Меню Рубрики

Щастя. Цитати, вислови, статуси про щастя.

Щастя — це коли він, якого не розбудити жодним будильником, прокидається від того, що ти перекинулася на інший бік і перестала його обіймати …

Щастя, це коли у тебе в друзях — медик, мент, юрист і кілер …

І запам’ятайте!-Є такі люди, які не терплять поряд з собою щасливих людей … Дай Бог їм терпіння … а нам — щастя!

— Ну і що ти в ньому знайшла? — Щастя …

Cчастье — це, коли в будинку, в ліжку і в голові, один і той же чоловік …

Ніколи не витрачай свого часу на пошук чоловіка, витрачай його на самовдосконалення … і тоді чоловік сам знайде тебе.

Вона триває мить, а в пам’яті залишається назавжди. Вона створює щастя в будинку, породжує атмосферу доброзичливості і служить паролем для друзів. Її не можна купити, позичити, випросити або вкрасти. Вона нічого не коштує, але багато дає. Це краща протиотрута, створене природою від неприємностей — це УСМІШКА!

Щастя — це коли вранці дуже хочеться йти на роботу, а ввечері дуже хочеться йти додому.

Якщо на душі шкребуть кішки, не турбуйтеся — скоро вони буду голосно муркотіти від щастя! Обов’язково!

Непередаване відчуття щастя, коли після довгих болісних очікувань, сум’яття і незрозумілостей, прокидаєшся і розумієш: «Мені вже все одно …»

Чоловіка просто щастям удостоїти: З ним треба частіше спати і менше турбувати!

Для багатьох найщасливішим днем ​​була ніч, але це визнала лише Бріджит Бардо. (Сілован Рамішвілі)

— Щастя. Цитати, вислови, статуси про щастя.

Щастя — це не кінцева станція … це спосіб подорожі.

Пам’ятайте, що щастя не залежить від того, хто ви і що ви маєте; воно залежить виключно від того, що ви думаєте.

Щастя — це коли ти потрібен тому, хто потрібен тобі.

Іноді я прокидаюся серед ночі, повертаюся до нього, і не вірю що можу просто обійняти … я тихо цілу його … і раптом відчуваю, як сильна рука ніжно притискає мене до себе … в цей момент я розумію, що таке щастя

Горе не зламає, вітер не зруйнує, те, що створювали споріднені душі. Напишіть крейдою вранці рано-рано на асфальті рядок: Я ЩАСЛИВИМ СТАНУ … Ангел наші думки пише на листочок, так що уникайте негативних рядків …

Більшість людей щасливі настільки, наскільки вони вирішили бути щасливими. (Авраам Лінкольн)

— Щастя. Цитати, вислови, статуси про щастя.

Живу з блиском в очах, з щастям в душі і з надією в серці!

Дурна жінка сидить і чекає, коли її хтось зробить щасливою … Розумна жінка створює своє щастя сама!

Ну як на світі щастя збережеш? А ти послухай серце і почуєш:-Поки ти дихаєш — ти всього лише дихаєш,-А от поки ти любиш — ти живеш.

Не шукай щастя в житті, а давай життя щастя! (Леонід С. Сухоруков)

— Щастя. Цитати, вислови, статуси про щастя.

Справжня Любов — це коли, відпускаючи людини, серце кричить: «Не йди! Я не можу без тебе!» А вголос вимовляєш, абсолютно щиро: «Будь щасливий … і бережи себе …»

Щастя жінки полягає не в кількості шуб, не в діамантах, машинах, квартирах, а в тому, плаче вона ночами …

Кожен щасливий рівно настільки, наскільки він уміє бути щасливою.

Щастя — дитячий сміх, тупіт ніжок будинку і обмазані моська шоколадом. Це відчуття ні з чим не порівнянне!

Смійся і з тобою буде смеятся весь світ, плач і ти будеш плакати на самоті!

— Щастя. Цитати, вислови, статуси про щастя.

Щасливий шлюб — це не коли на сьомому році сімейного життя до тебе в вікно влазять з букетом в зубах, а коли тебе щомиті поважають і не ходять ногами по твоїй душевної території.

Найприємніше видовище для матері — спостерігати, як батько грає з дитиною.

— Щастя. Цитати, вислови, статуси про щастя.

Не шукайте своє щастя в чужих сім’ях … його там немає!

Найбільше ЩАСТЯ — це коли крихітні долоньки торкаються до твоїх щоках, очі-гудзики дивляться на тебе з любов’ю, а з маленьких уст звучить слово «МАМА»!

Не турбуйтеся, якщо ваш малюк прокидається і плаче в три ночі. Настане день, коли ви будете раді, що в цей час він вже вдома

… Візьміть мене за волосся і обличчям так у щастя, в щастя …

Якщо любиш людину … Якщо бачиш, що він щасливий в інших відносинах … не треба нав’язувати йому себе. Треба вміти радіти тому, що кохана людина насолоджується життям. З Вами чи без Вас.
В світі дуже багато одиноких душ серед досить гарних і розумних людей. Треба і їм дати можливість знайти Вас … Дати шанс закохати Вас в себе … Дати їм шанс зробити ВАС щасливими!

Щастя-це просто … очей улюблених погляд … Щастя-це просто … осінній листопад … Щастя-це просто … вранці спів птахів … Щастя-це просто … сповнений каприз … Щастя-це просто … за руку удвох … Щастя-це просто … затишний, теплий будинок … Щастя-це ПРОСТО …

— Щастя. Цитати, вислови, статуси про щастя.

Коли-небудь ми будемо сумувати за крихтах на дивані, змальовані шпалер і гучній в 7 ранку «мамочка, прокинься». Найщасливіший час-воно зараз, поки наші діти з нами, на відстані витягнутої руки, на відстані неголосного «де ти, малюк », на відстані погляду

Щастя — це коли ти приходиш додому, а твоя дитина біжить до тебе обіймає, і цілує, і тримає тебе міцно-міцно, щоб нікуди не пішла.

— Щастя. Цитати, вислови, статуси про щастя.

Сиділо Щастя в ямі … Проходив повз чоловік, побачив Щастя і попросив у нього багато грошей. Щастя виконало його прохання — і він пішов щасливий. Проходив друга людина, побачив Щастя і попросив красуню дружину. Щастя виконало і його прохання — і він пішов щасливий зі своєю красунею дружиною. Проходить третя людина, побачив Щастя і вигукнув: «Що ти робиш в ямі?!» Дав він Щастю руку, витягнув його з ями і пішов своєю дорогою, а Щастя за ним побігло.

Дуже багато людей весь тиждень чекають п’ятницю, весь місяць свята, весь рік літа, і все життя щастя!
Адже щоб життя радувала, потрібно робити тільки 2 речі: Жити і Радіти …

Слова, які можуть залікувати будь душевні рани, повернути віру в краще — «Мамо! Я ТЕБЕ ДУЖЕ-ДУЖЕ ЛЮБЛЮ! »Коли їх вимовляє твоє крихітне скарб і обіймає тебе міцно … в горлі ком просто … Господи, дякую Тобі за те, що подарував мені це щастя!

— Щастя. Цитати, вислови, статуси про щастя.

Коли люди йдуть з нашого життя вони забувають, що і в сни приходити не буде …

Але ж хтось мріє про розкиданих на підлозі іграшках …

Життя занадто коротке … нічого витрачати її на дрібниці … роби так, як підказує тобі твоє серце … не намагайся бути сильною … стaрайся бути просто щасливою і коханою!

— Щастя. Цитати, вислови, статуси про щастя.

До кожного прийде щастя. І необов’язково в ніч з вівторка на середу. Не обов’язково в лютому або липні. Необов’язково в гарну погоду. Але обов’язково раптом …

Справжня Любов — це коли ти вже знаходишся поруч з коханою людиною, але все одно продовжуєш його домагатися, роблячи його життя смугастої, але не як зебру — а як веселка!

Добившись щастя свого, не добивайте ви його …

Фактично, нас роблять щасливими ті люди, від яких ми цього не очікуємо, так що, якщо зустрінеш — бережи його.

— Щастя. Цитати, вислови, статуси про щастя.

я можу посміхатися і виглядати щасливою для всіх … але ніхто ніколи не побачить, що в душі йде проливний дощ …

А знаєте що? А от я просто щаслива! Чисто по жіночому! У мене є затишний будинок, улюблені чоловік і донечка, всі мої близькі (тьфу-тьфу-тьфу) здорові, і мені більше нічого не треба! Бажаю і вам в наступаючому році тільки щастя! А грошей на все інше ми заробимо!

— Щастя. Цитати, вислови, статуси про щастя.

Одного разу три сестри побачили Щастя, що сидить в ямі.
Одна з сестер підійшла до ями і попросила у Щастя грошей. Щастя обдарував її грошима, і вона пішла щаслива.
Інша сестра попросила багатого і люблячого чоловіка. Тут же отримала і втекла разом з ним у нестямі від щастя.
Третя сестра нахилилася над ямою:
— Що тобі потрібно? — Запитало Щастя
— А тобі що треба? — Запитала сестра.
— Витягни мене звідси, — попросило Щастя. Дівчина простягнула руку, витягла Щастя з ями, повернулася і пішла геть. А Щастя пішло за нею слідом.

Я тепер добре знаю: коли одні двері в щасті захлопується, обов’язково в той же момент відкривається інша, просто люди часто не помічають сталася метаморфози, тому що тупо дивляться в зачинені двері.

Щастя-це коли слова «дружина» і «бажана» відносяться до однієї і тієї ж жінки.

У мене НІ мільйонів в банку, у мене немає Бентлі в гаражі, немає вдома на березі моря, у мене немає зайвого: У мене є все … є Кохана людина, у мене є улюблена сім’я, в мене є улюблені друзі, у мене є то заради чого я хочу жити! От і все …

Як часто ми проходимо повз, А щастя — близько … поруч з нами. Таке ніжне, без гриму. З простими, добрими очима. А ми хочемо все в пір’я, в обгортці яскравою і блискучою … О, як часом підводить зір, що бачить блиск несправжній …

— Щастя. Цитати, вислови, статуси про щастя.

Для щастя мені потрібен один, всього один чоловік, через якого я прокидаюся з посмішкою на обличчі і божевільної радістю в серці.

Ви не бійтеся любити і бути в почуттях щедріше … Щасливий той, хто любов роздає без кінця … Адже від скупості почуттів наші душі бідніють … А від вбогості душ — так грубіють серця …

Дорогий Дідусь Мороз на Новий Рік поклади мені під ялинку шматочок щастя … 190 см зростанням, з гарними очима … будь ласка.

Для того, щоб бути красивою, не потрібно супермакіяж, не потрібні шмотки з дорогих бутиків і туфлі на мегашпільке з останньої колекції … Щоб бути красивою, досить бути коханою і просто щасливою!

— Щастя. Цитати, вислови, статуси про щастя.

Більше щастя, ніж приносить дитина, можуть принести тільки 2 дитини

Спасибі колишньому чоловікові за мою нове життя! Він просто не здогадується, як допоміг мені стати по-справжньому щасливою!

Щастя складається з дрібниць доступних кожному. Просто потрібно навчитися їх помічати.

Мені не потрібно грошей! Мені не потрібно владі! У мене під серцем маленьке щастя!

Ей, ти, по той бік екрану, так, так, ти! Щастя тобі, чуєш!

Погладь мене рукою по щоці, дозволь плечем притиснути твою долоньку, і поцілунків солодку доріжку пройти губами по твоїй руці … Неквапливо, … Трепетно, … Люблячи … від ліктика до милого зап’ястя, дякуючи за маленьке щастя-дихати теплом, що йде від тебе …

— Щастя. Цитати, вислови, статуси про щастя.

Щастя дівчинки — красива лялька, яскраве плаття;
Щастя дівчини — модний одяг, заздрість подруг, погляди хлопців;
Щастя жінки — сім’я, діти, проводжаючі погляди чоловіків;
Щастя бабусі — онуки і діти, які завжди поруч.

Є такі очі на світі, що глянувши, померти не шкода … Навіть, якщо Сонце не світить, в них подивишся і стане жарко … І з рожденья їх шукають люди … в них тепло і коли негода … Ті очі у того, хто нас любить … Це в них відбивається … Щастя

не можу заснути поруч з ним, лежу всю ніч і спостерігаю як він спить з посмішкою на губах, обнявши мене. і хочеться плакати від щастя, що він поруч, і від болю в грудях, бо він ніколи не буде моїм …

— Щастя. Цитати, вислови, статуси про щастя.

Щастя не можна купити, але його можна народити!

Переходжу на тариф «особисте щастя», і судячи по авансу, тариф для мене безлімітний на довгий час!

ЩАСТЯ — це м’які, теплі долоньки,
за диваном фантики, на дивані крихти.
Щастя, простіше не можу відповісти.
Щастя є в кожного, у кого є ДІТИ

Бажаю у всьому бути 1-ой, завжди мати другу половинку, ніколи не бути 3-їм зайвий, мати свої 4 куточка, що б все в житті було на
5, мати другого почуття і бути на 7-му небі від щастя.

Якщо ви знайдете людину з яким зможете себе вести також вільно, як ведете себе наодинці з собою, то цінуєте його як повітря.

Коли бачите щасливих людей — не заздріть. Ви ж не знаєте, як вони боролися за своє щастя …

— Щастя. Цитати, вислови, статуси про щастя.

Якщо хлопець по-справжньому любить дівчину то він повинен побачити її в 5 станах: в сльозах, п’яною в мотлох, не нафарбованою, голою і в її критичні дні і не кинути її, ось це любов, адже гірше вже не куди.

Щастя є … Я його знаю … Знаю колір його очей, його сміх … І воно кличе мене Мамою!

Він іде на роботу і ти запитуєш: «Нічого не забув?», А він міцно тебе обіймає і шепоче на вушко: «Тебе». Ось таке воно щастя!

Щастя триває секунди, а спогади про нього залишаються надовго.

— Щастя. Цитати, вислови, статуси про щастя.

Будь з тією, яку ти не здивуєш грошима, якою буде плювати скільки троянд ти подарував, яка буде говорити подругам не те, якого кольору в тебе порш, а то що ти був поруч коли їй було це необхідно …

Всі люди приносять щастя. Тільки одні-своєю присутністю, а інші своєю відсутністю!

Днями я разом зі своїм другом був в луна-парку і ми виграли по м’якій іграшці. Пізніше, ми помітили розумово відсталого хлопчика і дали ці іграшки йому. Він сказав: «Спасибі». Його батько заплакав. — Чому? Цей хлопчик не розмовляв раніше.

Щастя це коли твої діти — подорослішавши і «полетівши з гнізда» не перестають тебе любити так, як ти все життя любив і любиш їх. Любов повинна бути бумерангом, тільки тоді людина щаслива!

Щастя воно не попереджає … Бац, і ти щасливий! Будь готовий до нього завжди!

— Щастя. Цитати, вислови, статуси про щастя.

Щастя — Почути твій голос і в ньому розчинитися,
І ніжність по крапельці дбайливо пити …
Душею до душі, розриваючи кордону,
Перлинки слів збираючи на нитку …

Щастя — Побачити в очах смарагдову ласку,
Торкнувшись диханням плеча твого …
І знову повірити в кришталеву казку,
Ледве пригубивши милих губ чаклунство …

Щастя — Притулитися до долонь улюбленим щекою
І жадібно вдихати аромат їх тепла …
А знаєш, я таємницю тобі відкрию —
Адже я до тебе … ніби й не жила …

Щастя — Усмішку і радість дарувати кожним подихом,
І в Небо молитву свою повторювати —
«О, Боже! Не дозволь, щоб йому було погано! »
Мені біль в моєму серці тоді не вгамувати …

Щастя — Любити тебе кожною миттю століття,
Дзвінким світанком і оксамитом снів …
Іскристим снігом, ромашками в літі …
Дождінкі кожної … вдихаючи Любов …

Засипати на грудях Улюбленого, слухаючи стук Його серця, відчуваючи шкірою Його подих, оточена Його запахом … У такі хвилини кожна клітинка тіла наповнюється щастям, життя особливим змістом, а за спиною прорізаються крила …

— Щастя. Цитати, вислови, статуси про щастя.

А що таке щастя? Та це просто — жити. Любити душею і серцем, у відповідь улюбленим бути. І все ж, що ж — щастя? Прокинутися зранку, І у дворі почути смішну дітвору.
Побачити сонце в небі, квітучої троянди кущ, І теплий південний вітер спробувати на смак, Вдихнути туманів свіжих сиву пелену, І на світанку зустріти красуню-весну.
І в гаю солов’їної напитися піснею птахів, І вдосталь насолодитися блиском блискавиць. А що таке щастя? Та це просто — жити. Любити душею і серцем, у відповідь-коханим бути

Життя — це дорога, з перешкодами, перепонами і крутими поворотами, але незмінно веде нас до щастя. Головне — це задатися метою бути щасливими і не збиватися з дороги!

Всі пишуть про те як у них все погано, як вони нещасні. А ви не замислювалися про те що ви живете! А це вже велике щастя! Ви не боретеся за своє життя кожну хвилину. Цінуйте світло, сонце, кожну посмішку, кожну дорогу людину …

— Щастя. Цитати, вислови, статуси про щастя.

Щастя — це бути з людиною, яка підтримує твої божевільні ідеї, допомагає втілити твої божевільні мрії, а коли ти виходиш на фотографії як косою щеня шарпея, каже, що ти найкрасивіша і краще тебе нікого немає!

— Щастя. Цитати, вислови, статуси про щастя.

А роки … тихо спливають … виткав для нас, вуаль зморшок … Лише сивиною нагадують … Що життя — одна! … І шанс — один! … А щасливий той, хто на світанку … Зумів одного разу усвідомити … Що живий! Здоров! Що сонце світить! І буде новий день знову …

До кожного прийде щастя. І не обов’язково в ніч з вівторка на середу. Не обов’язково в лютому або липні. Не обов’язково в гарну погоду. Але обов’язково раптом.

Коли одні двері щастя закривається, відкривається інша, але ми часто продовжуємо дивитися на зачинені двері і не бачимо ту, яка вже відкрилася для нас.

— Щастя. Цитати, вислови, статуси про щастя.

Напевно, одна з найприємніших речей у світі — це коли людина думає, що ти спиш, підходить і цілує тебе, говорить як сильно любить … або просто проводить рукою по волоссю … А ти просто лежиш з закритими очима і сходиш з розуму від щастя!

Життя вдалося — це коли того, що хочеться згадати, набагато більше того, чого хочеться забути

— Щастя. Цитати, вислови, статуси про щастя.

Щасливі … бо співаю колискову … тому що маленькі ручки плутають моє волосся … тому що на руках засинає сенс життя … бо цілу щовечора пухку щічку … щаслива … тому що мама …

Найщасливіша жінка не та, яка отримала кращого чоловіка, а та, яка вірить, що він у неї КРАЩИЙ!

У неприємних спогадах є одна гарна сторона: вони переконують людину в тому, що він тепер щасливий, навіть якщо секунду тому він в це не вірив. Щастя — таке відносне поняття! Хто це збагнув, рідко відчуває себе абсолютно нещасним.

— Щастя. Цитати, вислови, статуси про щастя.

Дивлюся на себе в дзеркало — за що моєму чоловікові таке щастя, потім встаю на ваги — та ще й стільки! …

«Все буде добре», — чарівні слова …
Наче дощ пройшов, і знову блищить листя.
Все буде добре! Ти тільки в цей вір!
Адже щастя, що пішло, знову стукає у двері!
Все буде добре! Прости і не сумуй!
Образи — це зло, їх важко нести …
Все буде добре! Розтане в серці лід …
І на землі великий тебе любов знайде!
Все буде добре! Все до радості шляху.
Старайся всією душею не плакати, а цвісти!
У віконце подивися: то сніг, то дощ пішов …
Прекрасний цей світ! Все буде добре!

І коли на вулиці люди будуть проходити повз мене усміхненою і тихо шепотіти: «Божевільна», я буду повертатися і кричати: «Ексклюзивна!» І посилати повітряний поцілунок!

— Щастя. Цитати, вислови, статуси про щастя.

Щоб підкова приносила щастя, треба прибити її до копиту коня і орати, орати, орати …

Іноді самі дурні вчинки бувають причиною подальшого щастя …

Щастя-закохатися в людину, яка тебе вже любить …

Намокли душі під дощем, на зупинці у Долі. До щастя п’ять хвилин ходьби, а ми, часом, півжиття чекаємо …

Цікаво, а ваші дітки теж малюють на шпалерах, тягають свій горщик туди, де ви чимось зайняті, а побачивши вас йде на роботу «при параді» вигукують: «Ти така касівая!»

— Щастя. Цитати, вислови, статуси про щастя.

Не треба кричати про своє щастя. Навіть якщо дуже хочеться. Досить просто тихо подякувати того, хто вам це щастя дарує

Одного разу у мудреця запитали Ангели: «Щоб ти хотів змінити у своєму минулому?» «Нічого»-відповів він. «Але чому?!?»-Запитали вони у нього. «Тоді я втрачу своє справжнє»-була його відповідь …

— Щастя. Цитати, вислови, статуси про щастя.

Дитина — це счачтье, яке ти носиш у собі протягом 9 місяців, на руках — 3 роки, і в своєму серці — до тих пір, поки сама не помреш.

Сім’ю краще створювати не з тим, в кого закоханий без пам’яті, а з тим, для кого твоє щастя — сенс усього життя …

Посміхнися, коли на небі хмари; посміхнися, коли в душі негода. Посміхнися, і відразу стане краще. Посміхнися, адже ти ж чиєсь щастя …

Не шукайте щастя, а будьте його джерелом …

Подумай, хіба не щастя, коли у тебе є одна улюблена дівчина, яка чекає і любить, вірить, мріє … Маленьке диво в твоєму житті. І ти просто дурень, якщо проміняв її на стадо пошарпаності дівчат далеко не першої свіжості …

— Щастя. Цитати, вислови, статуси про щастя.

Справедливо стверджують, що знайти чоловіка — мистецтво; утримати його — професія.

«Часто роблять нас щасливими, зовсім не ті люди, від яких ми це очікуємо.»

Якщо ви бачили коли — небудь очі щасливої ​​вагітної жінки, то ви погодитеся зі мною, що ні одні брілліати не можуть зрівнятися з прекрасним блиском цих очей.

— Щастя. Цитати, вислови, статуси про щастя.

Нехай хтось вважає мій характер важким, а мене складною, гордою. Головне, що в моєму житті є люди, яким зі мною просто і легко, а без мене складно!

Щастя — це просто! Щастя є … Безмежне, велике, що поглинає всю твою душу, настільки величезна, що хочеться обійняти весь світ. Твоє серце співає, хочеться просто посміхатися і літати. Після чорної смуги завжди приходить біла — це закон! Звідки ж береться безмежне щастя, і коли воно приходить? Щастя народжується з мрії! Бувають мрії, які збуваються самі собою, наче за помахом чиєїсь чарівної палички. Наче хтось на небі просто взяв і написав листа на землю — його затвердили, і твоя мрія збулася!

амое СОЛОДКЕ в світі дихання-ДОЧКА сопе, втикаючись в подушку. Найніжніше в світі створення, міцно уві сні обіймає іграшку …

— Щастя. Цитати, вислови, статуси про щастя.

Якщо запитаєш, чого мені хочеться, я відповім тобі з відрадою: ні квітів, ні багатств, ні почестей, ні, тим більше, зірок мені не треба. У мрії моєї не великий розмах, і мотиви цілком чемні. Одного хочу — щоб в моїх очах … відбивалися твої — щасливі!

Чого тобі, хлопчик? — Запитала продавщиця кондитерського відділу у п’ятирічного карапуза, впевнено зробив крок до прилавка. Він простягнув долоню, на якій лежав засмальцьований тролейбусний талончик і сказав: — Щастя. На весь квиточок.

Розмова з шестирічним сином. «Мамо, а ти Богу дякую говориш за те, що я в тебе є?», — «Звичайно, кожен день», — «Правильно, говори, бо я-ЩАСТЯ!»

— Щастя. Цитати, вислови, статуси про щастя.

Кожен день, коли ми прокидаємося, перед нами Двадцять чотири зовсім нових години життя. Який дорогоцінний дар! У нас є можливість прожити ці Двадцять 4:00 так, щоб вони принесли спокій, радість і щастя нам, і оточуючим!

Жіноче щастя — коли всі будинки і всі сплять!

Хочу нормальні, невигадані відносини. Щоб смски «на добраніч» і «доброго ранку». Щоб «одягнися тепліше — застудишся». Щоб квіти без приводу і не від кращих друзів. Щоб гуляти під ліхтарями ввечері. Щоб дзвінки без приводу, тому що скучила. Щоб посміхатися постійно. Щоб не проявляти ініціативу, а чекати і віями плескати і бентежитися. Щоб ревнував хтось. Щоб було кого вітати 14 лютого. Щоб любити …

— Щастя. Цитати, вислови, статуси про щастя.

Люди занадто багато пов’язують з сексом, тоді як справжня близькість — глибше. Вона в ласкавому дотику, в спокійному погляді і рівному диханні поруч.

Для багатьох щастя — це N-літрів, ще для багатьох — це всього два грами, для когось — банківський рахунок з 6 нулями, А для мене щастя — це бачити, як посміхається моя дитина

Я жінка, і хто мене осудить, за те що було і за то що буде? За те, що у височінь душа рвалася і співала! Зате, що в житті багато чого хотіла! Не так жила … добра не накопичила … Але як вміла сина я ростила. Друзям душі частинку віддала … І цим всім — я щаслива була!. »

— Щастя. Цитати, вислови, статуси про щастя.

У моєму дитинстві друзі були не в онлайн, а у дворі. Ми звали друзів погуляти не по стільниковому телефону, а кричали під вікнами «виходь!», Ми грали не в мережеві ігри, а ганяли у футбол, в слона і в лапту на свіжому повітрі. Ми не порівнювали у кого дорожче і крутіше іграшка, у нас були щоденники і анкети. Ми будували курені за домом, і нас випускали гуляти одних з 5 років. Ми їли сирень з 5ю пелюстками, ми грали в пружинку Слінки і були щасливі від жуйки «любов це». І наше дитинство було щасливішим!

Хочеться жити в місті Любові, на вулиці Дружби, щоб Окни вели на проспект Радості, і щоб було там море під назвою Щастя!

Як часто ми засмучуємося через різні неприємних дрібниць: нахамили в магазині, машина оббризкала, на роботі щось негаразди … А от радіти приємним моментам ми розучилися, хоча їх у життя набагато більше: сонячний деньок за вікном, теплі мамині руки, чашечка улюбленої кави, посмішка дитини … адже з цих миттєвостей часом і складається просте людське щастя. Вчіться радіти, а все негативне пропускайте повз себе.

— Щастя. Цитати, вислови, статуси про щастя.

Щоб бути щасливим, є п’ять простих істин: 1. Звільни своє серце від образ — ПРОСТО. 2. Звільни свій розум від хвилювань — більшість з них не збуваються. 3. Веди просте життя і цінуй те, що маєш. 4. Віддавай більше. 5. Чекай менше …

Ми самі придумуємо собі проблеми. Значить ми самі можемо придумати собі щастя.

Він той, з ким я хочу бути завжди. Він той, чия посмішка робить мене найщасливішою. Він той, хто змушує мене посміхатися. Я зрозуміла з ним, що таке щастя, що таке душевне тепло, що таке любов. Я вдячна йому за те, що він завжди поруч. У важку хвилину він поділяє горе зі мною, а в хвилини мого щастя щасливий більше за мене. Його голос для мене, як найулюбленіша пісня. Його погляд гріє мою душу, як погляд мами. Адже це найдорожче. Я обожнюю тебе!

— Щастя. Цитати, вислови, статуси про щастя.

Я щаслива тим фактом, що живу. Вдихаю сонця світло, ловлю сльозинки неба. Мрію, злюся часом, сміюся, реву. Все це — життя! Люблю її за це!

Кожен сам вибирає свій шлях: жити як сіра маса, придушуючи свої бажання, боячись, щось змінювати у своєму житті, при цьому прикриваючись ілюзією щастя. Або ж жити емоціями, почуттями, яскравими враженнями, піддаватися швидкоплинним потягам до чого-небудь, не боячись змін і бути по-справжньому ЩАСЛИВИМ!

Щоб за когось порадіти, слід спочатку навчитися радіти за самого себе. Щоб когось надихнути, слід спочатку навчитися надихати самого себе. Щоб зробити когось щасливим, варто спочатку навчитися бути щасливим самому. Почни з себе! Прямо ЗАРАЗ! Я в тебе вірю!

— Щастя. Цитати, вислови, статуси про щастя.

Щастя жінки не в можливості вибирати серед сотень чоловіків. Щастя жінки в можливості дозволити собі бути з тим, кого любиш. У тисячі і мільйони шанувальників, сотні гарних, сотні багатих, сотні ревнивих, сотні бажаних може і не бути ні одного коханого. А той, кого любиш, може опинитися під забороною. Забороною часу. Забороною відстані. Забороною гордості. Або слабкості.

Справжній друг не той, хто ділить з тобою горе і невдачі, а той, хто вміє без заздрості розділити з тобою твою радість і щастя.

Щасливий не той, у кого багато. Щасливий той, кому достатньо!

Давайте визначимося відразу — я вам потрібна для рівного рахунку або для повного щастя?

ЗВИЧКИ ЩАСЛИВИХ ЛЮДЕЙ
1. Щасливі люди не турбуються, що про них думають інші і не дозволяють негативно налаштованим людям впливати на їх самопочуття.
2. Щасливі люди бачать більше плюсів, ніж мінусів. У всьому поганому є щось хороше. Якщо не вдається розгледіти в ситуації позитивну сторону, такі люди створюють її самі. Вони не жалкують. Якщо це було добре, то це чудово. А якщо це було погано, то це досвід.
3. Щасливі люди доброзичливі і вдячні. Щасливим людям не важливо, як ви виглядаєте або звідки ви родом. Все, що їм потрібно це ще одна людина, поруч з яким можна сміятися і бути щасливим. Вони не соромляться і не шкодують кількох хвилин на те, щоб висловити подяку іншим людям.
4. Щасливі люди посміхаються. «Ми сміємося не тому, що ми щасливі, ми щасливі тому, що сміємося» (Вільям Джеймс). Посмішки і сміх невід’ємна риса щасливих людей. Так уже склалося, що люди, з якими ми проводимо багато часу, впливають на нас і на наше сприйняття навколишнього світу. Чим більше часу ми проводимо з позитивно налаштованими і оптимістичними людьми, тим більше світлими фарбами буде розфарбована наше життя.
5. Щасливі люди живуть в сьогоденні. «Я пережив багато страшних речей у своєму житті, деякі з них сталися на самому справі» (Марк Твен). Вони не чекають вечора п’ятниці, ранку неділі, покупки нової машини, нової квартири. Не чекають весни, літа, осені, зими. Адже одна з найжахливіших помилок це думати, що ти живеш, коли насправді ти лежиш в камері схову в очікуванні життя.
6. Щасливі люди знають, що світ недосконалий. Важко прийняти перфекціонізм, але все добре в міру. Щасливі люди вміють контролювати прагнення до досконалості. Вони не стратять себе за неточності і недоліки. Вони пишаються собою і своїми досягненнями. Іноді деякі речі йдуть не так, як планується, і це нормально. Неможливо все тримати під контролем.
7. Щасливі люди намагаються робити добро. Один з кращих способів почувати себе щасливим покращувати навколишній світ. Для цього не обов’язково рятувати народ або зупиняти цунамі. Досить просто посміхатися людям, робити компліменти, допомагати друзям, дарувати подарунки. «Якщо хочете ощасливити весь світ, йдіть додому і любите свою сім’ю». (Мати Тереза)
8. Щасливі люди продовжують вчитися. Вони допитливі і прагнуть дізнатися нове. Завжди є щось, про що ми ще не знаємо. Інтерес до життя дає енергію, допоможе створити нові ідеї, позитивно впливає на мислення і робить життя більш насиченою та яскравою.
9. Щасливі люди люблять світ і себе в цьому світі.

— Щастя. Цитати, вислови, статуси про щастя.

Думки про Щастя

Думка 1 про щастя.

Ми переконуємо себе, що станемо щасливішими, коли одружуємося (вийдемо заміж), коли у нас народиться дитина, потім щось ще повинно трапитися. Потім, ми відчуваємо розчарування, тому що наші діти недостатньо дорослі. «Щастя прийде, коли діти підростуть», — думаємо ми. Потім нас знову чекає розчарування. Діти досягають юності, і нампріходітся миритися з їх поведінкою. Звичайно ж, ми будемо щасливішими, коли діти перестануть бути підлітками та подорослішають.
Ми переконуємо себе в тому, що будемо щасливішими, коли придбаємо автомобіль трохи краще, після відпустки, на пенсії в кінці то кінців.
А правда вся в тому, що більш підходящого часу, щоб бути щасливим не буде. Якщо не зараз, то коли?
Ваше життя завжди буде наповнена різними перешкодами, вона буде кидати вам виклики. Найкраще це визнати і бути щасливим не дивлячись ні на що.

Думка 2 про щастя.
Вже дуже давно мені здається, що життя от-от повинна початися. Справжнє життя. Але кожен раз на своєму шляху я натикався на яке-небудь перешкоду — випробування, яке було необхідно подолати; робота, яку необхідно закінчити; рахунок, який необхідно оплатити.
Життя почнеться після всього цього.
А в підсумку я зрозумів, що ці перешкоди і є життям. Така точка зору дозволила мені побачити те, що …
«Немає ніякого шляху до щастя, Щастя — це і є ШЛЯХ».
Тому, насолоджуйтеся моментом.
Перестаньте чекати кінця робочого дня; чекати, поки ви не скинете пару кілограмів; чекати, поки ви не берете; чекати П’ятничного вечора або Недільного ранку; чекати появу у вас гарного автомобіля; чекати весну, зиму, осінь, літо; чекати, поки на радіо не зіграють вашу улюблену пісню; чекати смерті … перш ніж ви вирішите стати щасливим.
Щастя — це подорож, а не кінцевий пункт шляху. Немає кращого часу для щастя, ніж ЗАРАЗ. Живіть і насолоджуйтеся справжнім моментом.

— Щастя. Цитати, вислови, статуси про щастя.

Хочеш бути щасливим … веди себе як щаслива людина. Хочеш бути багатим … веди себе як багатий. Хочеш жити в цьому світі … тоді живи і радій, а не ходи з кривим і незадоволеним обличчям … що Світ недосконалий. Мир створюєш ти … в своїй голові.

Таємниця щасливого шлюбу полягає в трьох словах: «Ти права, кохана!!»

— Щастя. Цитати, вислови, статуси про щастя.

Думка 3 про счатье.
Подумайте, і дайте відповідь на наступні питання:
1 — Назвіть 5 найбагатших людей на землі;
2 — Перелічіть дівчат Міс-Всесвіт за останні 5 років;
3 — Назвіть 10 лауреатів Нобелівської премії;
4 — Назвіть 10 останніх переможців премії Оскар за кращу головну роль;
Не можете? Важкувато, чи не так?
Не хвилюйтеся, ніхто цього не пам’ятає.
Оплески вщухають! На кубки осідає пил! Переможців незабаром забувають.
А тепер дайте відповідь на наступні питання:
1 — Назвіть 3 вчителів, які найбільш сильно вплинули на вас;
2 — Назвіть 3 друзів, які допомогли вам у важку хвилину;
3 — Подумайте про тих, хто змусив вас відчувати себе «особливим»;
4 — Назвіть 5 осіб, з якими вам приємно проводити час;
Впоралися? Набагато простіше, чи не так?
Люди, які багато для вас означають, не потрапили в список «кращих»? Вони не є мільйонерами? Не завойовували великих призів?
Але все ж, вони — це ті люди, які піклуються про вас, ті, хто не дивлячись ні на що залишаються з вами поруч.
Подумайте про це небагато. Життя дуже коротке! А ви? В якому списку ви?

— Щастя. Цитати, вислови, статуси про щастя.

За кожну мить, за кожен вдих, за те, що ДОЧКА дав мені Бог, за біль, за щастя, за успіх, за те що я сміюся і плачу. За те що я ще люблю. За все я життя ДЯКУЮ!

Про щастя жіноче так багато говорять …, а для мене все просто і знайомо: я щаслива, коли мої всі дома! Ще щасливішими, коли вони всі сплять!

Щастя-це не виконання бажань, а відсутність негативу у твоєму житті.

— Щастя. Цитати, вислови, статуси про щастя.

Думка 4 про щастя.
На Олімпійських іграх в Сіетлі 9 атлетів стояли на стартовій прямій, очікуючи забігу на 100 метрів. Кожному з них належало подолати виклик, кинутий їх тіла і розуму.
Пролунав постріл і забіг розпочався. Бігли не всі, але кожен хотів взяти участь в забігу і перемогти.
Один з бігунів спіткнувся, зробив пару кульбітів і впав … Він заплакав. Інші 8 відльотів почули його плач, сповільнили біг і озирнулися. Вони зупинилися і повернулися назад … Всі …
Потім, всі 9 атлетів дійшли до фінішу пішки плече до плеча.
Всі глядачі аплодували стоячи дуже довго. Люди, які спостерігали цю сцену, до цих пір говорять про це. Чому?
Тому що в глибині душі кожен з нас знає, що особиста перемога — це ще не найважливіше в житті.
Найважливіше в житті — це допомогти перемогти іншим, навіть якщо для цього необхідно уповільнити власний біг.
Якщо ви поділіться цим посланням з кимось ще, то, можливо, ви досягнемо успіху в тому, що зробимо наші серця і серця інших людей добрішими.

Я буду щасливою — я твердо вирішила! Начебто я нікуди не поспішала. Що було, те було, що буде — те буде, нехай десь додасться, десь убуде. Я буду щасливою! Я буду! Я буду … Живу не поспішаючи, в очікуванні дива.

— Щастя. Цитати, вислови, статуси про щастя.

Яке щастя, бути примхливою жінкою в руках турботливого чоловіка …

Величенне щастя заснути, згорнувшись калачиком, знаючи, що за спиною тебе міцно обіймають рідні руки твого чоловіка.

Чим менше людей знає про твоє щастя … тим міцніше воно буде!

Пробачте нам наше щастя і пройдіть повз. (Достоєвський)

Немає кращого макіяжу для дівчини ніж ЩАСТЯ і ЛЮБОВ!

Людина робить себе щасливим і привертає до себе щастя, коли сам вміє щиро радіти за інших!

найкращі моменти ті, які ніхто не знімає на камеру, а ти все одно їх потім пам’ятаєш, все життя пам’ятаєш …

— Щастя. Цитати, вислови, статуси про щастя.

1 — Не паритися про те, що думають про тебе оточуючі. — Секрет Свободи.
2 — Будь-яка наша думка обов’язково матеріалізується. — Секрет Створення Потрібної Вам Реальності.
3 — Полюбіть і прийміть своє тіло. — Секрет Краси.
4 — Не засуджуйте і не критикуйте себе та інших. — Секрет Дружби.
5 — Даруйте Любов і не переробляйте Улюблених. — Секрет Любові.
6 — Навчитеся спочатку давати, а потім отримувати. — Секрет Багатства.
7 — Менше думайте, більше любите і радійте. — Секрет Щастя.

Якщо ти хочеш, щоб з жінкою тобі було світло і затишно, її треба запалити.

Найщасливіша жінка на світі звичайно мама у якої є діти.

Секрет щастя: ніколи не порівнюйте з іншими здоров’я, коханих і зарплату.

Прокидаємося разом, він готує сніданок, я прибираю ліжко, потім сидимо снідаємо, я без косметики, сонна кудлата, і він, як панда. Природні, не намагаючись якось вразити один одного. Ось воно, щастя.

Щасливої ​​бути, повірте, не грішно … Не вірте тим, хто скаже: «Неможливо …» Любіть мир … Крокуйте обережно, І пийте життя ковтками, як вино …

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *