Я королева, але не з твоєї колоди

 

Краса не врятує світ. Я відмовилася. Викручуйтесь самі

 

— Статуси про стерв

 

Високо кваліфікована спеціалістка по розбивання сердець, ваз, тарілок, мрій та бажань. Професіоналка в області критики, навчання

 

життя за швидкісними методиками, їзда по вухах, гра на нервах.

 

Не руйнуйте мої нервові клітини. У них живуть нервові тигри.

 

Зі мною залишаються тільки ті, хто мене гідний, а інші як пил сідають, а потім їх

 

Все в моїх руках, а що не в моїх руках, то у моїх ніг.

 

— Статуси про стерв

 

Моя любов обійдеться тобі дуже дорого. Мені не потрібні твої солодкі слова, я віддаю перевагу тепло … Канарських островів і норковій шубки

Я боюся того, що мене притягує, уникаю того, хто любить мене, і клею тих, хто мені на хрін не потрібен

 

Стерво — напевно … Егоїстка — іноді … Сучка — швидше за все .. Дрянь — може бути .. Мила — тільки для тата!

 

Я, для нього космос, я для нього більше ніж життя, Я для наркотик, я для нього кокаїн …

 

Стань стервом і життя здасться раєм =)

 

— Статуси про стерв

 

Я йому доводжу що не зраджувала, а він уперся рогами і не вірить!

 

 

С.У.К.А. — стерво вміє здаватися ангелом.

 

Скромність прикрашає людину … в сіренький колір =)))

 

Мені потрібен такий хлопець … ну такий … Коротше, точно не такий, як ти.

 

— Статуси про стерв

 

для завоювання жінки всі засоби гарні, особливо готівку))

 

Наша Настя голосно плаче! .. Нашу Настю кинув хлопчик! .. Наша Настя кине першою! .. Тому що Настя — стерво!

 

Повія спить зі всіма хто хоче її, а стерва спить з тими кого хоче ВОНА, відчуй різницю.

 

Рай для мене закритий. Господь мене звідти вислав.

Тлумачний словник В. І. Даля: «Стерво-труп околевшего тварини, худоби; падло, дохла, Палая скотина.» Дамочки, ви все ще вважаєте себе стервами? 🙂

 

— Статуси про стерв

 

Зі мною ти здохнеш від передозу, без мене від ломки …

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *