Меню Рубрики

Понеділок. Цитати, статуси про понеділок.

У російській мові слово «Понеділок» утворилося від вираження «після тижня», тобто наступний за неділею (стара назва якого — «тиждень») день. Також ще один варіант появи назви: день, після «нічого не деланья», «по» — «після», «недельнік» — від фрази «не робити». У багатьох слов’янських мовах назва дня чуже язичницької традиції і перекладається «після неділі / свята». Сербська понедељак, болгарський понеделнік, польський poniedzialek, чеська pondělí, український понеділок.

Кожен понеділок починає все спочатку —
Підхопило, понесло і на тиждень

Все більше переконуюся в тому, що понеділок — не найкращий день для початку робочого тижня.

Ранок понеділка — саме довгий.

Розбавимо понеділок яскравими фарбами!

— Понеділок. Цитати, статуси про понеділка.

Проігнорувати дзвінок будильника вранці в понеділок — це ретельно спланована акція саботажу організму в знак протесту проти чергової робочого тижня. Юрій Татаркін

Цьому понеділка лише кілька годин, а його вже всі ненавидять

Двоє домовляються про зустріч: — Я пропоную зустрітися у метро «Вокзальна» о 9 ранку в понеділок. Як ви будете виглядати? — Погано …

— Понеділок. Цитати, статуси про понеділка.

Понеділок, ранок, незнайомі особи.
На жаль, немає приводу здивуватися.
Кожен хотів би опинитися не тут … замотав …

Візьму себе в руки, скину 3 кг, підучити англійську, буду нормально лягати — годин на 12. Ну, сьогодні ж середа, почну в понеділок.

Сьогодні понеділок — цього достатньо для того, щоб я його ненавиділа, та й Вас те саме.

Людині в середньому потрібно сну … на 10 хвилин більше, а в понеділок на годину.

— Понеділок. Цитати, статуси про понеділка.

В понеділок на роботу не хочеться йти в двох випадках: якщо не встиг добре відпочити за вихідні, і якщо встиг добре відпочити за вихідні …

Я не збираюся ставити статус «Я ненавиджу ранок понеділка», тому що я ненавиджу ранок всіх робочих днів, а іноді після п’ятниці і ранку суботи.

Бувають такі понеділки, що для них навіть статус хрін підбереш.

— Понеділок. Цитати, статуси про понеділка.

Неділя — день напередодні понеділка, так що він отруєний.

У всьому винні неділі, не будь неділь, не було б і понеділків!

Люблю в понеділок вранці згадувати, що я так не хотів робити на роботі в п’ятницю.

Людині в середньому потрібно сну … на 10 хвилин більше, а в понеділок на годину.

Всі хто вже провчилися як мінімум 9 років у школі, вважають дні: понеділок, вівторок, середу, четвер, п’ятниця, субота, в розумі перескакують один день і знову понеділок …

— Понеділок. Цитати, статуси про понеділка.

Найкоротший день — понеділок, не встиг прокинутися, а вже пора йти з роботи.

На роботі завжди викладайтеся на 100%: 12% в понеділок, 23% у вівторок, 40% в середу, 20% в четвер і 5% у п’ятницю.

Якби понеділок мав обличчя, я б його вдарив.

Коли я нарешті занурилася в цю атмосферу вихідних, будильник нагадує що вже понеділок!

Як тільки я нарешті занурююся в атмосферу веселих вихідних, будильник, гад, нагадує, що вже понеділок!

— Понеділок. Цитати, статуси про понеділка.

Понеділок — мерзенний день. Для самотніх дівчат, в черговий раз не отримали за минулі вихідні очікуваних від життя подарунків, цей день був схожий на гірку пілюлю. Особливо коли розумієш, що вибрала не ту роботу: не в тому місці, не з тими людьми і не за покликанням.

Понеділок — час оплачувати рахунки пред’явлені змученим організмом. Юрій Татаркін

Блін, понеділок вже почався, а я не встигла почати нове життя .. — Понеділок. Цитати, статуси про понеділка.

Понеділок відрізняється від неділі тільки тим, що в понеділок приходить спаму в три рази більше.

Якщо я бачу когось на роботі усміхненим в понеділок вранці, я підсвідомо розумію, що вже напевно вівторок, але куди подівся понеділок зрозуміти не можу.

Понеділок: Ой мля .. ще цілий тиждень. Хоча завтра вже вівторок, а вважай вже середа. Середа середина тижня, вважай вже четвер. А четвер майже п’ятницю. П’ятниця скоро суботу і кінець тижня.

— Понеділок. Цитати, статуси про понеділка.

Ранок понеділка … Так і шепоче: «забий!»

У понеділок думка про вихідні практично не покидає нас!

І звідки в природі стільки понеділків, щоб вони наступали з такою нестерпною регулярністю?

— Понеділок. Цитати, статуси про понеділка.

Понеділок відрізняється від неділі тільки тим, що в понеділок приходить в три рази більше спаму.

Понеділок: Ой, жах, адже попереду ще цілий тиждень. Хоча вівторок уже на носі, майже як середу. А середу, як відомо, середина тижня, можна сказати, що вже четвер. А четвер практично вже п’ятниця. П’ятниця майже суботу і раз, кінець тижня.

Так понеділок, вівторок, середу, четвер проходимо проходимо скоріше, не затримуємо п’ятницю!

Коли ж настане той понеділок, сяду на дієту і кину курити, і почну бігати вранці?

Ласкаво просимо в понеділок! До зустрічі в п’ятницю!

— Понеділок. Цитати, статуси про понеділка.

Воскресіння дано нам для сну. Воскресіння просто створені для прогулянок в мішкуватою одязі, перегляду фільмів, головних болів або тусовок з друзями в кафе.
Воскресіння НЕ призначені для походів в гірший район у місті, щоб знайти дитину, яка, можливо, надасть тобі інформацію, необхідну для проникнення в могутній культ, який збирається отримати контроль над всією всесвіту.
Для цього існують понеділки.

Зима, як понеділок — хороший привід почати все з початку …

Якщо я бачу когось на роботі усміхненим в понеділок вранці, я підсвідомо розумію, що вже, напевно, вівторок, але куди подівся понеділок зрозуміти не можу.

Понеділок — це судний день, в який ми розплачуємося за грішні вихідні.

Бувають такі понеділки, що для них навіть статус хрін підбереш.

— Понеділок. Цитати, статуси про понеділка.

Ніщо не в силах прикінчити людини так, як понеділок.

Понеділок — оклигав, вівторок — режим розігріву, в середу — набираю обертів …

Вся тиждень був понеділком.

І не те щоб крокодил не ловиться … і не те щоб кокос не росте …. і не понеділок сьогодні зовсім … просто щастя в мене таке-вміти про * бувати щастя

— Понеділок. Цитати, статуси про понеділка.

Прокинувшись вранці в понеділок, Том відчув себе дуже нещасним. Він завжди відчував себе нещасним в понеділок вранці, так як цим днем ​​починалася нова тиждень довгих мук в школі. Йому навіть хотілося тоді, щоб в житті зовсім не було неділь, тому що після короткої свободи повернення до в’язниці ще важче

Якщо прокинувся і виявив, що непомітно підкрався ранок понеділка, то це дуже погана прикмета, напевно доведеться працювати, як мінімум, п’ять нескінченних днів.

Якщо в понеділок вранці у вас не болить голова — значить вже вівторок

Якщо ви прокидаєтеся в понеділок і у вас не болить голова, значить вже вівторок

— Понеділок. Цитати, статуси про понеділка.

Вихідних я не любив. Всі вивалюють на вулиці. Всі ріжуться в пінг-понг, або стрижуть свої газони, або драют машини, або їдуть в супермаркет, або на пляж, або в парк. Скрізь натовпу. У мене улюблений день — понеділок. Всі повертаються на роботу, і ніхто очі не муляє.

Понеділок … всі гріхи залишилися позаду

Кожен понеділок починає все з початку — підхопило, понесло, і на тиждень замотав!

Кожен понеділок починає все з початку — підхопило, понесло, і на тиждень замотав

— Понеділок. Цитати, статуси про понеділка.

Понеділок — самий тяжкий день тижня, найбільший нестерпний. На мої плечі налягала вся починається тиждень, як весь світ — на плечі Атласу. В понеділок увечері я звільнявся від однієї шостої вантажу. І з кожним днем ​​ставало все легше і легше. У п’ятницю ввечері я був, так би мовити, щасливий. Попереду було ще ранок суботи, але після обіду ми вже були вільні. Я влаштовував собі радісний або розкішний обід, після обіду валявся в ліжку, а з суботнього вечора починалася нудьга, бо тепер тільки неділя відділяло мене від болісного понеділка. Понеділок був найтяжчий і гнітючий день, неділя — самий порожній.

Вранці в понеділок, перед школою, які хвороби тільки не загострюються

По п’ятницях і четвергах мені забороняє працювати релігія. А з понеділка по середу не дозволяють переконання.

Я так і не знаю, який день найдовший — понеділок, тому що він починається так рано чи п’ятницю, тому що іноді здається, що вона тягнеться до понеділка. — Понеділок. Цитати, статуси про понеділка.

ва незнайомих людини домовляються про зустріч: — Я пропоную зустрітися у метро «Парк культури» в 8 ранку в понеділок. Як ви будете виглядати? — Погано ..

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *