Меню Рубрики

Сон. Статуси про сон. Цитати, афоризми про сон.

Знаєш, так складно заснути, коли саме це ти і повинен зробити.

Іноді я думаю, що прокинувся не в тому світі …

Реальність — це сон. Настільки ж реальний, як і звичайний сон

— Вони приходять сюди поспати?
— Ні. Вони приходять, щоб їх розбудили. Сон перетворився для них на реальність

Король, заснувши, позбавляється корони, як чоловік — дружини.

Сни жорстокі … Не важливо, наскільки тобі в них добре, ти змушений прокинутися.

All I do is sleep all day and think of you
Весь день я тільки те й роблю, що сплю так думаю про тебе.

«Сови» лягають в 2:00 ночі і сплять до полудня. «Жайворонки» лягають в десять, встають о шостій ранку і сплять до полудня.

Вітер стогнав. Примхливі його пориви раз у раз хапали дурманний дим і, кружляючи, обвівали стрілка. І іноді клуби диму торкалися до нього. Вони творили сни, подібно до того, як ледь вловиме роздратування творить перлину в черепашці устриці.

Сон — це природний фізіологічний процес перебування в змозі з мінімальним рівнем мозкової діяльності і зниженою реакцією на навколишній світ, властивий ссавцем, птахам, рибам і деяким іншим тваринам, у тому числі комах.

— Статуси про сни. Цитати, афоризми про сон.

Сни, які виникають під час швидкого сну, особливо рано вранці, — це те, чим розважає себе мозок, поки тіло продовжує відпочивати.

Може бути все, що сталося, лише страшний сон?

— З чого ти такий сонний?
— Я всю ніч не спав. Я дуже хвилювався з приводу важливого зібрання, яке належить мені сьогодні. І чим більше я хвилювався, тим важче було заснути. Лежу і думаю: якщо зараз заснути, я зможу поспати 6:00. Потім: якщо зараз заснути, я зможу поспати 5:00. Але як не старався, так і не зміг заснути.

Це дивно, до чого навіть самі мерзенні мужики стають невимовно чарівними і беззахисними, варто їм тільки заснути.

Завжди хотів дізнатись, що бачать у снах сліпі.

Кажуть, ми використовуємо лише частину справжнього потенціалу нашого мозку, але це коли ми пильнуємо. Коли ж ми спимо, наш мозок здатний практично на все.

Чоловік повинен спати 4:00, жінка — шість; більше шести годин сплять тільки діти і набиті дурні.

Сон навалився на мене відразу ж, як змучений довгим очікуванням душитель, кілька годин ховався в темряві спальні з подушкою напоготові. — Статуси про сни. Цитати, афоризми про сон.

У ту ніч ми проспали із Софі 10 років. А на ранок все стало набагато серйозніше.

«Я хочу доторкнутися до тебе», — повторив я. «Ти все загубиш, — злякалася вона. — Дотик розбудить нас, і ми більше не зустрінемося ». — «Навряд чи, — сказав я. — Треба тільки покласти голову на подушку, і ми побачимося знову »

Про що думаю, коли не сплю? Ні про що! … Про те, що я не хочу засмучувати маму …

— Статуси про сни. Цитати, афоризми про сон.

Тому що ніхто ніколи не бреше уві сні.

Недолік сну підриває сили і стомлює розум.

Присів відпочити, коли гуляв в продуктовий і зрозумів:
Сон, в якому забув банківської картки номер,
Породив у моєму серці куди більше страху,
Чим той, в якому я більше її ніколи не трахну.

Не будь слабкіше того півня, який кукурікає на світанку, а ти на світанку спиш.

Sleep, sugar, let your dreams flood in
Like waves of sweet fire, you’re safe within
Sleep, sweetie, let your floods come rushing in
And carry you over to a new morning — Статуси про сни. Цитати, афоризми про сон.

Люди перебувають у сні. Їм здається, що вони люблять, але насправді вони тільки грають у любов. Вони переконані, що вони добрі, але насправді у них черстві серця. Вони їдять гамбургери, читають комікси, дивляться блокбастери і впевнені, що це життя. Люди перебувають у сні. Хтось повинен розбудити їх!

Прийнято думати, що вночі сниться звичайно те, що вдень, в пильнуванні, справило сильне враження. У мене як раз зворотні спостереження.
Я не раз помічав, що саме речі, ледь помічені вдень, думки, не доведені до ясності, слова, сказані без душі і залишені без уваги, повертаються вночі, зодягнені в плоть і кров, і стають темами сновидінь, як би в відшкодування за денне до них зневагу.

Спи ж, солодка, дозволь снам наводнити твою свідомість
Хвилями ніжного полум’я, що дає захист.
Спи, мила, дозволь своїм почуттям нахлинути
І забрати тебе в наступний ранок … — Статуси про сни. Цитати, афоризми про сон.

Йому приснилася бабуся, померла, коли Певунову було сім років. Він не міг її пам’ятати, і вона привиділася не як образ, а як відчуття. Бабуся обіймала його повітряними руками і злегка покусивала за плече. Вона була усміхнена і чомусь в бризках білуватою піни. Він запитав, що це за піна на ній, і бабуся, заливаючись дзвіночком, відповіла, що це не піна, а вінчальну сукню …

Сон — це сама далека країна, яка існує на світі.

оли лікарі виписували мені черговий препарат, вони попередили мене, що у нього є побічний ефект: занадто яскраві божевільні сни. Але, сказати по правді, я не помітив різниці.

Одного разу йому наснилася Лінда Лі, і потім він довго не міг зрозуміти, хто вона така і що вона для нього значила. А коли він згадав, то підключився до матриці і пропрацював 9:00.

— Статуси про сни. Цитати, афоризми про сон.

Звільніть від денних уз,
Друзі, зрозумійте, що я вам — снюсь.

Кажуть, деякі сни — це інші реальності, що прориваються в нашу свідомість. Можливо, десь колись так і було.

Так ми і зустрічаємося з нею, ось уже кілька років. Часом в той момент, коли ми знаходимо один одного в лабіринті снів, хтось там, зовні, впускає на підлогу ложечку, і ми прокидаємося. Мало-помалу ми змирилися з сумною істиною — наша дружба знаходиться в залежності від дуже прозових речей. Яка-небудь ложечка на світанку може покласти кінець нашої короткої зустрічі.

— Статуси про сни. Цитати, афоризми про сон.

Кожен з нас володіє двома розумами: сплячим і бодрствующим. Наш бодрствующий розум — це те, що думає, говорить і робить висновки. Але сплячий розум куди могутніше: він проникає глибоко в серце речей. Це та наша частина, яка бачить сни. Вона пам’ятає все, вона дає нам інтуїцію.

Нічого зайвого. Рано лягати і рано вставати — ось що робить людину здоровою, багатим і розумним.

… А чи хотіла спляча красуня прокидатися? Чи не була вона щасливіша уві сні? … У сні ніхто не заподіє біль і безліч разів можна повернутися назад і почати спочатку. В реальності такого не буває. Реальність завжди зраджує мрії.

— Тепер мені сняться сни, Джоуї. І ти навіть уявити собі не можеш, як вони прекрасні.

I always watch you when you’re dreaming
Because I know it’s not of me.
I smoke a dozen cancer sticks,
Imagine there are two or three ways
To make you love me.
And not dream of someone else,
Become the movie on your eyelids … — Статуси про сни. Цитати, афоризми про сон.

Я завжди спостерігаю за тобою, коли ти спиш,
Тому що я знаю, що снюсь тобі не я.
Викурюю дюжину ракових паличок,
Уявляю, що є два або три способи
Змусити тебе полюбити мене.
І не мріяти про когось іншого,
Стати фільмом на твоїх століттях …

Він хотів стиснутися в грудочку і закопатися в простирадло, щоб, не дай бог, не прокинутися, але хтось утримував його за зап’ястя.
Біль була реальною, і він усвідомив, що це не сон: раз боляче, значить, і щастя сьогодення.

Їжа повинна бути простою. Спати добре сім-вісім годин, якщо стільки хочеться, спати при відкритих вікнах. Вставати рано, працювати суворо, дуже суворо. Це не зашкодить нікому, тому що це створить бадьорість духу, а дух в свою чергу, подбає про долю тіла. Не сидіти допізна. Зрештою, що такого вже цінного у світському житті, щоб ви знехтували подушкою для того, щоб не спати до самого ранку!

What were you dreaming about? Bet I know. I’d dream about her too, if I could dream. I don’t think I do anymore …
Ну і що тобі снилося? Сперечаємося, я знаю. Я б теж бачив сни про неї, якби міг. Але здається я розучився …

У сні немає ніяких правил, люди можуть літати, може статися все що завгодно, потім ти починаєш прокидатися і усвідомлюєш який світ тебе оточує, але сон ще триває, ти думаєш що можеш літати але вже розумієш, що не варто цього робити. Серійні вбивці все життя живуть в такому стані — десь між сном і реальністю.

Все існуюче — сон; все, що не сон — не існує. — Статуси про сни. Цитати, афоризми про сон.

Нехай за вікном кричать птахи, нехай весь світ сідає в електрички і їде на роботу, нехай десь вивергаються гігантські вулкани, а ізраїльські коммандос рівняють із землею чергову палестинську село, — я буду спати як небіжчик.

Смерть — це та штука, через який всі розпускають нюні, і це при тому, що третину життя ми витрачаємо на сон … Опалювати спальні англійці вважають шкідливим і тому сплять у теплому нижній білизні під безліччю ковдр, попередньо нагрів ліжко з допомогу грілок. Англія — ​​єдина країна, де на ніч не роздягаються, а одягаються.

Чим більш дивним нам здається сон, тим глибший сенс він несе.

Я люблю спати. Моє життя має тенденцію розпадатися на частини, коли я прокидаюся, знаєте.

— Статуси про сни. Цитати, афоризми про сон.

Я була абсолютно впевнена, що Тристень снилася Бекка. Так, це були страшні сни. Але в той вечір я заздрила подружці навіть через те, що вона була йому в кошмарах. А я хіба коли-небудь кому-небудь приснилося, хоч в приємному сні, хоч в кошмарі?

У наших снах ми завжди однією ногою в дитинстві.

Ми зіткані з тканини наших снів.

Присвяти своїм засмучення півгодини щодня і використовуй ці півгодини, щоб подрімати.

Я хочу тобі сниться. Ти знаєш, почасти
Я вже оселилася в загадковому світі,
Де блукає липнева ніч по квартирі …
Я хочу тобі сниться, щоб відчувати щастя. — Статуси про сни. Цитати, афоризми про сон.

— Кот, а ти коли-небудь літав уві сні?
— Ні. Але мені у сні дуже подобається ходити на задніх лапах.

Єдина річ в цьому житті, яка мене дійсно займає — це сон. Я люблю спати так довго, як тільки можу.

Сон — це готель для втомлених розумів, в якій безкоштовно надаються всі мислимі і немислимі послуги.

— Статуси про сни. Цитати, афоризми про сон.

У сні й любові немає нічого неможливого.

— Немі, поки ти не пішла вижени цю муху, інакше я не зможу заснути, думаєш я боягуз?
— Совсенам немає! Я сама така ж. Мені здається, що муха може відкласти яйця в моєму вусі, і вночі з них вилупляться тисячі мух, а поки я сплю, вони з’їдять мій мозок! Хаха! Правда нерозумно? Уяви, вранці в голові буде абсолютно порожньо, ні очей, нічого взагалі! Тільки мухи … Солодких снів!

Ділити з тобою сни, та було б що ділити.

У снах дурниці на тлі ніжності зовсім не ті ж сни, що ті ж дурниці з тугою по ніжності.

Є два уроки смерті: час до народження і сон.

Мені приснився сьогодні дивний сон. З моменту пробудження я мрію в нього повернутися, але не знаю ні чому, ні як це зробити. Я хотіла б побачити тебе знову, там, де ти зараз. — Статуси про сни. Цитати, афоризми про сон.

І повіки стуляючи, і вгору відпускаючи сни,
Де немає ні печалі, ні радості, ні весни,
Вона пролітала над бідами і травою,
А місто під нею був невідомий і живий.

— Як щодо «цих»? Вони зникли?
— Ні, не зникли. І навряд чи зникнуть. Але я навчився не помічати їх і вони, мабуть, вирішили плюнути … Чи не так з усіма нашими мріями і кошмарами? Якщо їх не підгодовувати — вони тануть.
— Але ж вони переслідують тебе.
— Вони — моє минуле. Минуле переслідує всіх.

— Статуси про сни. Цитати, афоризми про сон.

Ми мчимо через всесвіт зі швидкістю мільйон миль на годину. А навколо нас лише сніг, сніг і сніг. І всі ми живемо в казці — страшною і прекрасною. Огидною і дивовижною. Вона сниться комусь … Вона називається Карма. Є люди, які вміють розгадувати сни людей. Але трапляються люди, які вміють розгадувати сни цього Когось …

Кажуть, якщо ти не впевнений, сон це чи не сон, шукай місце, де сходяться стіни. У сні вони ніколи не замикаються під чітким кутом.

— Хочу з тобою порадитися. Бачив дивний сон.
— Атакували дівиці-ніндзя? Грудасті такі?
— Та ні.
— Слава богу. Я вже хвилюватися почав, що нам приснилося одне і те ж.

— Ми всі, в якійсь мірі спимо, Антон. Поки нас не розбудять, або поки ми не навчимося керувати своїми снами. Або просто управляти. — Статуси про сни. Цитати, афоризми про сон.

— Мені потрібна була перерва. Я репетирував 10:00 поспіль.
— Дарина, як ти вважаєш, сон з гітарою в руках вважається репетицією?
— Поки ти її не упустити — так.

В цьому місті я не бачу снів. Де ж той Білий Кролик, який відведе мене в Країну Чудес?

Якщо хочеш міцно спати, візьми з собою в ліжко чисту совість.

Я би дозволяв собі кращі сни, якби дружина не підглядала.

— Статуси про сни. Цитати, афоризми про сон.

— Сон в літаку — приємна річ …
— Ефект як від нічної пиятики, тільки без спиртного.

Сон … казкове проміжний стан між життям і смертю …

Мене якось раз вдарило новиною, що мозку без різниці, зазнав він щастя уві сні або в реальності. Виповнилося його бажання у сні або на самому справі. Тобто по суті, ти так само обогощает біографію, накопичувати досвід, нехай штучно, але мозку це до ліхтаря.

Всі погані сни робляться на Малій Арнаутській і передаються через ворожий передавач. Їх не треба боятися.

Сон — еліксир краси, говорили древні, і я намагаюся брати його у великих дозах.

— Чи є засіб від сну?
— Можна спробувати трохи подрімати.
— О! Я чула про це і навіть якось спробувала … Але замість «трохи подрімати» вийшов міцний здоровий сон …

Сприймайте минуле, як сон … І воно перестане вас турбувати.

Немає кращого способу провести час, коли засумуєш: заснеш, а там, дивись, куди і нудьга поділася — Статуси про сни. Цитати, афоризми про сон.

У напівдрімоті, Ведмедику, можна уявити все, що хочеш, і все, що уявив, буде як живе.

Oh you’re just having a bad dream, that’s all baby. That’s all it was. Bad dreams make you think you’re seeing things that you haven’t. You know what I do when I have bad dream? I close my eyes and I think of something nice — like being here with you.

— Статуси про сни. Цитати, афоризми про сон.

Сон, найкращу з насолод життя, на відміну від інших, не втомлює і не приїдається.

Якщо ми навчимося запам’ятовувати всі наші сни, ми зможемо дуже багато чого довідатися про своє підсвідомості. Це як дізнатися, що там, в темному кутку, навіть не наближаючись до нього.

Зараз ніч, і ніхто завтра не дорікне мені за те, що я скажу зараз, бо це могло бути сказано у сні.

У будь-якому сні, дитинко, головне — вчасно прокинутися.

Якщо смерть тебе замете,
Тобі присняться друзі твої
У сні відчуєш їх тепло,
Але ти не згадаєш, що зрадив їх! — Статуси про сни. Цитати, афоризми про сон.

Сни старше, ніж споглядальний Сфінкс або оточений садами Вавилон.

По-моєму, єдина відмінність між дійсністю і сном полягає в тому, що першу бачать багато хто, а другий — тільки одна людина. Але те, що бачать багато, може не містити ні грана правди, а те, що дано побачити тільки одному, часом виходить з самого осередку істини.

І не снісь мені так більше, прошу тебе! Не тому, що це не пристойно, а тому, що мені потім не хочеться прокидатися …

— Статуси про сни. Цитати, афоризми про сон.

Коли я слухаю музику, мені часто видається, що життя всіх людей і моя власна суть сновидіння якогось вічного духу і що смерть є пробудження.

У моєму сні гра йде за моїми правилами.

— Якби я потрапила в рай, Неллі, я була б там безкінечно нещасна. Мені одного разу снилося, що я в раю.
Вона розсміялася і знову посадила мене: я було піднялася вже зі стільця.

Міцніше всього сплять не ті, у кого чиста совість, а ті, у кого її зроду не бувало.

Ми можемо здогадуватися, що в світі снів матерія в тому сенсі, як вона розуміється в цьому світі, зовсім не обов’язково стабільна і неперервна, і що час і простір там не існують в тому вигляді, як ми їх собі уявляємо під час неспання. Іноді я починаю вірити, що це менш матеріальне буття і є наше справжнє життя, і що наше суєтне перебування на земній кулі вторинний, або, по крайней мере, випадковий феномен. — Статуси про сни. Цитати, афоризми про сон.

Пора б навчитися не плакати по минулим снам, тим більше, що вони в чомусь були кошмарами. Ось як воно є, так і є.

Досить важко цілий день володіти собою. Для того ми і спимо, щоб підкріпитися для цієї праці, а якщо ми не спимо, то з нами нерідко трапляються безглузді речі, але було б неввічливо з боку наших супутників голосно цьому дивуватися.

Ти чекаєш уже, який рік,
І в цьому немає твоєї провини.
О, днів беззмінний хоровод,
Ти просто спиш і бачиш сни.
І в очікуванні чудес,
Ти поклоняєшся весни.
Але все відомо наперед,
Повір мені, повір мені.

Коли з тобою на далекій відстані,
Нам сняться однакові сни.
Долі моєї короткий дихання
Зливається з диханням весни. — Статуси про сни. Цитати, афоризми про сон.

Сни не відають заперечення. Ну, якщо ви, наприклад, весь день думали про те, як вам не хочеться їхати в Мексику, вночі у сні вас обов’язково закине в її столицю. Вашому тілу буде наплівать на «не» і «ні», воно зреагує тільки на основний предмет роздумів. Мені кажеться, ми цілими днями тільки про те й думаємо, як уберегти від нещасть і як уникнути втрат.

— Статуси про сни. Цитати, афоризми про сон.

Скільки страждань уникаєш, поки спиш. А прокинешся, ось тут-то все і починається.

Я десь читав про людей, що сплять ночами.
Ти можеш сміятися, клянусь, я читав це сам.

Сон — небувала композиція минулих вражень

— Так, ви праві, таку ніч не можна проспати в ліжку. Уявіть собі, скільки щасливих думок душиш ковдрою, коли спиш один в своєму ліжку, і скільки нещасних снів зігріваєш ім.

Я тут 2:00 вже сплю сидячи, щоб не проспати.

… В нормальному сні музика беззвучна … (в нормальному? Ще питання, який сон нормальніше! Втім, жартую …) беззвучна, а в моєму сні вона чутна абсолютно небесно. І головне, що я по своїй волі можу посилити чи послабити музику.

— Не хочу, не хочу,! треба було мені кинутися з балкона і не зв’язуватися з психологами!
— А зараз прийми цю таблетку, а зараз відпочинь, чуєш? Спати, спати …
— Спати, спати, спати! А хто поїде ввечері в аеропорт? Психологи дерьмово!

Мрії і сни. Вони є у всіх. Є хороші, а є ті, які хочеться забути. Іноді Ви розумієте, що Ви їх переросли. Іноді Ви раді, що вони збуваються. А іноді це справжні комарі. Неважливо про що Ви мрієте уві сні, — коли прийде ранок, втрутиться реальність, і сон піде.

Ти бачиш сни про чудеса,
І мариш ними наяву.
Миготить час на годиннику,
Як листя, падаючи в траву.
І в очікуванні своєму
Лежиш перлиною на дні.
Але є чарівні слова,
Повір мені, повір мені. — Статуси про сни. Цитати, афоризми про сон.

Зрідка, правда, коли я лягав у постіль із приємною думкою про те, як зараз я засну, якісь уривки проносилися в темніючому вже свідомості.

Якщо моєму сну не судилося збутися, я не хочу прокидатися.

Звичайно, колись було чудове, чудове час для всіх нас. Може бути, воно нам всім приснилося … Я закриваю очі і бачу його … все цілком … Може бути, ми всі тоді заблукали в життя

— Напевно коли починаєш копатися у себе в голові, сняться такі сни.
— Це не твій сон мам. Він мій.
— Ось так, як правило, і говорять у снах.

— Статуси про сни. Цитати, афоризми про сон.

… Чи то мені снилося, що я метелик, то мені зараз сниться, що я людина.

… Будь-які, самі яскраві й реальні сни здаються такими тільки їх господареві, всі інші знаходять їх нудними.

Я не п’ю снодійного. Мені не потрібен сон, якщо він не йде до мене.

Я боюся, що вигадала тебе, Михайло. Ти — як якась частина мене, настільки досконала, що це не може бути правдою. Я не хочу, щоб ти опинився сном, а кошмар — реальністю.

Втім, пробудження від поганого сну не завжди приносить із собою полегшення. Іноді, лише прокидаючись, усвідомлюєш весь жах кошмару або те, що уві сні відкрилась жахлива правда.

Сни — це коли бачиш те, чого бути не може.

— Не можна нічого відтворювати з пам’яті! Завжди створюй нові місця.
— Хіба не потрібно виходити з того, що знаєш?
— Тільки в деталях: вуличний ліхтар або телефонна будка, але не цілі місця!
— Чому?
— Тому що, створюючи сон зі спогадів, легко втратити сприйняття того, що реально, і що сон.

Старість не любить спати, здається, що чим довший зв’язок людини з життям, тим менш привабливо для нього все, що нагадує смерть

Я за сон такий
Реальний світ віддам.

У поїзді мати всю дорогу плакала. Розповідала сусідці, як нам пощастило. Яка вона щаслива.
А я весь час хочу, щоб мені наснилися люди, яких я любив, яких більше ніколи не побачу. Але вони все ніяк не сняться.

— Статуси про сни. Цитати, афоризми про сон.

Однак у свідомості все було переплутано, оскільки відпочинок серед дня ніколи не йде на користь тілу, і спокій ми знаходимо, тільки якщо спимо в нічні години.

Сіль білих чорнила з очей на холодних, заплаканих стеклах,
Забудь, що ми були вдвох, —
Адже тепер ми одні,
Спали наші сни, осінь!

Мій син ніколи не займеться землеробством. Той, хто працює на землі, не бачить снів, а мудрість приходить до нас у снах.

Просто дивно, як рано встаєш, коли ночуєш на відкритому повітрі! Якщо спиш не на перині, а на дні човна, загорнувшись у плед і сунувши під голову саквояж замість подушки, то якось немає бажання викроювати «ще хоч п’ять хвилинок».

Іноді мені здається, це всього лише сон. Особливо, під час заметілі, як в той вечір … в такий же морозний вечір, хто-небудь, будь ласка, зігрійте його заради мене …

Я постійно бачив навколо себе хлопців, які були закінченими циніками. Вони не фантазували, їм навіть сни, напевно, не снилися

Я бачив сон, в якому займався створенням світу. Стати Богом уві сні — простіше простого. У сні може відбувається всяке, і все це є правдою. Немає нічого неможливого. Неможливе це історія тих місць, де діє сила тяжіння. А уві сні її немає.

— Статуси про сни. Цитати, афоризми про сон.

Give me a long kiss goodnight
and everything will be alright

Поцілуй мене перед сном,
І все буде добре.

— Статуси про сни. Цитати, афоризми про сон.

Сни стали повторюватися так часто, що я вже боявся лягати спати. Вам це знайомо?

Всі люди бачать сни, але по-різному. Сни, які приходять вночі з віддалених запорошених куточків розуму, тануть з настанням дня і перетворюються на ніщо. Ті ж, хто бачить сни наяву, з розплющеними очима — небезпечні люди. Вони можуть перетворити їх у реальність.

— Тобі приснився страшний сон?
— Так. Дуже страшний.
— Побути з тобою?
— Залишся зі мною назавжди.

Сни крадуть у нас життя. Все, що в них відбувається, відбувається без нашої волі, до того ж до всього заплутано настільки, що розбиратися в сенсі цього абсурду немає ніяких сил, тільки настрій псувати.

Світло зірок погас, проспівав півень, але опівночі не пішла. Над головою в темряві нічний сходилися духи зла.

І тоді, пішовши раді діда, я покладу відкриту бритву на приліжковий столик — буде чим перерізати продовження сну.

Пам’ять живе, тільки коли її живлять сни.

Розумна людина зобов’язаний контролювати свої сни.

Ну чому сни відразу забуваються? Гаразд, неважливо. Важливо, що ти мені снилася, і ми були разом.
А може, я теж тобі снився? Уявляєш, мій сон десь зустрів твій сон, вони поцілувалися, притулилися одне до одного, обнялися.

Так завжди буває в ясних снах. Ти все кружляєш і кружляєш і ніяк не можеш прокинутися. А в голові одна думка: не може бути, щоб все це тобі привиділось.

Якщо людина бродить уві сні по раю і отримує квітка в знак того, що його душа була там, а прокинувшись, бачить його у своїй руці — що тоді?

— Статуси про сни. Цитати, афоризми про сон.

Якщо звичайний смертний увійде в священний сон, на нього обрушиться гнів усіх богів.

Було б здорово, якби останнє, що я побачив, був просто щасливий сон.

У цьому житті реальність і сон перепливли так тісно, ​​що одне незмінно тріумфує над іншим.

Пару раз в житті я дійсно відчував справжнє щастя. І обидва рази прокидався.

Сни — відображення реальності. Реальність — відображення снів.

— Статуси про сни. Цитати, афоризми про сон.

Не звертати уваги на сни і не надавати їм значення. Сни бувають від лукавого — розладнати людини, обплутати думками.

Поки твої очі закриті, ти не зрозумієш, спиш або бодрствуешь.

У своїх снах ми бачимо лише віддзеркалення триваючої історії.

Біологічної метою сну, очевидно, є відпочинок, його психологічним ознакою — втрата інтересу до світу. Наше ставлення до світу, до якого ми так неохоче прийшли, здається несе з собою те, що ми не можемо його виносити безупинно.

— Статуси про сни. Цитати, афоризми про сон.

Зі сну я був ніби як в тумані, бо денний сон з плотським гріхом подібний: чим більше його вкушаєш, тим більше прагнеш і мучишся одночасно і від пересиченості і від ненаситності.

— Я могла б мріяти про що завгодно. Я могла б плавати з дельфінами або з’їсти цілий пиріг без будь-яких наслідків, а замість цього я тут, з вами двома. Це має щось значити!
— Навіть боюся запитати що …
— Я думаю … думаю, що я люблю вас обох.
— Ти не можеш, ти не така!
— Тільки тому що я завжди була хорошою соромливою маленькою дівчинкою, яка так боялася мислити не за шаблоном, особливо коли це стосувалося любові і сексу. Але зараз я залишаю цю маленьку дівчинку в минулому.
— Що саме ти пропонуєш? — Статуси про сни. Цитати, афоризми про сон.

Коли я сплю, я не знаю ні страху, ні надій, ні праць, ні блаженств. Спасибі тому, хто винайшов сон. Це єдині годинник, рівняють пастуха і короля, дурника і мудреця. Одним тільки поганий міцний сон, кажуть, що він скидається на смерть.

Як робляться сни? Багато хто думає, що це легкий і зрозумілий процес. Однак, все трохи складніше … ключ — в тендітному поєднанні різних інгредієнтів. Для початку, візьмемо набір випадкових думок. Додамо картини пережитого дня. Змішаємо їх зі спогадами про минуле. Набір для двох чоловік. Любов, дружба, стосунки і таке інше. Підкинемо пісні, почуті за день, побачені образи і що-небудь особисте …

«Хто рано встає, сили, грошенят і розуму набере», — а набравшись розуму, перестане рано вставати.

— У чому сила, брат?
— У сні сила. І у того її більше, хто спить міцніше.

Коли нічого їсти, краще лягти спати. Коли поганий настрій, краще лягти спати. Прокинешся — вже в порядку. А якщо не виходить краще знову лягти спати. — Статуси про сни. Цитати, афоризми про сон.

Перша — це двері сну. Сон пропонує нам притулок від світу та його болю. Сон прискорює плин часу, відокремлюючи і віддаляючи нас від того, що заподіяло нам біль. Поранені часто втрачають свідомість, а люди, що отримали страшні вісті, падають в обморок. Так розум захищає себе від болю, проходячи через перші двері.

Це місто більше, ніж реальність, але менше, ніж сон, бо це чужий сон, посмішка Альмутасіма, світло в середині тунелю, до кінця якого ще ніхто не добирався живим …

Ти кажеш, що навчиш мріяти і видихи наші вважати,
І літати з таких же вікон.
Ти кажеш, що навчиш не згадувати, тексти допоможеш спалювати,
Моїх сумних віршів ненароком.

Сни — це спосіб підсвідомості нагадати людині, що йому потрібно прийти в школу голяка і позбутися зубів.

— Статуси про сни. Цитати, афоризми про сон.

Сон — це третина людського життя, і це найпрекрасніша її третину.

Чи знаєте ви переляк засинає? —
До пальців своїх ніг лякається він, бо грунт йде з-під ніг його і починається сон …

Найкращий спосіб зробити свої сни дійсністю — прокинутися.

Божевільні не сплять. Вони страждають, і в голові у них все мутиться. Так. Мутиться і падає … І їм хочеться вити, дряпати себе руками. Їм хочеться стати ось так, на карачки, і повзти тихо-тихо, і потім разом схопитися і закричати: «Ага! »- І засміятися. І вити. Так підняти голову і довго-довго, протяжно-протяжно, жалко-жалко.
Так. Так.
А я спав, як немовля. Хіба божевільні сплять як немовлята? — Статуси про сни. Цитати, афоризми про сон.

Сни — це чудова таємниця, яка благає нас розгадати її.

Цих снів дорожче нічого і немає ..

Ви коли-небудь прокидалися з почуттям, що минулої ночі сталося щось надзвичайно особливе, але ти не можеш згадати що, де або з ким. Це все одно що закохатися у сні, а потім залишатися весь день з цим почуттям не дивлячись ні на що, хоча ви знаєте, що ця особа не існує?

Уривки серйозних дорослих слів … вже не заважають мені бачити сни … Я засипати звик давно … під лайку через стіни …

Сни, сказала вона, це всього лише історії, тільки не ті, що зовні, які в книжках і які розповідає тато. Сни — це твої власні історії, які всередині. — Статуси про сни. Цитати, афоризми про сон.

На мій погляд, спати треба довго і зі смаком, а прокидатися як можна пізніше.

— Статуси про сни. Цитати, афоризми про сон.

Я завтра прокинуся раніше. Піду рятувати світ.

Сни. Адже вони іноді довго не покидають нас, їх смак, їх тон іноді чується нам цілий день.

Найкращий спосіб зробити свої сни дійсністю — прокинутися.

Сон — природний протест проти пролетарізма.

… І ми тільки в 2:00 ночі згадали, що доктора велять лягати спати в одинадцять.

— Ви хоч коли-небудь спите?
— Хіба можна спати, коли кояться такі цікаві справи?!

Найдивніше в сновидінні — не те, що в ньому відбувається, а з ким. У сні суб’єкт позбавляється центру самоідентифікації. Це означає, що ми перестаємо бути тільки самим собою. Крізь стоншені дрімотою Я просвічують чужі обличчя і сторонні обставини. Ощасливлені легковажність, ми бездумно зливаємося і ділимося, як амеби. При цьому у сні ми перестаємо рахуватися з усіма граматичними категоріями, включаючи натхненність — як на картинах Далі, де речі злягаються без сенсу і порядку: швейна машинка з парасолькою. — Статуси про сни. Цитати, афоризми про сон.

Коли поранено серце, крові не видно … І тіло не знає, чому йому боляче. Це наші сни говорять нам, коли і чим поранено наше серце.

Шкода витрачати час на сон. Адже коли ти спиш, життя йде.

Мені часто сниться сон — якісь доісторичні часи. Я чую твої крики … Я виганяю ведмедя, і ти більше не боїшся. Але коли я прокидаюся — ведмедя немає, а ти все одно боїшся. — Статуси про сни. Цитати, афоризми про сон.

Якщо ж говорити про сон, цьому зловісному і норовливим господаря наших ночей, то сміливість, з якою люди раз по раз віддають себе в його владу, була б гідна великого подиву, не будь вона результатом простого незнання і нерозуміння небезпеки

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *