Меню Рубрики

Діти — цитати, висловлювання про дітей. Статуси про дітей.

Які б нові і красиві іграшки не вигадували, а для дитини у ванній, все одно кращими залишаються порожні пляшки з-під шампуню та пластмасові мильниці.

А ви відповідаєте посмішкою незнайомим маленьким дітям у відповідь на їх усмішку?

У школі виставили оцінки за чверть, племінник, заглядаючи в очі: «Адже головне щоб ми були здорові, правда?

У світі не залишилося нічого Справжнього і Справжнього! … За винятком дитячої посмішки

Сьогодні ми з ним заговорили про спільно планах на майбутнє, ну я йому кажу мовляв хочу машину, квартиру, заміський будинок … А він мені каже «а я хочу від тебе дівчинку, хочу водити її до школи, щоб вона йшла поряд і посміхалася твоєї посмішкою , вона буде самої счасливой, я обіцяю … »я ледь не заплакала

Кращий антидепресант, все-таки — дитячі обійми! Коли поруч стукає рідне сердечко, а пальчики гладять по волоссю і витирають твої сльози — всі біди відступають!

Маленькі діти в квартирі — це прекрасно: куди не сядеш — в попі кубик))

9 місяців носиш, 15 годин народжуєш, півроку не спиш ночами, а вона бачте на папу схожа.))

— Діти — цитати, висловлювання про дітей. Статуси про дітей.

У Останнім часом, у зв’язку з невдачами в особистому житті, дуже песимістично ставлюся до любові і новим відносинам …
Ну кому я потрібна з 2-ма дітьми … і діти … якщо рідного батька діти не потрібні, що чекати від чужого чоловіка … У нього свої діти є … Але тут раптом в моєму житті з’являється чоловік і він каже мені — «ТИ МЕНІ ПОТРІБНА! !! … І неважливо скільки в тебе дітей … один … два … чи три … — ДІТИ — ЦЕ ПРЕКРАСНО!

— Діти — цитати, висловлювання про дітей. Статуси про дітей.

Приходить в дитячий садок нова вихователька. Дітлахи маленькі, рочки по 3, сидять, притихли, дивляться на нову тітку уважно.
— Здрастуйте, діти. Мене звуть Жанна Геннадьевна.
Тиша. Дітлахи переварюють складне ім’я-по батькові, тільки чутно як вії шарудять … І тут тихенько, чийсь боязкий голосок недовірливо перепитує:
— Жадина Яловичина?

А ваше чадо теж уві сні укладає на вас ручки — ніжки, що б ви нікуди не пішли?

— Діти — цитати, висловлювання про дітей. Статуси про дітей.

Жінки, не наважуються розлучитися з обридлим чоловіками тільки тому, що не хочуть позбавити дітей батька, тим самим позбавляють їх сім’ї, Дружній, міцною, щасливою — такою, яка вона повинна бути. У подібних випадках подружжя калічать психіку дітей і прикидаючись перед ними, і не прикидаючись. До того ж, якщо розібратися, позбавити дитину батька може лише … сам батько.

Зважитися народити дитину — це означає погодитись, що відтепер і назавжди твоє серце буде бігати окремо від тебе.

Я хочу від тебе дочку. З моєю зовнішністю і твоїм характером. Щоб коли ти приходив після роботи, втомлений нервовий і втомлений, побачивши її, забував про все і грав з нею в ляльки … Хочу щоб в магазині іграшок, ти, такий мужній і сильний, пояснював продавщиці, що потрібні саме рожеві крила ангела і корони принцеси ) … Ти будеш пояснювати, яка штовхнула твою дівчинку, хлопчика, що дівчаток не б’ють, а сам будеш подумки згадувати себе в його віці … Коли вона підросте, то ти будеш засмучений, побачивши зачинені двері її кімнати, адже вона тепер соромиться тебе … Вона буде твоєї слабкістю … А я буду любити тебе за те, що ти найкращий тато на світі …

— Діти — цитати, висловлювання про дітей. Статуси про дітей.

Субота, вечір, тепла ліжечко, солодкий сон …, раптом удар по голові пультом — «МАМА, включи мультики»!

А мене, сьогодні, всю ніч копали і підстрибували … яке це цікаве відчуття, коли всередині тебе хтось живе 🙂

Кожну хвилину я молю про одне! Щоб тільки ти вижив в утробі моїй! Щоб тільки сердечко стукало твоє! Моя дитина, скарб, щастя моє! Щоб тільки побачити тебе я змогла! Щоб тільки живим я тебе народила! Щоб тільки до себе тебе міцно притиснути! Щоб дати тебе татові рідного обійняти! Щоб бачити як світяться очі твої, Щоб ворожити вони татові або мої … Щоб чути твій дзвінкий, заливчастий сміх! Щоб стали на світі ми щасливішими всіх! Моя дитина, мій ангел, мій милий малюка! Знаю я, що зараз ти зовсім не спиш … Знаю я, що не просто зараз тобі, Що тривожно і страшно, так само як мені! Я боюся втратити тебе, не встигнувши знайти! Заклинаю! Молю тебе! Тільки рости! Тому що тебе ми тут любимо і чекаємо! Тому що з тобою тільки щастя знайдемо!

— Діти — цитати, висловлювання про дітей. Статуси про дітей.

Вічно ми, мамашкі, куди то поспішаємо:, Ой скоріше б зріс, скоріше б пішов, Ну ось і виріс, от і пішов. Добре, якщо говорить куди.

Наш уряд виділяє останні гроші з бюджету на підвищення пенсій пенсіонерам … Щоб ті в свою чергу віддали їх безробітним онукам.

— Діти — цитати, висловлювання про дітей. Статуси про дітей.

Над сплячою дочкою схилившись
Шепочу молитву перед сном
Молю зберігача святого
Вкрити її своїм крилом
Прошу у Матері Марії
Захисту у важкі години
Нехай не залишить мою дочку
Оберігає від біди
Прошу у Господа терпіння
Ростити гідно мою дочку
Духовної Віри і прозріння
Послати, спокійну нам ніч.

— Діти — цитати, висловлювання про дітей. Статуси про дітей.

Дзвоню зараз другу. Трубку бере дружина. Я кажу: «Здорова тітка, де твій аццкий сотона!» Вона втомленим, замученим голосом: «Тобі чоловіка або дитини?» …

Не бачилися 2 роки, колишній зателефонував: «як особисте життя? Напевно чекаєш принца?». На що я відповіла:

«Ні, чому ж, ми з коханим чекаємо принцесу, у нас дівчинка!»

— Діти — цитати, висловлювання про дітей. Статуси про дітей.

Одні, щоб народити дитину, готові платить шалені гроші, віддати останнє, що мають … аби Маленьке, Дорогоцінний ЧУДО з’явилося в їх житті … Йдуть роками до цієї мети, проходять різні лікування, роблять ЕКО, шукають сурогатних матерів … Тільки б випробувати Радість Материнства і Батьківства!

Інші ж, яким діти дісталися надто легко, нехтують Божим даром! Не приймають участі у вихованні дітей, злісно ховаються від сплати аліментів, або ж … що найжахливіше … офіційно відмовляються від дітей, щоб зняти з себе батьківські зобов’язання!

Раніше, більшість, думало, що вчити уроки — це найжахливіше у світі заняття … Ні фіга! Найжахливіше заняття — це вчити уроки зі своєю дитиною!

Хлопчик сидів в автобусі. Бабуся йому:-Як не соромно, поступився б місце. До неї приєднався весь автобус! Він:-Добре, я встану, і нехай на це місце сяде той, кому не буде соромно за свої слова. Він дістав милиці через Седень і стояв до кінця шляху … на його місце так ніхто і не сів.

— Діти — цитати, висловлювання про дітей. Статуси про дітей.

Прокидаюся вранці. Топаю на кухню готувати кашу на сніданок. А за столом уже синулька сидить з огроменний шматком торта в руках, вся мордочка в кремі, крихти всюди … Я природно в крик: «Ти що робиш! Солодке на голодний шлунок! Всухом’ятку …» На що чадо спокійненько відповідає: » Мамуся! Ну якщо б я тебе розбудив, пів години нив б — Дай тортика, дай тортика … обіцяв би потім всю кашу доїсти, ти б все одно відрізала мені шматочок … Так що не шуми … А чайку налий …

— Діти — цитати, висловлювання про дітей. Статуси про дітей.

HДА. Дійсно маленькі діти — маленькі пpоблем. Ростуть діти, pастут пpоблеми. Якщо мене колись пpібьют, то це зроблять через моїх дітей.

Сьогодні бабусі треба було кудись поспішати і мою молодшу пpивели до мене на pаботу. Вечеpом — возвpащаемся вдвох додому чеpез паpк. Анастасія йде полуpаскоpякой — мішаються тpуси, якому вона намагається попpавіть. І ось, коли їй це, нарешті, вдалося, вона починає pассуждать про те, що її в даний момент найбільше хвилює. — І хто це пpідумал Тp-pуси носити? — Дочка, ну як же без них-то? Їх все носять, так зручніше. — Все-все? … — Все-все. І дівчатка, і хлопчики, і дядька, і тітки … — І ця тітка теж? — Робиться кивок у бік стоїть неподалік міні-спідниці. — Зрозуміло. Пpежде, ніж я встигаю щось подумати, ця п’ятирічна отоpва підлітає до томно куpящей діві. Пpіподнімает їй спідницю і, заглядаючи під неї, захоплено кpічіт. — А ось і непp-pавда! У цієї тьоті Тp-pусов немає!

Чоловік купає дитину, кричить з ванної: — Кать, він їсть піну! Через пару хвилин: — Кать, вона реально смачна!

Мої знайомі називають дитячу кімнату, де живе їх 7летнего син, дуже влучним словом — синарнік

Стала свідком такої ось неприємної ситуації.
Йшов сильний дощ і я поїхала на автобусі. Сиджу, дивлюся у вікно. На вулиці холодно, люди біжать з парасольками. На зупинці в автобус заглянула жінка, пошукала когось очима. Запитує у кондуктора:
— А де діти-першокласники, які біля школи входили?
Кондуктор так незворушно відповідає:
— Висадили. Що я їх за свій рахунок повинна везти?
— Як це висадили? А вони Вам хіба не сказали, що мама на виході заплатить?! — Перейшла на істеричний крик жінка.
— Сказали, і що?
Тут водій зачинив двері і автобус поїхав. Мати висаджених дітей залишилася стояти на зупинці, її щоки були мокрими чи то від сліз, чи то від дощу. Всі пасажири були в шоці.
До сих пір не можу зрозуміти, як можна було висадити дітей з автобуса в дощ і холод!

— Діти — цитати, висловлювання про дітей. Статуси про дітей.

Будь ласка, Господи, відверни алкоголь … і тоді щасливих дітей стане набагато більше. Господи, перетвори вино знову в воду, нехай висохне дитячі сльози …

Чесно, знаю що вчинив не красиво, але пройти мимо не міг.

Вчора йшов через сквер додому з магазину і побачив картину, як мати дає запотиличники хлопчикові років двох, а може і то менше, тільки за те, що він впав у калюжу і при цьому орала на нього, як хвора. Чесно, не знаю що на мене найшло, взяв пакет соку маленький підійшов і вилив на неї і сказав, що тепер лупи себе і кричи, що я тебе уляпол не по твоїй вині.

Найкращий вік у дітей-це коли ви вже не водите їх за руку, а вони ще не водять вас за ніс!

— Діти — цитати, висловлювання про дітей. Статуси про дітей.

Маленький хлопчик довго й уважно дивиться на свого однорічного братика, який жваво базікає на одному йому зрозумілою мовою, після чого ставить запитання мамі: — Мамо, а ти впевнена, що він російський?

Коли ваша дитина захворіла — ви не помічаєте ні гарної погоди, ні усмішок, нічого. Ви бачите лише своє дитя, що лежить на ліжку і намагається вам посміхнутися, показуючи, що все добре і не треба так хвилюватися. У ці моменти ми готові віддати своє життя, аби з ним все було нормально. Його щічки порожевіли і він весело побіг грати.

Батьки сидять на дивані, обнявшись.
П’ятирічна Оленка задумливо
дивиться на них, потім каже:
— Досить обійматися! Нас і так вже багато …

— Діти — цитати, висловлювання про дітей. Статуси про дітей.

Привіт, у мене дружина на 16 тижні.
-А моя на 9. Ти кого більше хочеш, хлопчика чи дівчинку?
-Хлопчика.
-А чому?
-Вертоліт хочу радіокерований)

— Діти — цитати, висловлювання про дітей. Статуси про дітей.

Сталося це коли моя сестра пішла в перший клас. Навчається вона і сечас туго, але перший клас був особливо важким. Дали їм якось звичайне завдання: перераховані різні тварини і клички до них, і треба їх правильно скомпонувати, тобто кожній тварині дати відповідну кличку. Моя сестра зробила так: корова Мурка, кінь Жучка і (моє улюблене) коза Вороний.

Сину 5,5 років. Сидить і гортає журнали. Натрапив на картинку, де чоловік надуває презерватив і відразу видав: «А я знаю, що ЦЕ таке! Мені Артур сказав! »(Артур — це сусідський хлопчик, старше його на 3 роки). Я зробила здивованої обличчя і сказала: «Звичайно я теж знаю що це таке … Дядьку надуває повітряну кульку!» Ще пару хвилин він ніяковів, червонів, але зважився просвітити свою «темну» маму. І дат ​​мені таке пояснення: «Мам, це не кулька … ЦЕ потрібно на пісюн одягати … Розумієш, якщо хтось еротикою займається і якщо раптом в туалет захоче, то Це потрібно, щоб не вставати …»

— Діти — цитати, висловлювання про дітей. Статуси про дітей.

Знайома розповіла. Здає вона своє чадо в дитячий сад. Перший раз і для неї і для нього. Ідуть, по дорозі — даються різні вказівки щодо підпорядкування старшим, ні з ким не сваритися, всіх слухатися ну і т. д. Приходять, вона швиденько відбігає в сторону щоб полюбезнічать з вихователькою і повертаючись до дитини передає його в руки вихователя (або нянечки ?) А сама відходить убік і дивиться, витираючи скупу сльозу. Няня бере дитину під руку і підводить до рядів раздевалочних шафок:
— Ну, — каже, — вибирай собі шафку, який більше подобається.
У дитини на обличчі криза, легке божевілля, потім кидає тужливий погляд на мамку і простягає ручку до шафки «з грушею».
Далі все офігелі — він залазить у шафку, боязко прикриває за собою дверцята і каже:
— Прощай, мама …
Няня в шоці, мама в жаху.

— Діти — цитати, висловлювання про дітей. Статуси про дітей.

Не брати трубку, коли дзвонить мама, не можна.
Адже після десятого не прийнятого дзвінка ви автоматично вважаєтеся зниклим без вести!

Прийшли в гості до подруги. Її син (3 роки) бігав пo квартирі, підбігає до неї: — Мамо, а коли у мене виросте величезна піся як у тата? У нас шок … Папа: — Синуля, з мене шоколадка за рекламу

Зима. Мамочка збирає на прогулянку синочка років 3-х. Одягає сорочечку, светр, колготочкі, шкарпетки одні, гамашкі, шкарпетки інші-тепліше, штанці-комбенізон, ще один светр, курточку, шапочку, шарфик … ОФФ … запарити.
Швиденько одягається сама, відкриває вхідні двері …
Дитинча: От чорт!
Мамаша: Що сталося?
Дитинча: Кака хочу …

— Діти — цитати, висловлювання про дітей. Статуси про дітей.

Хлопчик до мами з дитбудинку мчить на годинку. Для неї він полуденок ховав: пряники і сік … Цілий рік одне й те саме: «Милий мій, прости …» Він в прокурену маму втикається:-Мовчи! Ну, спробуй полікуватися, ти ж мені потрібна! Життя має змінитися раз і назавжди!

Я беру твою долоньку в руку! І цілу вінка на зап’ясті. Я не даремно відчувала борошна, щоб народити собі таке щастя …

я люблю ідеальний порядок, але щастя це коли спотикаєшся об іграшки розкидані по всій квартирі, довго шукаєш свій мобільний телефон, на режимі «беззвучний» і знаходиш таки його в коробці з кубиками, і що б перепочити — сідаєш … на свіжо-розмазаний йогурт …

— Діти — цитати, висловлювання про дітей. Статуси про дітей.

Роздягати сплячу дитину-це як розмінувати бомбу. Одне різкий рух — мінус 4:00 сну

Знаєте, немає нікого гарніше вагітної жінки … В очах — щастя … У серці — любов … На щоках — рум’янець … А всередині — маленьке життя …

— Діти — цитати, висловлювання про дітей. Статуси про дітей.

Дитяче «Дай», навіть просто простягнута мовчки рука повинні зіткнутися коли-небудь з нашим «Ні», а від цих перших «Не дам, не можна не дозволяю» залежить успіх цілого і величезного розділу виховної роботи.

На той час, коли ми усвідомлюємо, що наші батьки були праві, ми вже маємо своїх дітей, які вважають, що не праві ми.

Син прийшов без санок, сказав що в нього попросив їх покататися дід з онукою, я сказав адресу, вони занесуть! Ми раді, що виростили доброго хлопчика, але прочитали нотацію що він занадто довірливий! Через 2:00 дзвінок. Принесли санки і цукерки. Син поліз в кишеню:-Ось, повертаю ваш телефон!

— Діти — цитати, висловлювання про дітей. Статуси про дітей.

Не можна дитину ставити в кут. Особливо, в той, де є стик шпалер.

Коли моїй молодшенької був рік застала її сисної флакон із зеленкою. Як вона цей флакон дістала — загадка. У паніці дзвоню лікаря. — Що робити? мала напилася зеленки! Лікар — Як дитина виглядає, що робить? — Посміхається зеленими губами, висовує зелений мова крізь зелені зуби … Що робити??? У трубці істеричний сміх лікаря — ФОТОГРАФУЙ!!

Діти — це терористи, а бабусі й дідусі їх кришують!!

— Діти — цитати, висловлювання про дітей. Статуси про дітей.

І ТАКЕ БУВАЄ В ЖИТТЯ!!
Звичайна матуся-одинак. Єдиний син, дуже болючий, при пологах була травма, щось пошкодили, довго виходжували, щось не в порядку з нервовою системою. Лікарі попередили, що дитину не можна хвилювати, тільки позитивні емоції. Син росте, запитує про тата. Мама придумала історію, що тато розвідник, зараз на завданні. Син вимагає подробиць, і мама вигадує, так що виходить багатосерійний розповідь. Син не дозволяє викинути старий костюм колишнього чоловіка, так що костюм став частиною легенди. І ось синові вже 5 років. Одного разу він гуляє біля будинку, мама доглядає за ним з вікна, справа до вечора. Раптом син ненадовго зникає з поля зору, а потім забігає додому і збуджено кричить: «Мама, я тата знайшов!» … Мама заспокоює його, але він не слухає, кричить: «Папа поранений, він там лежить, треба швидше його забрати , «- і тягне маму на вулицю. Мама не може його заспокоїти, йде з ним на вулицю. Син тягне її на прилеглу смітник — там звичайна справа: лежить п’яний брудний бомж, фізіономія побита, але живий, ворушиться. Мама намагається відвести дитину, але той близький до істерики: «Це поранений тато.» А дитини хвилювати не можна. Мама вирішує завести бомжа додому, може бути погодувати, поки дитина заспокоїться да ляже спати, потім бомжа спровадити, а вранці синові сказати, що тато знову пішов на завдання. Вони удвох піднімають бомжа, він сумирний, щось мукає, але потихеньку йде. Завели його додому.
Мама каже синові: «Зараз тато помиє, потім повечеряє, але йому заважати не можна, так що лягай поки спати.» Але син все ще близький до істерики:
«Ні, я буду тільки з татом.» Разом заводять його в ванну, мама абияк
роздягає бомжа, заштовхує його в ванну, включає холодний душ. Бомж нічого не розуміє, але під холодним душем трохи приходить до тями, щось бурмоче. Мама наказує йому: «Мойся, потім поговориш.» У цей час син тягне у ванну костюм колишнього чоловіка: «Тату, одягайся.» Бомж злегка приходить до тями, нічого не розуміє. Мама жорстко говорить бомжу:
«Переодягайся, і нічого не питай.» Синок тягне бомжа на кухню:
«Мама, тато хоче їсти.» Мама змушена виставити їжу. Син захоплено підкладає бомжу шматочки. Бомж їсть, поступово приходить до тями. Мама намагається укласти сина спати, але він вимагає, щоб тато спав поруч. Мама змушена постелити на підлозі, сама в напівдрімоті вартує, як би чого бомж не викинув. Вранці та ж історія: син веде гостя до ванної, дає мамину бритву, потім годує його сніданком. Але тепер вже гість не виглядає бомжем: виспався, вимитий, поголений, у хорошому костюмі — вид досить пристойний. Вибравши момент гість намагається з’ясувати, в справу. Мама пояснює. Потім гість йде, давши чесне слово синові, що йому треба виконати невелике доручення, і він до вечора обов’язково вернеться. І дійсно повернувся. Але приїхав на машині, з квітами для мами. Історія виявилася досить звичайною. Він заст. директора досить великого заводу, розлучився, став міцно пити. Після чергової п’янки відстав від товаришів по чарці, не пам’ятає, як опинився на смітнику побитим. Тепер вони живуть гарною родиною, народився другий син. Перший син зміцнів, зараз йому 8 років, розповідає всім, що його тато раніше працював в розвідці, а тепер після поранення працює на заводі.

— Діти — цитати, висловлювання про дітей. Статуси про дітей.

П’ятирічна дочка запитує батька:
— Тату, а до того як ти одружився на мамі, хто тобі казав, як водити машину …

Моя подруга гуляли з сином (2 роки) в парку і побачили близнюків … Син довго і здивовано їх розглядав. Повертається до неї і з натиском запитує: — А де мій такий! …

— Діти — цитати, висловлювання про дітей. Статуси про дітей.

царство небесне всім малюкам яким так і не був даний шанс пізнати це світ. Дуже боляче …

Збираєш чоловіка, потім дітей, а потім намагаєшся за 10хв зібрати себе … а вони дружно дивляться на тебе і думають … ну що ж ти мама так довго!

Чоловік приходить додому, дитина в закаканном памперсі, б’є кришкою про каструлю, з усіх ящиків все вивалити на підлогу, іграшки розкидані по всій квартирі рівним шаром, кухня вся уляпана кашею, обіду немає, холодильник порожній, дружина дивиться телевізор.
Чоловік:
— Це що таке?!!
Дружина:
— Дорогий, ти кожен день приходиш з роботи і питаєш: ‘і що ти весь день робила?’ От сьогодні я нічого цього не робила.

— Діти — цитати, висловлювання про дітей. Статуси про дітей.

На кухню прийшла Маша (4 роки): — Тато, я хочу херню. — На, доню, тільки помий її і запам’ятай — це називається хурма.

Іду я додому по двору. Бачу — дівчина років 10-ти розбігається — і, з розмахом, плазом — геп! на капот новенького автомобіля.
Спрацьовує сигналізація. З вікна 8-го поверху висовується зла чоловіча фізіономія. Дівча сповзає з капота і кричить:
— Тату, можна я ще трохи погуляю?

— Діти — цитати, висловлювання про дітей. Статуси про дітей.

В однієї моєї знайомої (невеликого росту) син ще в школі був на зріст під 2 метри. Син варто упершись ліктями і лобом у верхній частині дверного косяка.
— Мам, можна сходжу погуляти ввечері.
— Я сказала поки не зробиш англійський на вулицю не вийдеш.
Ну пусти, а то знову на шафу посаджу …

— Діти — цитати, висловлювання про дітей. Статуси про дітей.

Моя донька нарешті пішла! Їй 1 рік 3 місяці. Вона боялася ходити раніше, а не давно пішла! Тепер коли гуляю з дітьми (є старший син 3 роки), за одну руку тримається син, за іншу руку, дочка і йде сама поруч — ОСЬ ВОНО ЩАСТЯ! І все інше не важливо)

На сходовому майданчику в старому будинку,
одна в квартирі бабуся жила,
в тіні сиділа влітку на балконі
і побут свій по-старечі вела.
Скластися все могло і по-іншому,
але пососедству школяр проживав
і якщо прямував до гастроному,
то бабусі послуги пропонував.
Простягаючи гроші на долоньці,
вона просила ввічливо його,
купити те булку хліба, то картоплі,
то молока, а то й нічого.
А якось, зателефонувавши, побачив онука.
Той був піддатий, в тапках і з дружиною,
сказав хлопчику просто, що «стара»,
живе в пансіонаті під Москвою.
Дізнався потім, як справа провернули:
щоб онук дружину в окремий рай приніс,
його батько-й він же син бабусі-
в той центр для людей похилого віку мати відвіз.
Втікши з уроків, сів у вагон на Тулу,
приїхав в центр, між прутів вліз.
Вона сиділа мовчки і сутуло,
і погляд був відчужений-мимо в ліс.
Гукнув він її: «Бабуля, здрастє».
Вона його рукою покликала.
І на обличчі зійшло просте щастя,
підвівшись тихенько, хлопця обняла.

— Діти — цитати, висловлювання про дітей. Статуси про дітей.

Паша pассказать такyю істоpію.
У ці вихідні він відвідав разом зі своїм племінником ціpк.
Там дpессіpовщік засовував головy в пащу львy. Племінник спpосить y Паші:
— А що бyдет, якщо зараз посвітити львy в око лазеpним фонаpіком?

Хочеш позбутися від нього? Не питай, в яких випадках можна вбивати ненароджених. Відповідай: за що?

— Діти — цитати, висловлювання про дітей. Статуси про дітей.

Маленька донька запитала у батька:
-Татку, а тебе коли-небудь била твоя матуся?
-Ні, тільки твоя …

— Діти — цитати, висловлювання про дітей. Статуси про дітей.

ідіт у дворі будинку маленький хлопчик і їсть цукерки, одну за одною. Поруч сидить чоловік спостерігає. Раптом повертається і каже: — хлопчик, навіщо так багато цукерок їси? Попа сліпнется, зуби заболять і випадуть, товстим станеш, помреш рано … хлопчик йому: — неее, ось у мене дідусеві вже 106 років і він все ще цукерки їсть! Чоловік здивовано: — Стільки прожив, тому що цукерки їв? хлопчик: — ТАК НІ, ВІН ПРОСТО НЕ ліз НЕ В СВОЮ СПРАВУ!

Повертаємося з шоу феєрверків. Син (3 роки 6 місяців) всі 50 хвилин вистави сидів, як заворожений. У машині прорвало. Обіймає мене з заднього сидіння за шию:

— Мамочко, я такий щасливий! Спасибі, що ти мене народила!

— Діти — цитати, висловлювання про дітей. Статуси про дітей.

Ось він мій найулюбленіший чоловік: спить розкинувши руки, так що й не знаєш з якого боку краще прилягти. Майка в смужку, труси взагалі не зрозуміло які. Голова майже лиса, шкарпетки сповзли. Бурмоче щось не виразне — зазначав сьогодні День Народження — 4 місяці.

Хтось сказав таку дурість, що з появою дітей життя закінчується … Моя тільки починається-Я знову граю в м’ячик і малюю, дивлюся мультфільми … у мене попереду дитячий садок і перший клас, перше кохання, випускні іспити … І Я ЩАСЛИВА МАМА! !

Історія від таксиста. таксист: Приїхав по виклику, забрав даму і поїхали з нею зустрічати чоловіка на ж / д вокзал. Зустріли чоловіка з маленьким сином, їдемо назад. Синочку зі мною розговорився — я з ним. Зараз комфортність поїздки в купе. Синку і каже: «А мені було їхати добре. Тепло і місця багато. Я один спав на верхній полиці, а тато з тіткою Ніною — на нижній. Удвох … «Далі їхали мовчки.

— Діти — цитати, висловлювання про дітей. Статуси про дітей.

Наша старенька прабабуся зачепилася ногою за килим і впала. Правнук Влад підлітає до неї: «Ну, що, Бабуленька, дострибати?!»

Не треба будувати повітряних замків. Краще купіть повітряних кульок і роздайте дітворі.

— Діти — цитати, висловлювання про дітей. Статуси про дітей.

Сьогодні ходила на батьківські збори, сподобалося напуття сина: «Мама, головне нікому там не вір!»

Йдемо з донькою в садок, я їй починаю говорити щоб вела себе добре і т. п … вона мені у відповідь — Мам от дивись, всі йдуть у них роти закриті, в однієї тебе від самого дому не закривається!

Дівчата, жінки поясніть мені. Як Ви можете жити з виродками які знущаються над вами і вашими дітьми? Як можна довести до того, щоб конфлікт між батьками закінчився смертю дитини? Невже любов до уроду сильніше любові до власної дитини?

— Діти — цитати, висловлювання про дітей. Статуси про дітей.

Магазин «Ашан».
Стою, копаюся в кухонних клейонка. За моєю спиною — залізна така сітчаста кошик. У кошику — капелюхи, кепки, панамки.
У кошику — мама з хлопчиком років 10-11. З іншого боку в панамках риється дідусь. Дуже пристойний, але вкрай ветхий.
Хлопчик вистачає з кошика величезну червону капелюх з широкими полями і маком збоку. Напинає в захваті і волає:
— Мама, мама, дивись яка в мене капелюх!
— Що ти робиш?! — Репетує мама, — Що ти жіночу капелюх схопив? Ти ідіот! Ти що, баба! Ти б ще труси жіночі натягнув! Що ти як педераст бабине барахло хапаєш?! Он ще ліфчик натягнув! Піди, піди, он ліфчик примір!
Я обтикатиметься в клейонки: «Не твоє діло, мовчи, дурна, онуків дочекайся, і виховуй!»
Раптово ветхий дідусь …
З непередавано-анекдотичним «одеським» доганою, грасуючи і допомагаючи собі жестами:
— Таки мадам, ви вже марно інструктіруете хлопчика! Маючи з дитинства поруч такий зразок жінки, ваш хлопчик легко стане педерастом без додаткових інструкцій!
Німа сцена.
Я, отлипа від клейонок:
— Дідусю, можна я вас в щічку поцілую?
— Це — у будь-момент, — каже дідусь.

— Діти — цитати, висловлювання про дітей. Статуси про дітей.

Чому сумують твої очі?
Чому не вимикаєш світло?
Все стоїш в їдальні біля вікна
А його рідного немає і немає
Він сьогодні рано не прийде
Проводжати піде чужу дочку
І звичайно в гості до неї зайде
Прожени тривоги свої геть!
Не вини її з далека
Її мама теж доньку чекає
Як і ти в їдальні біля вікна
Чекає коли твій син, її поверне.

(Жінка, 29 років) … мій чоловік довго не погоджувався на дитину. Я взяла тоненьку голочку і прямо через упаковку проколола кілька презервативів … Зараз у нас чудовий хлопчик Серьожа …

— Діти — цитати, висловлювання про дітей. Статуси про дітей.

Оголошення в дитячому саду:
Шановні батьки! Не вірте, будь ласка, всьому тому,
що ваша дитина розповідає про дитячий сад!
МИ в свою чергу, обіцяємо не вірити всьому тому,
що він розповідає про вас!

Перші сім років дитину треба любити, другі сім років треба його виховувати, треті сім років — бути йому найкращим другом, а потім відпустити його і молитися щоб у нього все було добре …

— Діти — цитати, висловлювання про дітей. Статуси про дітей.

Я думав, що в дитинстві добре вмів приховано є цукерки. Але повної досконалості в цьому мистецтві я досяг вже дорослим, ховаючись від своїх дітей.

Нещодавно подруга з дитиною 4-х років пішла в магазин за горілкою. У доньки захворіло вухо і потрібно було зробити компрес. І ось стоїть біля каси: в одній руці дитина, в іншій пляшка. Касирка з несхваленням подивилася на матусю. Донька на захист мами: — Моя мама не п’є, це — мені! …

— Діти — цитати, висловлювання про дітей. Статуси про дітей.

Діти не вміють ображатися, навіть якщо ти накричить на нього, він підійде до тебе насупившись і скаже «Я тебе люблю, а ти злюка» і тоді ти розумієш, наскільки ти був не правий, навіть якщо не правий був він

— Діти — цитати, висловлювання про дітей. Статуси про дітей.

Так чи нешкідливі наші казки?

Здавалося б, що за питання, але не поспішайте з висновками. Для початку — просто пара випадків з життя. В одеському зоопарку зграя вовків напала на 6-річну дівчинку, якій мати допомогла перелізти огорожу. В результаті дитина опинилася в реанімації. Вовки не знали, що Акела належить бути добрим, мудрим і справедливим — вони не читали Кіплінга. У зоопарку німецького міста Люнебах трирічна дівчинка перелізла через метрову огорожу і опинилася у вольєрі з гімалайським ведмедем. Батько дивом врятував дитину, але при цьому обидва отримали поранення. Вінні-Пух у житті виявився зовсім не таким добрим і кумедним, яким його намалювала фантазія Мілна. Можна, звичайно, припустити, що таке неадекватне ставлення до тварин — всього лише клінічний випадок, але ж по світу таких випадків — безліч. І навряд чи всі їх можна списати тільки за рахунок відхилень в дитячій психіці. (Але ж часто подібно дітям поводяться і дорослі.) Зоолог Ігор Гержік, колишній співробітник зоопарку, в якому стався напад вовків, впевнений: «Батьки дають дітям годувати тварин, не розповідаючи про небезпеку. У ведмедя малюки бачать доброго Вінні-Пуха, хоча це страшний хижак ». Виходить, що добрі герої наших казок в реальному житті роблять зовсім не те вплив, на яке ми розраховуємо. Лубочні казки, в яких ми зображуємо олюднених тварин, вважаючи, що на їх прикладах допоможемо малюкам вирости добрими, чесними і хоробрими, насправді просто формують у дітей спотворене уявлення про реальність. Адже це для нас, дорослих, казки про що говорять тварин та рослини залишаються казками, а діти сприймають їх цілком серйозно. І це накладає певний відбиток на все їх подальшу поведінку протягом усього життя. Стикаючись з тваринами в реальному житті, діти поводяться, спираючись на образи, сформовані казками, і результат часто виявляється дуже плачевним. Ось і виходить, що казки наші далеко не так нешкідливі, як це здається на перший погляд. Ми думаємо, що потім справжній світ все розставить по своїх місцях, але дуже помиляємося. Брехня, що стала в свідомості правдою, залишиться нею назавжди. Згадайте, хто з нас хоча б раз у своєму житті не розмовляв з тваринами? Ні, це не «подуріли трохи» — за великим рахунком це виправдання існування брехні. З усіма витікаючими звідси наслідками. Чи можна це змінити? Я думаю, можна. Для цього потрібно почати говорити дітям тільки правду. Звичайно, не всю, а лише ту її частину, яку вони здатні сприйняти відповідно до свого віку, але все одно правду. Поступово розкриваючи її все більше і більше. Тільки так можуть зникнути з нашого життя ті горезвісні «подвійні стандарти», які ми помилково вважаємо породженням радянського ладу. Зрозуміло, тут потрібні методисти і серйозна робота, але, я впевнений, що будь-які витрати окупляться. Головне — це наше бажання виростити дітей іншими, виховати в них інше ставлення до брехні в будь-яких її проявах. Можливо, тоді вони стануть здатними до сприйняття щастя. А яким воно буде — життя покаже.

— Діти — цитати, висловлювання про дітей. Статуси про дітей.

Не приведи доля на схилі днів, мені пережити рідних своїх дітей. І якщо бід не уникнути на світі, пішли їх мені, мені, мені — не дітям.

Нас в дитинстві не могли загнати додому, щоб хоча б поїли. Тепер дітей не можуть вигнати на вулицю, щоб хоча б подихали.

— Діти — цитати, висловлювання про дітей. Статуси про дітей.

Седня мама отожгла: 16 річний брат засовує толстовку в сумку, ніхуя не лізе, мама підходить, акуратно складає
(Розмір зменшується рази в 2), спокійно кладе в сумку і каже:
«Девком вже Сува повинен, а він толстовку засунути не може»

Питають у дитини в садочку: «Чим у тебе батьки займаються?»

— «Папа працює, мама — гарна!»

Папа укладає доньку спати. Через півгодини мама заглядає в кімнату:
— Ну як? Спить?
— Так, мам, спить.

— Діти — цитати, висловлювання про дітей. Статуси про дітей.

А мама моя каже сьогодні (вона в пологовому будинку працює): «А в мене жінка відмовилася від двійні. Так. 36 років їй. Вже є дочка, вісім років дівчинці ». Моя мама вміє лікувати людей, які не можуть сказати, що у них болить, бо їм лише кілька днів. А мама знає. Крім цього в її обов’язки, як завідуючої відділення, входить розмовляти з жінками, які відмовляються від своїх дітей. У неї свої слова і методи, це непередавано в тексті. «А я їй кажу (продовжує мама) як же ви від них відмовтеся?» — «Розумієте (відповідає жінка) я нічого не зможу їм дати. А так їх візьмуть люди і виховають нормально, будуть любити, як своїх ». «А ви знаєте (знову мама), що зазвичай не беруть двох дітей відразу? У 99% пара усиновляє або удочеряє одну дитину. А за нинішнім законом двійнят або близнюків не можна розлучати. Особливо, якщо це різностатеві діти. Вони можуть зустрітися, може бути інцест. Загалом, не можна по закону ». Жінка пішла думати на пару днів. А сьогодні все одно відмовилася. Каже, думала, що чоловік одружується, а він не одружився. Сказав: «Та це не мої діти! У нас в роду взагалі двійнятами не було! »
Я слухаю маму і мовчу. А вона продовжує: «А недавно дівчинка вісімнадцятирічна відмовилася від сина. Я з нею і так, і так … А вона дивиться і каже: «Ви знаєте, що мій тато глава такої-то області? А мама працює в такому-то відомстві. Вони шановні люди. Ви розумієте, я не можу ». — «А батьки знають, що ти відмовляєшся?» — «Мама знає» — «А тато?» — «…» — «Значить, татові боїтеся сказати. Як же в такої людини дочка не зможемо народила, так? »-« … »-« І через це помилкового сорому ти відмовляєшся від дитини? »-« … »-« Ти тільки одне скажи. Чому ти не зробила аборт? »-« Та що я дура, чи що? Це ж небезпечно для здоров’я. Раптом дітей не буде ».
А потім мама ще говорить. У її відділенні нещодавно народила дівчинка. Дівчинці 25 років, у неї олігофренія. Прийшли батьки, вони ж є опікунами. Мати плаче, батько вилицями водить. Нормальні здорові люди, так вийшло, що донька така народилася. Займалася в своїй спеціальній школі, там з хлопчиком познайомилася. Років їм по 25, але розвиток на 10. Всі знали, що у них зв’язок. Лікарі сказали, що при таких захворюваннях у обох як мінімум безпліддя і взагалі хвилюватися не треба. Поясніть, мовляв, про презервативи.
Хлопчик народився. Невеликий, але Здоровенький. Дев’яносто відсотків, що у нього те ж саме, що і у батьків. Прийшли новоспечені бабки, діди. Плачуть. Пишуть заяву, що будуть відмовлятися. Їм до пенсії залишилося недовго, її одну тягнуть все життя, прості люди, тисячі доларів не отримують. У дівчинки цієї пенсія всього три тисячі по інвалідності. Куди ще-то брати? Ми помремо на кого цих трьох залишати? Вона ж ні взяти дитину не може, ні загорнути. Це знову все на нас. А ми і так все життя … Куди ми його візьмемо???
Взяли.
Мама розповідала, що вони спочатку все ж таки написали заяву. А потім мама (яка молода мама) прийшла до дверей дитячого відділення, стоїть і виє. Каже не дуже добре, а стоїть і виє. У неї молоко пішло. Почала годувати дитину. З рук не випускала. Як виняток пустили в палату тата. Мама (моя) розповідала, що вони стоять удвох над дитиною, чіпають його, щось там по-своєму говорять. Жінки виходили з палати, сльози ковтали.
Олігофренія … Та яка різниця. Люди ж.
Коли виписувалися з дитиною, то подарували лікарям всього відділення торт. Величезний такий і здоровенний торт. А на ньому написано: «Бережи Вас Бог». Моя мама стоїть і каже: «Ну і як його такою різати?»

Мій племінник погано їсть. Ну кухні зібралися всі домочадці і годуючи його. Тато мій (відповідно його дідусь) говорить:
— Ну ось, онучку, не переживай … Я теж у дитинстві погано їв … Мама мене за це і сварила і гамселили …
На що онучок відповів:
— То-то я дивлюся у тебе зуби вставні …

— Діти — цитати, висловлювання про дітей. Статуси про дітей.

Заміський автобус, наступний по маршруту, обганяє вантажівку з коровами. В автобусі серед пасажирів знаходитися 5-річна дитина з своїм татом. Відя корів він запитує батька:
— Тато, а куди це везуть корівок?
Батько, щоб не травмувати дитину відповідає:
— Hа м’ясокомбінат. Там коровка буде добре, весело.
Тут у вантажівці бик влазить на найближчу корову, щоб виконати свою останню подружню обов’язок.
— А, що це робить бичок?
Автобус завмер в очікуванні відповіді батька:
— Це бичок вліз подивитися — чи далеко ще залишилося їхати до м’ясокомбінату.
В автобусі від сміху мало скла не повилітали …

— Діти — цитати, висловлювання про дітей. Статуси про дітей.

Подруга доньки — дуже смішна незграбна дівчинка-підліток, вічно з нею відбуваються якісь історії))) На днях: добираються з донькою зі школи, входять в маршрутку, подруга спотикається об верхню сходинку, плазом падає в прохід і, щоб якось скрасити свою ганьбу, кричить:
Лежачий місця не займають!
Маршрутка реготала до кінцевої зупинки …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *