Меню Рубрики

Статуси про життя. Життєві цитати, афоризми, думки.

Минуле — це потяг, але він уже пішов. Майбутнє — це звичайна мрія, але ще не відомо, чи збудеться вона. Сьогодення — це подарунок життя. Тому треба жити сьогоденням, з надією на майбутнє та з досвідом минулого …

Нерозумно в цьому Світі щось ненавидіти. Адже стратегія життя полягає у виборі і в тому, що б цей вибір зробити правильно і гідно його зрозуміти і прийняти!

Потрібно у всьому бути 1-им, завжди мати другу половинку, ніколи не бути 3-їм зайвий, мати свої 4 куточка, що б все в житті було на 5, мати друге почуття і бути на 7-му небі від щастя …

Так іноді хочеться, щоб поряд стояв хтось, хто б бив по голові кожного разу, коли ти говориш зовсім непотрібні речі. Зовсім непотрібним людям

Хочеш, щоб на тебе не впала тінь? Не шукай місця під сонцем …

— Статуси про життя. Життєві цитати, афоризми, думки.

А ви задумайтеся, що б було, якби ми не ходили в школу? з нею стільки всього пов’язано: стільки знайомих, стільки друзів, стільки сміху, стільки сліз. наше життя б була порожня і скільки б ми не говорили, що ненавидимо школу — вона одна з головних рис нашого життя.

У Росії дієслово «пити» відповідає майже на всі основні питання: куди? навіщо? що робити?

— Статуси про життя. Життєві цитати, афоризми, думки.

Коли люди заподіюють тобі біль знову і знову, то думай про них як про наждачним папером. Вони можуть зачіпати тебе і трохи поранити, але в кінці кінців ти будеш відполірований до ідеального стану, а від них не буде ніякого толку.

Якби я могла дати тобі щось одне в цьому житті, я б дала тобі можливість побачити себе моїми очима. Тільки так ти зміг би зрозуміти, що ти значиш для мене …

Китайські мудреці стверджували, що на спині сплять святі, на животі — грішники, на правом боці — царі, а на лівому — мудреці.

Як іноді хочеться випити і поплакати.

Але з моїми подругами виходить нажертися і поржать.

— Статуси про життя. Життєві цитати, афоризми, думки.

Дівчина — це куля, яка потрапляє в голову, вражає серце, обчищає кишені і виходить боком …

Те, чого ми недоотримали від батьків, обов’язково отримаємо від життя … Ось я, наприклад, явно недоотримала п … дюлей … Але життя все виправила!

Вампір — дівчині:

— Та не кричи ти так! Мені тільки таблетку запити

Після хорошої пиятики завжди є кого додати в друзі …

— Статуси про життя. Життєві цитати, афоризми, думки.

Коли мені дійсно хочеться плакати від болю, я згадую слова Папи в дитинстві, коли я сиділа на асфальті з розбитими колінами, а він говорив: «Невже ця нісенітниця змусить плакати такі гарні очі?»

Головне в житті — це СІМ’Я! Кар’єра — не чекає тебе вдома, гроші — не витруть сльози, а слава — не обійме вночі.

Пан президент, в тому, що ми так хреново живемо вашої провини немає — це цілком і повністю ваша заслуга …

— Статуси про життя. Життєві цитати, афоризми, думки.

Для всіх тих, хто зібрався вішатися, стрілятися, розкрити собі вени, стрибнути з 29 поверху, через нещасливе кохання, втрати роботи або банківського кредиту, перед тим як зберетеся зробити цю дурість, зайдіть у відділення дитячої онкології вас там навчать любити життя

Вирішила по дому чоловічу роботу зробити сама, лягла на диван, дивлюся телевізор, важко, не сперечаюся, але треба …

Жінка багато чому може навчитися: заробляти гроші, ростити дітей, водити машину, садити дерева. Головне — вийти заміж за мудака.

— Статуси про життя. Життєві цитати, афоризми, думки.

Враження на відміну від грошей остaются з нами назавжди.

Мама, я сильніше, ніж усім здається …
Але слабкіше, ніж самої того хотілося б …
І рятує лише одне — очі нафарбовані,
Якщо б не вони, то розревілася б …
Мама, я тому підведенням
Так виразно малюю — мовляв, задоволена я …
Напиваюся НЕ мартіні — частіше горілкою …
Мені не треба, щоб красиво — мені б не боляче …
Мама, ти прости … Я просто виросла …
І шукаю те розумного, то сильного …
Але молюся, щоб скоріше забувся той,
Хто зумів стати світом … і розбив його …
Мам, мені боляче … Мама, ти прости мене,
Що з тобою не ділюся проблемами,
Що не знаєш ти від чийого імені
Хочеться кидатися мені на стіни …
Так, я виросла — помада, шпильки, стрілочки,
А непотрібних скільки в пам’яті мобільного …
Але поки ти кажеш мені: «Моя дівчинка»,
Мам, я все зможу … З тобою я сильна.

Вчора на трасі зіткнулася фура з огірками і фура з товарами інтим магазину, які прибули даішники 3:00 грали в їстівне не їстівне

Чоловік дружині після весілля: У мене є 3 звички:

1-щосереди ми з друзями граємо в футбол, дощ, сніг не хвилює-у нас футбол. Зрозуміла? — Зрозуміла!

2-щосуботи ми з друзями граємо в преферанс, свято не свято, у нас преферанс. Зрозуміла?-Зрозуміла!

3-кожне неділю ми їздимо на риболовлю, погана погода, день народження тещі, ми на рибалці. Зрозуміла? Зрозуміла! може в тебе теж є якісь звички?-Так є, ОДНА — кожен день в 9 год вечора я займаюся сексом, є чоловік вдома, немає чоловіка, не хвилює, у мене СЕКС!

— Статуси про життя. Життєві цитати, афоризми, думки.

-Такого придурка ще пошукати …

-Но я то розумниця, я то знайшла …

— Статуси про життя. Життєві цитати, афоризми, думки.

Класно бути в декреті! Скочила в 6 ч. погодувала, помила, пограла в «ку-ку», приготувала обід, погодувала, спати поклала, помила, погодувала, пограла в «ку-ку» купувала, спати поклала, можна піти і розчесатися …

Знайома розповіла. Далі від першої особи.

У мене тільки що відбувся черговий курйозний випадок з сином.

Оскільки він сьогодні в сад не пішов через щеплення, то довелося його скрізь тягати з собою. Поїхали ми з ним на місцеву телерадіокомпанію, потрібно було розмістити оголошення. У маленькому кабінетику набилася натовп народу: дві сумні жінки в темних хустинках, явно прийшли розмістити некролог, дядько-бізнесмен, хлопець-студент і неосяжна тітонька, монументально запанувала на дивані. Дівчина-редактор ввічливо просила нас не шуміти, дотримуватися чергу і готувати документи і тексти заздалегідь. Ми з Аристаном зайняли чергу за дядьком-бізнесменом і скромно стали в куточку. Ну … Це я — скромно.

Левеня мій голосно звернувся до тітоньки: «А можна я теж сяду на диван? «

Тітонька несхвально покосилася, але все ж постаралася трохи ужаться. Син мій втиснувся і тут же радісно повідомив: «Мам! Тут так гаряче! Жінка нагріла! «Народ захмикал, а я воліла промовчати, щоб не провокувати Аристан на нові вигадки. Черга, на щастя, рухалася досить швидко.

Дядька-бізнесмена попросили щось переписати і перевірити, тому до столу запросили мене. Але тут все явно відчули — вірніше пронюхали — що в тісному кабінетику, де і так душновато, хтось явно поводиться … невиховано. Природно всі стали демонстративно поглядати на мого сина. І тут пролунав його дзвінкий голосок: «Чого ви всі на мене дивитесь?

Це не я пукнув! «

Увійшовши тільки що хлопець в камуфляжі чомусь став виправдовуватися: «І не я! Правда! «Студент тут же підхопив:« Я теж не причому! Чесно! «

Дядько-бізнесмен підозріло оглянув нас і видав: «Че, думаєте, що я?» Жінка на дивані гидливо зморщивши ніс, кивала підборіддям на Аристан. «Але хтось же пукнул! «- Не вгамовувався Аристан. Дівчина-редактор тряслася в беззвучному сміхові за своїм комп’ютером. Запхав у сумку свої папери і швидко розплатившись, я схопила Аристан за руку:« Йдемо! «Тут мій син ще раз принюхався і переможно оголосив, дивлячись на тітоньку: «А все-таки це ви пукнув! «« Так я і думав », — задоволено пробурчав дядько-бізнесмен. Хлопці вже відверто іржали … Ми з Аристаном йшли по коридору, а поруч йшли усміхнені жінки в хусточках. Вони вже не виглядали такими сумними.

— Статуси про життя. Життєві цитати, афоризми, думки.

Як іноді хочеться випити і поплакати.

Але з моїми подругами виходить нажертися і поржать.

Якби я могла дати тобі щось одне в цьому житті, я б дала тобі можливість побачити себе моїми очима. Тільки так ти зміг би зрозуміти, що ти значиш для мене …

— Статуси про життя. Життєві цитати, афоризми, думки.

Для чого справді потрібна сміливість —

так це для щирості

Один молодий чоловік прийшов до священика.

— Батько, я не розумію: приходиш до бідняка — він привітний і допомагає, як може. Приходиш до багатія — він нікого не бачить. Невже це тільки через гроші?

— Виглянь у вікно. Що ти бачиш?
— Жінку з дитиною, віз, що їде на базар …
— Добре. А тепер подивись в дзеркало. Що ти там бачиш?
— Ну що я можу там бачити? Тільки себе самого.
— Так ось: вікно зі скла і дзеркала зі скла. Варто тільки додати трохи срібла, і вже бачиш тільки себе.

Дорожите тими, хто дорожить вами! Адже навіть людина, яка вам не пише, може любити вас більше тих, хто строчить щохвилини!

Є одна така хороша приказка — «Довіряй, але перевіряй» … деколи результати перевірки такі, що відразу згадуєш ще одну: «Менше знаєш — міцніше спиш …

— Статуси про життя. Життєві цитати, афоризми, думки.

Дружба — вона як пазл. Кожен твій друг — шматочок … Деякі на краю, інші ближче до центру, але кожен додає в нас шматочок себе.

Ніколи нікого не жди, кому треба доженуть! Не озирайся! Ніколи не опускай руки, йди напролом!

— Статуси про життя. Життєві цитати, афоризми, думки.

— А що у вас за машина?
— Лада «Калина». Але попалася якась ненадійна. Напевно бракована.
— А наступну машину, яку брати будете?
— Ладу «Калину», не можуть же вони все бути бракованими.
— А що ваш психіатр говорить?
— А звідки ви знаєте, що я у психіатра помітний?

Три речі, які вбивають нас день за днем: коли їмо нелюбиму їжу, коли спимо з нелюбимими людьми і коли присвячуємо себе зненавидженої роботі

Користуючись нагодою хочу привітати
свого молодого чоловіка з Днем Будівельника! …
Ось уже 2 роки він робить з себе фіг зна що!

— Статуси про життя. Життєві цитати, афоризми, думки.

Моя душа — це мій дім! Когось я тримаю в передпокої. Небагатьох запрошую до вітальні. Тільки один потрапляє в мою спальню … Але є й такі, кого я навіть на поріг не пущу!

Особисті спостереження
На автобусній зупинці стоїть інвалідна коляска, в якій сидить молода (років 25) дуже красива дівчина … Позаду неї стоїть високий хлопець, (явно не брат), обійняв її за плечі … Дівчина тримає руки хлопця в своїх … На обличчі в неї-вираз тихого щастя … Нехай у них все буде добре …

Вагітна жінка і її чоловік запитали доктора, чи можна їм займатися сексом протягом її вагітність. Він сказав їм, що протягом першого триместру вони можуть робити це нормальним стилем. Протягом другого триместру вони повинні робити це по-собачому і протягом третього триместру вони повинні обмежитися стилем вовка.

— Стиль вовка? — Перепитав чоловік, — що це?

— Це — коли ви лежите поруч і виєте …)))

✰ Життя — дивна штука! ✰

Одні, щоб народити дитину, готові платить шалені гроші, віддати останнє, що мають … аби Маленьке, Дорогоцінний ЧУДО з’явилося в їх житті … Йдуть роками до цієї мети, проходять різні лікування, роблять ЕКО, шукають сурогатних матерів … Тільки б випробувати Радість Материнства і Батьківства!

Ви Молодці Хлопці! … Прагніть! Намагайтеся — І ВСЕ У ВАС БУДЕ ВІДМІННО!

Є люди, які мене ненавидять. Нехай ненавидять. Є люди, які мене люблять. Нехай люблять. Але є люди, які мене ненавидять, але вдають, що люблять. Ось таких ненавиджу я

— Статуси про життя. Життєві цитати, афоризми, думки.

Інші ж, яким діти дісталися надто легко, нехтують Божим даром! Не приймають участі у вихованні дітей, злісно ховаються від сплати аліментів, або ж … що найжахливіше … офіційно відмовляються від дітей, щоб зняти з себе батьківські зобов’язання!

Ось вас всіх я Жорстоко ненавиджу! Вам немає виправдань! … Тварюка!!! Яка найважливіша частина нашого тіла? Звичайно ж дупа. Чому? У всіх без винятку людей від туди ростуть ноги, у багатьох від туди ж ростуть і руки, а окремі індивідуми нею ще й думають! При всьому тому, багато чого, що відбувається в нашому житті, робиться саме через неї!

Хочеться знати у кого ще в пральній машині живе чувак, який постійно краде по одному носку?

Чоловік повинен посадити дерево, побудувати будинок і виростити сина. Але чому жінка повинна це дерево поливати, будинок — драїти і постійно годувати цих двох бовдурів?

Хто з вас у своєму житті хоч раз пиляв тирса? Звичайно, ніхто не може пиляти тирсу. Вони вже напилена. Те ж саме з минулим. Коли ви починаєте турбуватися про речі, які вже пройшли, ви займаєтеся тим, що пиляйте тирсу

— Статуси про життя. Життєві цитати, афоризми, думки.

Варто в автобусі студент,
а поруч бабуся сидить, і з жалем каже:
— А чого ж ти худенькою-то такий, закатували навчанням? Відмінник, так?
— Та ні, хорошист.
— Ну давай я тобі хоч місце поступлюся, онучку.
Важко зараз студентам живеться …
— Та не треба, бабуся, спасибі.
— Ну давай я твій плащик потримаю.
— Це не плащик, це мій друг, ось він — відмінник …)))

День обіцяв бути спекотним, тому з ранку на голе тіло я одягла лише легкий сарафан. Давно хотілося відчути свободу руху оголеного тіла під невагомою матерією. Не роздумуючи, я так і відправилася на роботу.

Свіжий ранковий вітерець пустотливо заглядав під поділ, стосувався ніг і стегон … Вузька смужка волосків при русі зачіпала про тканину … І всі ці нові відчуття додавали свободи, розкріпачує мене. 15 хвилин дороги зробили з мене летить фею. Настільки легко і ново я відчувала себе. І мені це подобалося.

Наближаючись до адміністративної будівлі, я стала боятися — 4 поверхи, по трьом з яких за день я обов’язково пройдуся. Піднімуся і спущуся по сходах, зайду в кабінет шефа, до дрібних начальникам. Але відступати було пізно.

Впевненою ходою я зайшла в будівлю. П’ять ступенів, направо і трохи пройти, от і можна видихнути — я в своєму кабінеті. Впала на стілець, хвилин 5 я збиралася з думками і приступила до роботи. — Статуси про життя. Життєві цитати, афоризми, думки.

Заходять люди, нічого не підозрюючи, спілкувалися як завжди, і лише мені весь час здавалося, що мене розглядають крізь одяг. Через пару годин я настільки звиклася зі своїм стан наготи, що й забула напружуватися. Але в кабінет шефа все ж зайшла бентежачись. На моє благо — візит виявився досить коротким. Від шефа я зайшла ще в кілька кабінетів, сідаючи на стілець, спочатку ніяковіла, а через пару хвилин розкріпачується і вела себе досить вільно.

Внутрішня свобода все сильніше наростала в мені … і я зважилася. В одному з кабінетів працював молодий чоловік, з яким ми перебуваємо не лише в ділових відносинах. Піднімаючись сходами на 2 поверх, я скромно притримувала сукню, щоб поділ сильно не майорів — не шокував оточуючих і не турбував мене. — Статуси про життя. Життєві цитати, афоризми, думки.

Впевнено ступивши в його кабінет, я раптом відчула, що саме тут і зараз я готова виконати місію всього дня. Підійшовши впритул і навіть трохи зайшовши за його стіл, я наблизилася до нього. Його рука легко ковзнула по оголеною нозі вгору під сукню, і якого ж було його здивування, коли не знайшовши перешкоди він торкнувся вузької смужки волосків. Мовчки, лише поглядом показуючи на двері, продовжував просуватися вглиб. Не бентежачись незамкнених дверей, я ширше розставила ноги, даючи йому можливість свободи дій. Від одних тільки думок, що зараз буде, я моментально намокла. Його пальчик, торкаючись ніжних губ, відчув цю вологу і легко пішов всередину. Кілька глибоких рухів, і я готова була кричати від насолоди. Але він прекрасно розумів, що мені цього мало. Тоді він увійшов до мене двома, а потім і трьома пальчиками. Я стогнала. Стогнала про себе, не видаючи ні звуку. Його сильні та впевнені руху зробили з мене безпорадну ляльку, яка тільки й могла закочувати очі від насолоди. Переживши кілька оргазмів, він змилувався наді мною і відпустив. Ноги підкошувалися. Добре, поряд був стілець. Я опустилася і стала повільно повертатися в реальність. Піднімаючи на нього очі, я бачила, як він облизує свої пальці. «Сік», «Твій Сік» — так він називає мою вологу.

Через деякий час, остаточно прийшовши до тями, я чмокнула в щічку свого мучителя, помахала і пішла до себе.

До обіду мій робочий день був остаточно завершений. Не в силах залишатися далі, я зателефонувала шефу і позначилася хворой. Добравшись до дому, я завалилася спати з думкою «Відмінний видався у мене деньок!», І проспала до ранку.

— Статуси про життя. Життєві цитати, афоризми, думки.

У нас «брудний мова», погані звички, темні справи. Ми крутимо інтриги, обманюємо батьків, ми закохуємося і помиляємося. Ми змінюємо і брешемо, інтригуючи і мстимося. Ми живемо в своєму світі. І, яким би не був цей світ, в ньому, як завжди борються почуття.

Думаєте ваше життя гівно? Зайдіть в дитячий будинок. Там на вас подивляться тисячі очей, які ні в чому не винні, і були б щасливі мати хоч 10% того що є у вас …

— Статуси про життя. Життєві цитати, афоризми, думки.

Чому ми закриваємо очі, коли молимося, плачем або цілуємося? Тому що найпрекрасніші речі в житті ми не бачимо, а відчуваємо серцем …

Ніщо так не тішить, як прокинутися в 7 ранку-зрозуміти що нікуди сьогодні не йдеш, сходити в туалет і знову в тепле ліжко завалитися))

Дитинство без інтернету, це найкраще що могла подарувати нам природа

Хлопець кинув дрібниця сліпому з табличкою «Я сліпий, допоможіть!» В порожню капелюх, написав щось на табличці і пішов. Повернувся, а капелюх повна грошей. Сліпий впізнав його по кроках:-Що ти написав? Напис була така: «Зараз РІЗДВО, і ви повинні бути щасливі, що можете це бачити »

— Статуси про життя. Життєві цитати, афоризми, думки.

Пам’яті жертвам тероризму
Хто має право життя відняти ось так жорстоко?
Коли ж ненависть покине цей світ?
За що? За що? Невинних … раніше терміну …
Коли ж ти наситишся, вампір?
Всі люди ці жити хотіли мирно …
Навіщо тобі їх бездиханні тіла?
І біль у серцях тепер невиліковна,
Тих, хто позбувся свого дитя …
Тужить душа … Господь, спустися до нас ближче!
Молю, не допусти знову біду!
Дай руку тим, хто так ворогом ображений,
І врозуми … тих, хто живе в бреду

Статуси про життя. Життєві цитати, афоризми, думки.

Можна купити будинок, але не вогнище … можна купити ліжко, але не сон … можна купити годинник, але не час …. можна купити книгу, але не знання …. можна купити становище, але не повагу … можна купити секс, але не любов …

Влаштувався на роботу в компанію,
господаря і директора якої звуть В’ячеслав
На своїй шкурі відчув,
що означає вираз «Попрацювати на славу» …

— Статуси про життя. Життєві цитати, афоризми, думки.

Для того, щоб бути щасливим, потрібно мати хороший шлунок, зле серце і зовсім не мати совісті.

Жили два брати. Старший був одружений, у нього були діти. А молодший був неодружений. Брати не захотіли жити разом і поділили все, що у них було. Коли вони поділили зерно, ями, в яких воно зберігалося, виявилися у старшого по одну сторону струму, у молодшого — по інший.

Старший брат крадькома брав зерно зі своєї ями і зсипав його в яму брата, говорячи:

— Бог дав мені дружину і дітей, у мене є кому заробляти на хліб. А у мого брата немає нікого. Нехай він їсть цей хліб.

— Статуси про життя. Життєві цитати, афоризми, думки.

Не приймав рішень коли злий. Не давай обіцянок поки щасливий.

— Статуси про життя. Життєві цитати, афоризми, думки.

HДА. Дійсно маленькі діти — маленькі пpоблем. Ростуть діти, pастут пpоблеми. Якщо мене колись пpібьют, то це зроблять через моїх дітей.

Сьогодні бабусі треба було кудись поспішати і мою молодшу пpивели до мене на pаботу. Вечеpом — возвpащаемся вдвох додому чеpез паpк. Анастасія йде полуpаскоpякой — мішаються тpуси, якому вона намагається попpавіть. І ось, коли їй це, нарешті, вдалося, вона починає pассуждать про те, що її в даний момент найбільше хвилює. — І хто це пpідумал Тp-pуси носити? — Дочка, ну як же без них-то? Їх все носять, так зручніше. — Все-все? … — Все-все. І дівчатка, і хлопчики, і дядька, і тітки … — І ця тітка теж? — Робиться кивок у бік стоїть неподалік міні-спідниці. — Зрозуміло. Пpежде, ніж я встигаю щось подумати, ця п’ятирічна отоpва підлітає до томно куpящей діві. Пpіподнімает їй спідницю і, заглядаючи під неї, захоплено кpічіт. — А ось і непp-pавда! У цієї тьоті Тp-pусов немає!

— Статуси про життя. Життєві цитати, афоризми, думки.

Але молодший брат теж брав зерно зі своєї ями і потайки висипав його в яму старшого брата, говорячи:

— Один я на землі, куди б не забрів — легко знайду прожиток. У брата ж сім’я, йому більше мого потрібно. Нехай це хліб дістанеться йому.

Так прожили вони все життя. Бог примножував добро обох братів, і частка кожного не меншало. Господь завжди допомагає в благих і добрих діяннях.

— Статуси про життя. Життєві цитати, афоризми, думки.

Те отримуєш не зовсім те, що хочеш; то отримуєш, а вже не хочеш, а то й зовсім не знаєш, чого хочеш насправді.

Якось їздив в кардіоцентр — повісили апарат для добового виміру тиску. Манжета на руці і моторчик в сумочці-періодичного тиску заміряє. На зворотному шляху докопалися якихось два придурка — ну, типу, хто такий, звідки, є че по дрібниці? Загалом, стоїмо, спілкуємося, обстановка загострюється, і тут почав цей моторчик гудіти — манжету качати. Я аж від несподіванки випростався і завмер (забув я щось про нього). Ці два типи теж очманіло на мене витріщилися — раптом він дзижчати почав і ліва рука накачується на очах! Тут моторчик заглох і я, голосом робота, з скляний погляд в нікуди, видаю: «Включено бойовий режим.»

— Статуси про життя. Життєві цитати, афоризми, думки.

Іноді таке відчуття ніби мені дорогу перебігли 13 чорних кішок з порожніми відрами і у них з жопи сипалася сіль …

Їхала сьогодні на машині, бачила рекламу машинного масла: «Підвищує потенцію автомобіля». Відразу думка: «Ви будете е ** ться з вашим автомобілем ще довше».

— Статуси про життя. Життєві цитати, афоризми, думки.

Як було у наших бабусь і дідусів: побачення, поцілунок, весілля, секс. у мам і тат: побачення, поцілунок, секс, весілля у нас: поцілунок, секс, поцілунок, секс …

— Статуси про життя. Життєві цитати, афоризми, думки.

Справа була в школі, класі в 9, в розпал бурхливої ​​молодості. Класна руководітельніцзадает нам на уроці питання:
— Хлопці, а де ви п’єте?
Клас на кілька секунд замовк, потім кожен почав згадувати і тихенько визнаватися:
— На лавочці …
— У під’їзді …
— У Іванової на хаті …
Тут спантеличилася вчителька, і тремтячим голосом:
— Я взагалі-хотіла дізнатися, де ви ВОДУ в школі п’єте .. Попередити, щоб з-під крана не пили …
Так полетіла до чортів репутація самого розумного класу ….

Знайома розповіла. Здає вона своє чадо в дитячий сад. Перший раз і для неї і для нього. Ідуть, по дорозі — даються різні вказівки щодо підпорядкування старшим, ні з ким не сваритися, всіх слухатися ну і т. д. Приходять, вона швиденько відбігає в сторону щоб полюбезнічать з вихователькою і повертаючись до дитини передає його в руки вихователя (або нянечки ?) А сама відходить убік і дивиться, витираючи скупу сльозу. Няня бере дитину під руку і підводить до рядів раздевалочних шафок:

— Ну, — каже, — вибирай собі шафку, який більше подобається.

У дитини на обличчі криза, легке божевілля, потім кидає тужливий погляд на мамку і простягає ручку до шафки «з грушею».

Далі все офігелі — він залазить у шафку, боязко прикриває за собою дверцята і каже:

— Прощай, мама …

Няня в шоці, мама в жаху.

— Статуси про життя. Життєві цитати, афоризми, думки.

Люди! Чи не ковтайте образу!
Ковтайте Кривдника!

Як в армію йти, так нікого не змусиш, а як 23 лютого відзначати — всі захисники

— Статуси про життя. Життєві цитати, афоризми, думки.

-О! Он твій колишній! Все так і п’є …
-Ага … З моменту як ми розлучилися …
-Ех … А з моїх ніхто ще так довго не святкував …

І навіть взимку, коли дівчині запропонували всього лише побачитися, вона відразу біжить голити ноги …

— Статуси про життя. Життєві цитати, афоризми, думки.

Заміський автобус, наступний по маршруту, обганяє вантажівку з коровами. В автобусі серед пасажирів знаходитися 5-річна дитина з своїм татом. Відя корів він запитує батька:
— Тато, а куди це везуть корівок?
Батько, щоб не травмувати дитину відповідає:
— Hа м’ясокомбінат. Там коровка буде добре, весело.
Тут у вантажівці бик влазить на найближчу корову, щоб виконати свою останню подружню обов’язок.
— А, що це робить бичок?
Автобус завмер в очікуванні відповіді батька:
— Це бичок вліз подивитися — чи далеко ще залишилося їхати до м’ясокомбінату.
В автобусі від сміху мало скла не повилітали …

— Статуси про життя. Життєві цитати, афоризми, думки.

Тільки раз …
і то якщо дуже пощастить …
ти зустрічаєш людину, яка поділяє твоє життя на дві частини:
до зустрічі з ним і після …

— Статуси про життя. Життєві цитати, афоризми, думки.

Дивний випадок стався минулої ночі
в сім’ї Дусі та Івана Пупкіна.
Несподівано людським голосом заговорив … Шафа!
— У мене аж зі страху заворушилися волосся на голові! — Згадує Іван.

— Шафа говорить: «Дуська, твій-то заснув?»
Дружина: «Заснув начебто …»
Шафа: «Ну тоді я піду потихеньку …»
Тут вже я не витримав і як закрічууууууу:
«Куди це« піду », твою мать … Я ж за тебе ще кредит не виплатив!»

— Статуси про життя. Життєві цитати, афоризми, думки.

Яких тільки брудних слів

ми не вимовляємо від чистого серця.

Страшно коли сім’ю намагаються зберегти заради дітей, через острах залишитися однієї … Дівчата, ви вже ніколи не будете одні! У вас є найголовніше щастя, яке ви створили самі! Ваші діти! А він нехай залишається один!

— Статуси про життя. Життєві цитати, афоризми, думки.

Родичі — люди, звичайно милі, але є ті, з ким віддаєш перевагу бачитися рідше …

Той, хто прокидається рано — жайворонок … Той, хто лягає пізно — сова … А той, хто пізно лягає і рано прокидається — взагалі пришелепкуватий пташка!

— Статуси про життя. Життєві цитати, афоризми, думки.

Серце просить і бажає його, мозок пручається, совість мовчить, душа розривається … Не закохуйтеся, будучи замужем … Важко …

Коти дуже скучають, коли їх залишають одних вдома, вони відразу ж лягають спати, щоб час швидше минув, вони лягають на одяг господаря, тому що вона пахне їм, і сплять, і напевно, бачать сни про нас, потім прокидаються від звуку відкривається замку , вибігають в передпокій, труться об твої ноги, дзвінко нявкаючи, як ніби кажуть нам «нарешті ти прийшов, не залишай мене більше одного»

— Статуси про життя. Життєві цитати, афоризми, думки.

Лена була найкрасивішою дівчинкою в школі і як наслідок — рано вийшла заміж. Вийшла, але невдало. Розлучилася років через п’ять, дітей не народила. Вдарилася в телевізійну кар’єру. Загалом, все як у багатьох.

Ось якось пару років тому вона з подругою поїхала відпочивати до Туреччини. Відпочинок як відпочинок, але от в останній день двотижневого відпустки з нею трапилося щось приголомшливе … Лена як завжди плавала на «спинці» уздовж берега, як раптом натрапила головою на щось тверде. Придивилася, пляшка з-під вина, закупорена сургучем. Принесла знахідку в свій номер, абияк виделкою вивудила пробку, а в пляшці чотири згорнуті в трубочки, пожухлі записки. — Статуси про життя. Життєві цитати, афоризми, думки.

Розгорнула першу: «Мамо, якщо ти читаєш ці рядки, знай — я загинув із трьома своїми товаришами в Середземному морі (координати такі-то). Нашу яхту обстріляло невідоме судно (на його борту були цифри ххх). Рація вийшла з ладу, текти збільшується з кожною хвилиною. Нам залишилося хвилин сорок. Мамочка, не журися про мене, гарненько виховай нашого Дімку. Всіх за мене поцілунок, не згадуйте лихом »(підпис і дата дворічної давності).

Лена заревіла просто ридма.

Розгорнула друге …

Третє …

Четверте: «Якщо цей лист потрапить в руки російській людині, то прошу, виконайте останню волю покійного: перешліть його в ХХХ московську школу, вчительці Жарової Марії Петрівні. Дорога Марія Петрівна, не вважайте за працю і передайте цей лист вашої сусідки, моєї однокласниці Олені Зуєвої. — Статуси про життя. Життєві цитати, афоризми, думки.

Дорога Олена, якщо раптом, чого на світі не буває, ти будеш читати ці рядки, то знай, що мене вже немає в живих і хочу, щоб ти знала, що я любив тебе все життя (з самого першого класу …) Але ти була така гарна, а я звичайний Саня — хуліган і двієчник. Скільки разів я хотів підійти і зізнатися тобі в своїх почуттях, але не міг … Тепер шалено про це шкодую. Але нічого вже не повернути. Ми тонемо на яхті в Середземному морі. Так вже вийшло … Не сумуй, знай, що ти найкраще, що було в моєму житті … (хоч і не було нічого …) Після школи я так і не одружився, тому, що всіх порівнював з тобою … Навіщо я це пишу? Ну не суди занадто строго людини стоїть на порозі смерті … Будь щаслива. До кінця твій, Олександр Шликов ».

В очах у Олени потемніло … адже лист був адресований саме їй! 1 шанс з 6.000.000.000. Лена Зуєва — це ВОНА! Залишився до відльоту час дівчина проревіла, не виходячи з номера … Як життя непередбачуване і чого в ній тільки не може трапитися. — Статуси про життя. Життєві цитати, афоризми, думки.

Саня Шликов — начебто пацан як пацан, звичайний гопник, але як прикро, коли нічого повернути вже не можна, що маємо не бережемо … Як тільки Лена повернулася до Москви, відразу влізла в Інтернет … І о диво! Саня живий здоровий стирчить в соціальній мережі. Написала:

— Привіт Саня.

— О, привіт Лена!

— Саня, Ти нічого не хочеш мені сказати?

— Ні, а що трапилося?

— Давай зустрінемося, посидимо в кафе, я принесу з собою пляшку «вина». Тобі воно точно сподобається …

— Давай, я із задоволенням!

Зустрілися в кафешці, Олена поставила на стіл пляшку з листами. На Сашкові особи не було, він кричав від радості, вони навіть пустили разом. Саня в усьому зізнався: як любив її всі ці роки і як страждав від цього, та що там слова, коли на столі стояла пляшка з такими листами. Він розповів, як два роки тому вони з друзями намагалися повторити на яхті якийсь там маршрут і їх, за триста миль від берега атакувало військове судно. Чотири дні вони бовталися на саморобному плоту майже без води, але все-таки доплили до берега.

Через півроку Лена і Саня одружилися, потім як водиться вони народили дитинку (на свій сором я не пам’ятаю хлопчика чи дівчинку … прости Олена). На цьому і закінчується сеанс любовної магії, а тепер, як я і обіцяв — викриття.

Як тільки Лена народила чоловікові дитину, Саша впав перед нею на коліна і сказав:

— Прости мене, дружина, якщо зможеш, але у мене є пом’якшувальну обставину: я тебе шалено люблю. Справа в тому що, я не тільки ніколи не плавав на яхтах, але навіть не бував на Середземному морі … (У відповідь, відкритий рот Олени …) — Статуси про життя. Життєві цитати, афоризми, думки.

Він і справді її любив. Через багато років після школи, побачив випадково на вулиці і зрозумів, що життя без Олени проходить даремно … потрібно було щось робити. Саня зізнався, як він завів собі сторінку без фотки під ім’ям їх однокласниці Ольги (сама Ольга поїхала кудись в Італію і не відсвічувала в інтернеті). Так і спілкувався з Оленою від Ольгіного імені. Випитав, що незаміжня, те та се …

Дізнався, що збирається до Туреччини в такий-то готель, і що потрібно їхати в Шереметьєво ні світ ні зоря … Далі справа техніки: нарив на горищі напівзотлілі зошит, написав чотири записки, запакував в пляшку, приїхав з ранку до аеропорту, покрутився уздовж довгої чемоданний натовпу на реєстрацію, розговорився з мужиком з того ж готелю і зробив йому пропозицію, від якої той не зміг відмовитися … Пляшка була відправлена ​​і доставлена ​​за призначенням.

Якщо на шляху справжнього кохання виростають нездоланні перешкоди, значить ніфіга вона не справжня. Здогадайтеся, чи пробачила Лена свого коханого чоловіка??? — Статуси про життя. Життєві цитати, афоризми, думки.

Будь-який грунт у любові — бажана. Взаємність — вища, до чого вона йде!

Мертві не повторюються, а змушені жити по-новому.

І складно може бути. Але це життя. І стійко витримати … І не зламатися … І посміхатися. Просто посміхатися ..

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *