Меню Рубрики

Зрада і зрада. Цитати, вислови, статуси про зраду і зрадництво.

Часом втративши, людина усвідомлює як йому це виявляється було це дорого. Зрадивши і обдуривши близької нам людини ми втрачаємо частинку себе, самі того не усвідомлюючи. Але приходить такий момент, коли починаєш поннімаюю свої помилки і так хочеться сказати «прости» … Людина знає що може бути він і буде прощений, але того тепла що дарував людина, віддана їм вже не буде. Як і не буде спокою в душі зрадив …

Зрада — це батіг, якою тебе боляче б’ють лише одного разу — в той момент, коли ти про все дізналася. А весь інший час ти сечешь себе цій батогом знання сама.

Якщо вас зрадив близька людина, до чого накручувати себе? Марити про те, що він зміниться з часом, і що ви зійдетеся? Все одно в підсвідомості будете боятися, що це знову повториться. Тому викидайте все, що нагадує про нього) Очистіть розум! Навколо чимало хороших людей)

Лише одна зрада гідна поваги — зрада своїм принципам заради близької людини!

— Зрада і зрада. Цитати, вислови, статуси про зраду і зрадництво.

Ще Пушкін відзначив, що кіт, коли ходить наліво, завжди при цьому казки розповідає …

Якщо людина зрадив когось через тебе, не варто пов’язувати з ним життя, рано чи пізно він зрадить тебе через когось.

— Чому ти рaзводішься з дружиною?
— Предстaвляешь, її всю ніч не було домa, a вранці скaзaлa, що ночевaлa у сестри!
— Ну і що?
— Бреше, курвa! У її сестри ночевaл я!

— Зрада і зрада. Цитати, вислови, статуси про зраду і зрадництво.

Флірт від зради відрізняється тим, що ти накручуєш роги співрозмовника, а не чоловікові.

Зрада чоловіка-це не зрада. Зрада не те, що він пішов до іншої. Зрада-коли на те, що ти вагітна … він скаже, щоб йшла ти на аборт.

Дружина питає у чоловіка: — Милий, що таке розмаїття? Він:-Ну, це … Коли Маша, Свєта, Надя, Оля!-Аааааа! Тобто це, коли Коля, Рома, Антон, Максим! — Ні, дружина, ти бл ** ство з різноманітністю не плутай!

Викрала тебе, викрала, як машину дев’ятої моделі я! У якій з карданом облом і в движку нічого не ворушиться — не зрозумію на хрена цей лом викрала я у колишньої власниці?!

— Зрада і зрада. Цитати, вислови, статуси про зраду і зрадництво.

Народна прикмета: презерватив, знайдений вашою дружиною у вас в пальто, — до покупки чемоданів.

Я хочу, щоб ти була щаслива, все одно, з ким. І я теж буду … Все одно, як …

— Зрада і зрада. Цитати, вислови, статуси про зраду і зрадництво.

Що таке контрастний душ?
— Це коли ви виходите з сауни, а вас
зустрічають її чоловік і ваша дружина.

Я не зумію забути те, що було між мною і тобою … Я буду щаслива … але з іншим … Але ти завжди будеш жити в моєму серці … тому що люблю тебе … Прошу, відпусти мене …

У мене що на лобі написано — «Зробіть з мене дуру, будь ласка».

— Зрада і зрада. Цитати, вислови, статуси про зраду і зрадництво.

Коханець, між іншим, теж може прийти у відчай, застукавши улюблену жінку в ліжку з чоловіком!

Любов — це така штука, де третій зайвий, але іноді цей третій може допомогти першим двом розібратися в своїх почуттях …

Краще один чоловік, але кожен день … Чим чужий і коли вийде …

— Зрада і зрада. Цитати, вислови, статуси про зраду і зрадництво.

Якщо чоловік полюбив іншу жінку, то потрібно відпустити його з богом і побажати йому щастя, тому що це не Ваш чоловік. Ваш чоловік нікого не полюбить, крім Вас самої.

Кохання-привід для зради.

У жінок найчастіше так. Вони змінюють бо люблять того, з ким змінюють, або хоча б закохуються. На відміну від чоловіків, які просто змінюють навіть тим, кого люблять.

— Зрада і зрада. Цитати, вислови, статуси про зраду і зрадництво.

Погляди на зраду:

для Чоловіки-Сунув, плюнув, забув і пішов далі. Чоловік для сексу не шукає найкращу жінку, ніж його дружина. Йому підійде практично будь-яка, він же на ній не одружуватися збирається. Нехай у неї гірше характер, або вона не вміє готувати. Для чоловіка це не має значення. Йому головне, щоб давала, і все.

для Жінки-Шлях жінки до невірності лежить через відторгнення свого чоловіка, її починає притягувати інший. Саме тому жіноча зрада НЕ дорівнює чоловічий. Жіноча зрада це набагато більш страшна і серйозна річ. Жіноча зрада на відміну від чоловічої руйнівна для відносин. У той час як чоловік може просто поиметь когось на стороні, і забути на наступний ранок ім’я своєї пасії, то жінка не буде віддаватися першому зустрічному, вона буде вибирати чоловіка. Якщо біля жінки виникає інший чоловік, то перш ніж «дати йому», жінка повинна пройти складний шлях від байдужості до симпатії і віддачі пріоритету іншого чоловіка. При цьому ставлення до обманює чоловіка не залишаються на колишньому рівні. Вони погіршуються. Жінка внутрішньо ідеалізує свого коханця і демонізує свого чоловіка. Починає ставитися до нього, м’яко кажучи, негативно. Тут може бути все що завгодно, від постійних причіпок, образливих і принизливих порівнянь (тобто приведення свого коханця в приклад), до зниження і навіть припинення сексуальних відносин.

Справа в тому, що чоловік гуляє не, тому що у нього в родині все погано, а дружина не влаштовує його як людина. Чоловік гуляє, бо гуляти — в природі чоловіка. Але він цілком може кинути дивитися наліво, якщо дружина подбає про те, щоб створити навколо чоловіка атмосферу затишку, розуміння і … ситості. Але є жінки, від яких не гуляють. Самий розумний рада, як бути хорошою дружиною: «Відправляти чоловіка на роботу з повним шлунком і з порожніми яйцями!». І тоді навіть самий гулящий чоловік стане вірним сім’янином, не втративши при цьому свого мисливського азарту, який так приваблює нас жінок.

— Зрада і зрада. Цитати, вислови, статуси про зраду і зрадництво.

Невірність прощають, але не забувають.

-Мам, а стюардеса це риба …-ні синку …-а тато каже, що всім екіпажем смажили …

Історія з життя.
Зустрічаю якось свою знайому (назвемо її Маша). Слово за слово, як справи, як чоловік як діти? І тут мені Маша повідала історію. Захворіла дитина, в зв’язку з цим довелося відпрошуватися з роботи і бігти в сад. Благополучно забравши дитину, Маша прийшла додому, а там картина Рєпіна «Не чекали». Її улюблені муженек неабияк напідпитку в подружньому ложі з якою то дівчиною. Перше що попалося Маші на очі це тюбик з супер клеєм. Вона не довго думаючи вміст тюбика виливає промежину дівиці зверху кладе руку свого чоловічка, забирає дитину і до мами. У слідстві муженек з коханкою в лікарні з діагнозом рвана рана промежини, а Маруська добу в КПЗ.

— Зрада і зрада. Цитати, вислови, статуси про зраду і зрадництво.

Повертаючись додому після зради,
на всі питання «Що?», «Де?», «з Ким?»,
невимушено говорите правду,
як правило ніколи не вірять …

З аморальністю зради згодні всі, але відмовити красивій жінці здатні одиниці …

— Зрада і зрада. Цитати, вислови, статуси про зраду і зрадництво.

Жінка отримує більше задоволення від зради, ніж чоловік: для нього це не бозна яка подія, для неї ж зрада завжди означає помста, або пристрасть, або гріх.

Ніколи не розсуваються ноги на ширину душі, що б потім не плакати з приводу що тебе тупо трахнули і кинули …

— Зрада і зрада. Цитати, вислови, статуси про зраду і зрадництво.

я вважала його найкращим до тих пір, поки не дізналася про обман. а тепер мені нема кого прощати і не на кого ображатися. тому що тепер він інший … а я … я теж інша … більш задумлива …

Я віджену тупий біль, Що серце ранить, немов ніж. Могла б все тобі пробачити, Але не зрада і брехня.

Тільки слова коханої людини, то піднімають нас від щастя до небес … Те каменем тягнуть вниз і боляче вбивають …

— Зрада і зрада. Цитати, вислови, статуси про зраду і зрадництво.

Шлюб зовсім не обмежує свободу чоловіка, просто пред’являє більш високі вимоги до його спритності і винахідливості.

Ніщо так не провокує на зраду, як необгрунтована ревнощі …

У мене є сумніви!
Я думаю, що моя дівчина мені зрадила!
Це реально перевірити? Якщо її до гінеколога зводити?
— І що він там побачить? Лічильник входять …

— Зрада і зрада. Цитати, вислови, статуси про зраду і зрадництво.

Відстань-причина для болю, але не для зради!

Мужик скаржиться другу:
— Здається, моя дружина мені зраджує.
Друг:
— Як дізнався?
— Та ми в інше місто переїхали, а до нас все той же водопровідник ходить …

— Зрада і зрада. Цитати, вислови, статуси про зраду і зрадництво.

Своя дружина, як ангел з неба
Смачна, як ягідка і всіх миліше
Але все-одно ми дивимося в сад сусіда
В чужому саду плоди завжди смачніше …

— Зрада і зрада. Цитати, вислови, статуси про зраду і зрадництво.

Анекдот з життя

«Я знайшов собі дівчину. Розумну, добру, вірну, красиву …
Був такий щасливий! …
Поки розумна не дізналася про добру, а вірна — про красиву …

Змінюють не тому що інша (ой) краще, а тому що інша (ой) — інша (дружиною).

Брехня — це така зміюка, яка рано чи пізно виповзає на світло і дуже боляче кусає свого господаря.

Якщо чоловіку не доступний ласий шматочок, він починає задовольнятися крихтами з чужому ліжку, одним словом-Об’єдков.

— Зрада і зрада. Цитати, вислови, статуси про зраду і зрадництво.

Тут ллє дощ цілу добу. і любов помирає причинами. Ти мене випалюй повіями я тебе дорогими чоловіками.

Перше кохання, як вітрянка — все нею хворіють, але у деяких вона залишає шрами на все життя.

Поділися зрадою зі своєю, і вона до тебе не раз ще повернеться.

— Зрада і зрада. Цитати, вислови, статуси про зраду і зрадництво.

Багато жінок ставлять своєму чоловікові неправильний питання: «Чому ти мені зраджуєш?». Навіть якщо він отримує від вас абсолютно все, він знайде тисячі причин. А запитайте краще: «Навіщо?» І він не відповість ні вам, ні самому собі.

Не вірте чоловікам! Всі вони зрадники. Ні виключення. І не треба говорити, що мені попадаються такі, все — брехня …
Милі, добрі, дівчата, в цьому житті сподівайтеся тільки на себе одну … І не прощайте їм зрад, де одна, там і друга. І третя. Живіть для себе. Любите тільки себе …

Чоловіки, запам’ятаєте: щоденне просиджування в інтернеті може привести до поступового зростання рогів!

— Зрада і зрада. Цитати, вислови, статуси про зраду і зрадництво.

Тато з маленькою донькою відпочивають на морі.
Дівчинка випадково застає тата з сусідкою, що займаються сексом:
— Тато, а що це ти з тією тіткою робив?
— Це я її, донечко, накачував як рятувальний круг, щоб вона в море не потонула.
— Дурниці все це. Маму в минулому році один дядечко, з сусіднього номера, і спереду, і ззаду накачував, потім мама йому навіть насос продував, і все одно мало не потонула.

Вона змінювала йому відчайдушно і навіть на вечерю варила ріжки.

— Зрада і зрада. Цитати, вислови, статуси про зраду і зрадництво.

Одного разу до Сократа прийшов знайомий і сказав:
-Я зараз розповім тобі щось, що я почув про одного з твоїх друзів.
— Почекай хвилинку, — відповів Сократ. — Перш, ніж ти розповіси мені щось, це повинно пройти потрійний фільтр. Перш, ніж говорити про мого друга, ти повинен профільтрувати те, що ти збираєшся розповісти. Перший фільтр — правда. Скажи, ти абсолютно впевнений, що це правда?
— Ні, — відповів знайомий, — я сам почув про це від інших.
— Значить, ти не впевнений, що це правда. Тепер другий фільтр — добро. Те, що ти збираєшся розповісти про мого друга, містить щось хороше?
— Навпаки. Це щось дуже погане.
— Отже, ти хочеш сказати мені щось, що може виявитися неправдою, та ще й щось погане. Третій же фільтр — корисність. Чи зможу я особисто отримати якусь користь із сказаного тобою?
— Загалом-то, немає, — відповів знайомий.
— Що ж, якщо те, що ти хочеш мені розповісти, ні правдиве, ні хороше, ні корисне, то навіщо мені це знати?
Так Сократ і не дізнався, що Ксантиппа зраджувала йому з найкращим другом.

Ти прав … я обожнюю флірт, я люблю посміхатися, слухати компліменти, залишати легкі сліди надії в серцях чоловіків, але знай — я не змінила ні одному своєму хлопцеві …

— Зрада і зрада. Цитати, вислови, статуси про зраду і зрадництво.

Стоять дві девятіетaжкі нaпротів один другa. Один сусід кричить іншому.
— Мішa! У тебе когдa день народження?
— В янвaре. А зaчем тобі?
— Я тобі штори подaрю. А то весь будинок бачить кaк у тебе женa мінет делaет.
— А в тебе когдa?
— В aпреле. А тобі зaчем?
— Я тобі бінокль подaрю, щоб ти бачив чия це женa.

— Зрада і зрада. Цитати, вислови, статуси про зраду і зрадництво.

Жінка змінює, коли голодували, чоловік, коли Зажрались.

Ніяке предательсво прощати не можна, якщо тільки людина іскркнне не розкаявся в ньому

Він зло говорить: «На недопалках — ТВОЯ помада».
Він навіть не пам’ятає, що я не курю три місяці.
Я дуже спокійна. Рятувальників на будинок не треба.
Чужі недопалки на кухні — не привід повіситися.
Я складаю сорочки, штани — по стрелочкам.
Розкладаю причини зрад по поличках.
Дешеві «Кiss». Буде соромно зізнатися дівчаткам,
Що саме курить його малолітня теличка.
Дешеві «Kiss» і помада відтінку вульгарного
Я раніше курила «Vogue», фарбую губи в червоне.
Не знає моїх звичок. Не пам’ятає минулого.
«Рідний, твої речі зібрані. Будьте щасливі ».
Долоня за ключем простягаючи, кажу:
«Хороший мій, я три місяці не курю …»

Якби після кожної зради люди розлучалися,
всі вже давно були б самотніми …

— Зрада і зрада. Цитати, вислови, статуси про зраду і зрадництво.

Недавно хтось казав,
Що, між іншим, у якутів
Взагалі немає слова «змінив»,
Зате є слово «переплутав»

Коли я запитала:» Навіщо змінив?» Він відповів:» Був п’яний …» Коли я запитала:» Сподобалася?» Він відповів:» Не пам’ятаю …» Коли я запитала:» Чому другого разу змінив?» Він сказав, тому що перші не пам’ятає …

— Зрада і зрада. Цитати, вислови, статуси про зраду і зрадництво.

Він знаходив час, щоб займатися мною і щоб змінювати мені кожен день.

Мужик — у ворожки:
— Здається, мені моя дружина зраджує з сусідом!
— Діамантовий мій, як же можна змінити такому красеню?
— Так я вчора прийшов з роботи, а дружини немає. А сусід на балконі
курить в трусах!
— Ну, і що?
— Так адже він в її трусах курив …

— Зрада і зрада. Цитати, вислови, статуси про зраду і зрадництво.

Практично всі чоловіки зраджують, просто одні це роблять цинічно, а інші технічно …

Будь розумніший, твої сльози не приносять йому біль. Смійся і він задумається, чому ж ти смієшся, коли повинна плакати.

оли-то дуже давно читала повість, в якій кинута своїм коханим жінка все життя чекала його і була вірна цій своїй любові. Її питали часто, навіщо вона це робить, адже він кинув її, зрадив її. На що вона відповіла: «Коли один змінює, інший повинен зберігати вірність. Адже той, йдучи, спалює за собою мости. А якщо і я зміню, і я спалю міст. А цього не можна допустити. Треба, щоб пішов знав, що завжди є дорога назад, є місце, де його люблять та завжди чекають ».
Ось і я, коханий, завжди тебе чекаю. Ти знаєш це, і тому тобі легше жити.

— Зрада і зрада. Цитати, вислови, статуси про зраду і зрадництво.

Маленьке містечко Н на березі мальовничого озера.
Кожну суботу один з мешканців цього міста ходив наліво, але по-хитрому: одягав рибальські чоботи, брав човен, вудочки … і до вечора повертався з багатим уловом. Одного разу дружині якась «добра душа» стуканув, що чоловік не зовсім на риболовлю ходить, а рибу купує. І ось, приходить чоловік з рибалки, приносить рибу, і дружина йому закочує скандал — мовляв бути ти, падла на рибалку ходиш. Як — я мучуся, мерзну, рибу ловлю, а ти таке про мене — обурився мужик. ДУРЕНЬ, У ТЕБЕ Ж ВЖЕ ДВА ТИЖНІ, ЯК КРЮЧКОВ На вудку НІ! Ось так, мужики — алібі повинно бути чистим!

Ніколи чуєш … ніколи не будь третьою в чужій родині … Справжня жінка повинна бути у чоловіка ЄДИНОЇ …

— Ти мені зраджуєш!
— Неправда це!
— Ти зраджуєш мені з Олегом!
— А ось це вже точно неправда.

— Зрада і зрада. Цитати, вислови, статуси про зраду і зрадництво.

Чоловік дружині: — У мене ніколи не було роману на стороні, а ти можеш сказати те ж саме? Дружина: — Звичайно, тільки не з таким чесним обличчям.

Зрада як помста — зрада собі перш за все.
Якщо на такий крок змушують обставини, а не внутрішня особиста потреба, значить йдеш проти себе і зраджуєш своїм правилам, поняттям і життєвим установкам.

Коли людину не виходить змінити — йому починають змінювати.

Андрій заробляє в місяць 40 000 рублів. А його дружина Віка витрачає в місяць 80 000 рублів. Питання: здогадується чи Андрій про існування Антона?

— Зрада і зрада. Цитати, вислови, статуси про зраду і зрадництво.

Ні сумніше, тренування,
За стрибків з балкона вниз!
Прилетівши з відрядження,
Чоловік дружині зробив сюрприз!

Знаєш, як важко змінити себе самого, і ти зрозумієш, наскільки мізерні твої можливості змінити інших.

Багато дружини не змінювали б чоловікам, якби знали більш тонкий спосіб помститися!

скажи чесно, ти мені зраджував чи ні?-це питання задається з однією єдиною метою почути відповідь «ні»

— Зрада і зрада. Цитати, вислови, статуси про зраду і зрадництво.

Застав мужик дружину за зрадою. Встав на підвіконня, 9 поверху, кричить:
— Я зараз викинуся!
Дружина:
— Милий, у тебе роги, а не крила.

Якщо раптом у родині з’явився достаток, а дружини вечорами — недолік, то це називається «ріг достатку» …

— Зрада і зрада. Цитати, вислови, статуси про зраду і зрадництво.

Жінка, яку побажав інший чоловік … тут же стає нам дорожче. Вже так повелося, що на людину набагато більше впливають відносні цінності, ніж абсолютні.

Еріх Марія Ремарк, «Чорний обеліск»

Вже одна ревнощі чоловіка тягне дружину до іншого. Розумний охороняє дружину, не показуючи ревнощів.

Напевно добре, що ти вибрав не мене … в кінці кінців і змінювати ти будеш теж не мені …

ЩО ТИ, ЩО ТИ МИЛИЙ! ПОВЕРТАТИСЯ ДО МЕНЕ НЕ ТРЕБА! Я З СТАТІ КУпАП не піднімав, БОЮСЬ КОРОНА ВПАДЕ!

— Зрада і зрада. Цитати, вислови, статуси про зраду і зрадництво.

Якщо вам зрадила кохана — не варто влаштовувати скандал дружині)

Прикро, що в тебе є інша … але як буде прикро тобі, коли ти дізнаєшся, що ти теж був іншим …

Вона більше не бажає ніяких «епізодів». Занадто боляче було в останній раз, щоб ризикнути знову. Ніколи більше вона не дозволить поранити себе дотиком, розділеним з іншими жінками.

«Зайчик-попригайчік» посередній такий …
Стрибає бідолаха від однієї до іншої …
Вважає себе він «мачо» і «синьої бородою» …
Шукає розваги від дружини рідний …
Всім вона «погана», всім вона «не та» …
Скаржиться «зайка», що життя його сірка …
Що дружина сварлива і дуже холодна …
Що недолюбила і не зрозуміла …
Забирав б «зайчик» ти овочі свої …
І не компостувати «зайка» ти мізки …
Століття свій ти проскачешь нікчемною блохою …
До якої б ні «прибився» — буде та «поганий» …

— Зрада і зрада. Цитати, вислови, статуси про зраду і зрадництво.

Іноді складається таке враження, що деякі чоловіки шукають
собі сексуальних, симпатичних, порядних, хороших, вірних,
добрих і т. д. жінок (дружин) тільки для того що-б їм потім змінювати …

А вам до лиця підуть роги погустіше …

— Зрада і зрада. Цитати, вислови, статуси про зраду і зрадництво.

Не розумію чоловіків! На їхню думку, якщо жінка змінила-вона повія … Якщо гуляє чоловік-знову ж таки винна жінка … Не вміє утримати мужика … Що за хрень?! Вони що самі білі і пухнасті???

— Лікарю, мій чоловік заразився гонореєю. Що робити? Що робити?
— А чому він сам не прийшов?
— Він про це ще нічого не знає.

Якщо чоловік чотири рази сходить наліво, чи означає це, що він, за законами геометрії, повернеться до дружини?

Якщо змінює чоловік, то він «сволота», «гад», «тварь» і «падлюка», а якщо жінка — то він же «сам винен»!

— Зрада і зрада. Цитати, вислови, статуси про зраду і зрадництво.

Зрада — це тоді, коли хочеться негайно розповісти щось важливе замість дружини іншу жінку … Щоб змінити, не треба взагалі виходити з дому, тому що для цього достатньо мати телефон або вихід в інтернет.

Коли чоловік зізнається вам у коханні, але каже, що поки не може піти від дружини — це значить, що він любить не вас і не її — а тільки СЕБЕ.

— Зрада і зрада. Цитати, вислови, статуси про зраду і зрадництво.

Якщо Ви ізменеяте дружині і вона веде себе спокійно, подумайте, може змінюєте не тільки Ви …

Серце жінки, в любові своїй ображене зрадою, подібно фортеці, захопленої, спустошеною і покинутою.

Сволота, гад, як ти міг??? ну чому ти відразу не сказав, що в тебе є дівчина … я вже завагалася від тебе свого чоловіка ховати!

Є зрада і гірше, ніж зрада.

— Зрада і зрада. Цитати, вислови, статуси про зраду і зрадництво.

Ми всі один одному змінюємо:
Одні — в мріях,
Інші — в снах,
Четверті — в реалі,
А треті — в віртуалі …
Але ось, що я скажу, друзі:
Найважливіше — твоя родина!

Paccтoяніe — пpічінa для труднощів, нo нe пpічінa для ізмeн.

Якщо чоловік зраджує дружині, то це означає, що він шукає нових вражень. А якщо дружина зраджує чоловікові, то це означає, що вона шукає нового чоловіка.

— Зрада і зрада. Цитати, вислови, статуси про зраду і зрадництво.

Вірність, яку вдається зберегти тільки ціною великих зусиль, нітрохи не краще зради.

Що чекати від чоловіків в день, коли збігаються День закоханих, масниця, прощання неділю? «Прости, дорога, я тобі зрадив, але все одно я тебе люблю. З’їж млинець, полегшає …

— Зрада і зрада. Цитати, вислови, статуси про зраду і зрадництво.

Я каверзне питання зараз поставлю,
Не всім доведеться він до вподоби.
Улюбленим змінюють тут і там.
Любити чи можна без обману?

Невірність — це коли тобі нічого сказати чоловікові, бо все вже сказано іншому.

Я не прощаю зради, ненавиджу зраду, брехню … І якщо піду одного разу, то більше мене не повернеш …

Кращий вихід з любовного трикутника — це йти на всі чотири сторони.

Грюкнути дверима йдучи — не вчинок, а знайти сили зрозуміти, пробачити і залишитися-дано не всім.

— Зрада і зрада. Цитати, вислови, статуси про зраду і зрадництво.

я помилилася двічі.
коли після моєї зради, вирішила склеїти наші відносини.
і коли повірила, що ти мене пробачив …
P. S.
не повторюйте мої помилки. Вони ніколи нас не пробачать. завжди буде тінь зради, завжди.

І як він тільки про зраду дізнався???
Мабуть роги стали заважати носити корону …

— Зрада і зрада. Цитати, вислови, статуси про зраду і зрадництво.

Ось так проживеш з людиною півжиття, пережили стільки, що не в казці сказати, ні пером, так сказати … Все пройшли і мою хіміотерапію і все лайно, що з цим пов’язано. І настає такий момент, що твоя ніби-б половинка приходить і каже: Знаєш, нам треба розлучитися, я зустрів молодше тебе (молода на рік молодший за мене). І що ти тут скажеш … Люблю, тому відпускаю, нехай йому буде з нею ЩАСТЯ …

Ніколи не плутайте з одруженими! Ніколи не погоджуйся на роль другої! Не дай чоловікові повірити, що ти навіть на мить можеш бути другий! Він буде брехати, що пройде час, що ти у нього найдорожче, що потрібно трохи почекати … все це нісенітниця собача … На яку роль ти сама погоджуєшся — така тобі й ціна! На все життя!

— Зрада і зрада. Цитати, вислови, статуси про зраду і зрадництво.

Жила-була хвиля і любила скеля, десь в море, скажімо, в бухті Капрі. Вона обдавала його піною і бризками, день і ніч цілувала його, обвивала своїми білими руками. Вона зітхала, і плакала, і молила: «Прийди до мене, скеля!» Вона любила його, обдавала піною і повільно підточувала. І ось в один прекрасний день, зовсім уже підточений, скеля хитнувся і впав в її обійми.

І раптом кручі не стало. Не з ким грати, немає кого любити, не про кого вболівати. Скеля затонув у хвилі. Тепер це був лише кам’яний уламок на дні морському. Хвиля ж була розчарована, їй здавалося, що її обдурили, і незабаром вона знайшла собі новий скеля. Е. М. Ремарк

— Зрада і зрада. Цитати, вислови, статуси про зраду і зрадництво.

— Які смачні пиріжки, господиня. Поділишся секретом? — Звичайно. Твоя дружина спить з твоїм начальником …

Мадам, Ваш чоловік мені знову змінює!

— Зрада і зрада. Цитати, вислови, статуси про зраду і зрадництво.

Коли колишній йде зі своєї нової, мені пригадується вірш Чуковсково: «горила йде, крокодила веде»

Чоловіки! Ну чому, коли жінка готова на все заради вас, коли вона в будь-якій ситуації поруч і готова підтримати там, де всі відвернулися, коли вона беззастережно вірить, прощає, виправдовує вас не тільки перед оточуючими, а й перед самою собою, чому Ви змінюєте її на зграйку блядей, на жінок, які використовують вас, на тих хто готовий віддатися будь у кого в кишені щодня пачка грошей більше ніж ваша зарплата??? А коли та, інша, вас зраджує, коли ви розумієте, що в її житті ви — нуль, раптом згадуєте, що ваша дружина теж жінка, та ще яка. Хто вам сказав, що жінки готові прощати і терпіти вічно??? Одного разу ваші запевнення в любові, вірності, ваші «щирі» вибачення, дифірамби вже не сприймаються ніяк, тільки з посмішкою. Ну чому тільки одиниці з вас вміють відрізняти перлину від простого піску???

— Зрада і зрада. Цитати, вислови, статуси про зраду і зрадництво.

Найбільший обман — обіцяти любити одну людину все життя.

— А якщо він тобі змінить? Простіше? — Звичайно прощу! На небіжчиків зла не можна тримати!

Найпробачніша зрада — це зрада своїм бажанням …

Не розумію людей, які змінюють: якщо ти любиш, то немає сенсу змінювати, а їли не любиш — немає сенсу бути разом …

І хоча мені дуже боляче, я вдячна йому за донечку, якій без нього б не було!

Зраду пробачити можна, а образу можна.

— Зрада і зрада. Цитати, вислови, статуси про зраду і зрадництво.

«Не розумію, чому люди блудять, а потім пояснюють:« воно саме «повело». «Повело» — мене просто розчулює. Що ти — коза? Козел? Як може «повісті» від дружини? Від чоловіка? Тим більше — від Бога? Бог — це захоплення. Це як перший раз йдеш із зустрічі з коханою, усвідомлюючи, що любов — взаємна, і тебе люблять. У цю любов занурене все, тобі прекрасним здається весь навколишній світ: тролейбуси, газети, міліціонери, перехожі. Іван Охлобистін.

Зрада, як і любов, може бути платонічного.

— Зрада і зрада. Цитати, вислови, статуси про зраду і зрадництво.

Перш ніж плакати подружці в жилетку, понюхайте її, чи не пахне вона духами вашого хлопця …

Не бий, кохана, мене поліном.
Я, може, зробив щось і не так.
У презервативі — це ж не зрада,
Коли відсутній прямий контакт

Зай, ну з презервативом, це ж бо не зрада, а? — Ага! А з глушником, це не вбивство

Тебе використовують-Ти любиш, б’ють-любиш, обманюють-любиш, зраджують-любиш, принижують-любиш, кидають-любиш, не поважають-любиш, змінюють-любиш, топчат ногами в бруд-любиш … Це не любов, дитинко … Це МАРАЗМ !

— Зрада і зрада. Цитати, вислови, статуси про зраду і зрадництво.

Зима. Вечір. Таксі.
Проїжджаємо повз тютюнового кіоску. Водій просить дозволу зупинитися на хвилинку, типу сигарет купити. Я киваю головою, мовляв не проти.
Через якийсь час повертається, падає на сидіння, і швидко, дуже швидко їдемо хвилин 5. Я ніколи не дивлюся, і особливо не розмовляю з таксистами, але тут відчуваю щось дивне відбувається.
Швидкість різко падає, таксі зупиняється і мужик починає обмацувати (не мене) все навколо. Кермо, бардачок, сидіння. Потім повертається до мене і питає:
— А де я Вас підібрав?
І, не слухаючи відповіді:
— Еее, точно, та постарше була, і куртка інша, блііін! — Розвертається і їде назад до кіоску.
А там, ну Ви зрозуміли, кидається біля такого ж таксі водила з блоком сигарет в руці.

Благородне серце не може бути невірним

— Зрада і зрада. Цитати, вислови, статуси про зраду і зрадництво.

Коли ти знаєш, що чоловіки твоїх знайомих їм змінюють, ти думаєш «шкода цих сліпих», і боїшся, раптом хтось так само говорить про тебе!

Характер-це не коли видалив номер телефону і дзвониш по-п’яні. Характер-це коли залишив номер і більше не дзвониш. Ніколи.

Від розставання з тобою одні плюси: я все-таки розумна, чертовски красива і на відміну від тебе в мене все ще попереду, а ти далеко позаду!

— Зрада і зрада. Цитати, вислови, статуси про зраду і зрадництво.

Це ж треба було так сказати: «Не переживай, я зраджувала тобі всього лише раз в житті!». А потім додати: «ВОНИ тобі не конкуренти …»

Зрада виникає в наслідок почуття незадоволеності самим собою, а не іншою людиною.

я впевнена що настане той день коли ти мене зустрінеш з іншим і твоє серце розлетиться на частини від тієї ж самої болю яка зараз кожну секунду розриває моє …

Жінка змінює коли не відчуває себе коханої, чоловік — коли не відчуває себе потрібним!

На передачі «Детектор брехні» Сергій зізнався, що зрадив дружині і виграв мільйон. Дружина образилася, але не пішла.

Секс з коханою жінкою подібний задоволення від пиття рідкісного колекційного вина, секс випадковий — це як напитися браги. Мужики це розуміють, але п’ють, с * ки, все, що попало!

Не смійте вимовляти слово люблю після зради. Люди, які люблять, зрадити не можуть …

— Зрада і зрада. Цитати, вислови, статуси про зраду і зрадництво.

Вираз є таке «КРАЩЕ НЕХАЙ СПИТЬ З НЕЮ, АЛЕ ДУМАЄ ПРО МЕНЕ, НІЖ СПИТЬ СО МНОЮ, А ДУМАЄ ПРО НЕЇ!» Ось щось мені Обидва варіанти не подобаються …

Пробачити можна хамство, брехня і напевно навіть зраду … але пробачити собі, що пробачив, не можна …

Зрадив одного разу зрадить і не раз.

— Зрада і зрада. Цитати, вислови, статуси про зраду і зрадництво.

Помилка одного чоловіка часом перетворюється в жінку для іншого

. … Він хотів, щоб його дружина стала дуже маленькою, і він би ховав її в кишеню і носив з собою. А вона стала метеликом і полетіла …

— Зрада і зрада. Цитати, вислови, статуси про зраду і зрадництво.

Один велелюбний одружений чоловік познайомився з дівчиною. Домовившись провести з нею час, він попросив свого товариша-мисливця підстрахувати його. Друг повинен був підтвердити його дружині, що вони їдуть на полювання.

А так, як новоспечений «мисливець» дуже сильно переживав з приводу вдалого проведення операції, він раз десять наяривал по телефону товаришеві.

Прийшовши додому, він повідомив дружині, що їде на полювання з одним.
Знаючи «мисливські інстинкти» свого чоловіка, дружина, природно, не повірила. Щоб підтвердити свою версію, він набрав одного і включив гучний зв’язок.

Коли друг узяв трубку, він поставив йому питання про те, коли ж ми, нарешті, їдемо і що брати з собою, з трубки роздратовано долинуло: «Це ж як треба хотіти е … ться, щоб задалбивать мене дзвінками цілий день!»
Завіса …

Коханка — це найчастіше абсолютно принижена жінка, яка страждає від самотності і відчуття своєї нікчемності і нічийною. Це жінка, якій відмовлено навіть у праві ревнувати.

— Зрада і зрада. Цитати, вислови, статуси про зраду і зрадництво.

Кожна жінка — це загадка … І не дай бог хоч одну розгадає ваша дружина!

Не лийте душу в порожні склянки
Не будуйте ілюзій на попелі любові
Той хто зробив вам боляче одкровень не варто
Не пускайте пустушок в глибини душі …

— Вам зрадив чоловік / хлопець / коханий. Яка ваша реакція?
— Що, все відразу?

— Зрада і зрада. Цитати, вислови, статуси про зраду і зрадництво.

Змінюючи жінці, знайте, вона все це відчуває: де, коли і скільки.

Не довіряй жінці, яку вдалося викрити у вірності. Сьогодні вона вірна тобі, завтра — іншому.

Якщо ти знайшов собі іншу, так знайди гідну тебе. Щоб не соромно було показатися на очах дружини

— Зрада і зрада. Цитати, вислови, статуси про зраду і зрадництво.

Прошу тебе тільки про одне: тікай ​​далеко, біжи швидко, щоб я не знала, як виглядає твоя спина, щоб не плюнути в неї.

Якщо любиш людину — то немає сенсу йому змінювати

Любити одруженого чоловіка … і знати, що ви ніколи не будете разом, не дивлячись на взаємні почуття — жахливі тортури, яку не побажаєш і ворогові.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *