Меню Рубрики

Знаки Зодіаку та Гороскоп. Цитати, вислови, статуси про знаки зодіаку і гороскоп.

Або фігня всі ці гороскопи … або я істота, якого ще … не знають зірки

У вас поганий гороскоп на сьогодні? Прочитайте в інших джерелах і виберіть кращий. Решта — брехня!

Астрологія точна наука, все сказане в гороскопах обов’язково збувається. Тільки не відомо коли, де, з ким і що конкретно.

Щоб завоювати Дев — потрібно терпіння, щоб утримати — увага, щоб втратити — байдужість …

Нещодавно гороскоп читала, там написано — «щасливий буде та людина якого полюбить ДІВА». Тепер сиджу і думаю — кого б ощасливити.

Якщо у вас зодіаку сьогодні незабутні сексуальні враження — не радійте, можливо вас викличе начальство …

Чоловік прочитав у гороскопі, що мати дружину-близнюка все одно, що мати гарем. Тепер не знає яку вибрати …

— Знаки Зодіаку та Гороскоп. Цитати, вислови, статуси про знаки зодіаку і гороскоп.

Володарі очей зодіаку.
Діви — володіють кокетливим поглядом, а їхні очі завжди чисті і невинні.
Скорпіони — наділені темними очима, які просто притягують до себе.
Стрільців відрізняють очі «з іскоркою». Їх погляд лукавий і насмішкуватий.
Козероги — в основному власники темних очей з пильним поглядом.
Водолія можна визначити по задуманому або неуважному погляду розумних очей.
Ваги мають мрійливим, м’яким поглядом, часто спрямованим до неба.
Раки — серйозні люди. В їх очах, як і в голові — безліч планів.
Леви володіють магнетичним поглядом, який притягує до себе увагу.
Овни володіють пронизливим «вогненним» поглядом.
Близнюків легко впізнати за кокетливим поглядам у поєднанні з дзвінким сміхом.
Риби мають в основному меланхолійний або таємничий погляд.
Тельці від природи мають дуже виразні очі з оксамитовим поглядом.

— Знаки Зодіаку та Гороскоп. Цитати, вислови, статуси про знаки зодіаку і гороскоп.

Ваги
Терези — знак досить образливий. Однак за цим мстити вони не дуже-то вміють. Тут все якось більше схоже на дитячий варіант: ах ти мені так, ну ладненько, а я тобі ось як. Мовляв, віддавай мої іграшки і не писай в мій горщик. При цьому, коли Ваги самі вже вважають, що дійшли до меж суворості і підступності, до суб’єкта, на якого спрямована помста тільки починає доходити, що виявляється йому мстять.
До того ж, перекриваючи небудь залежні від них можливості, Терези не рідко і зовсім втрачають контроль над тим, кому збиралися помститися, від чого подальше вбивство стає практично не можливим. Ну саме крайнє, на що здатні Терези — це викликати кривдника на словесний поєдинок, пред’явити йому свої звинувачення і вимагати пояснень. Як правило, пояснень знаходиться вище даху — не всі ж такі чесні, як Ваги …

— Ну чому не можна написати: шановний Рак, ви захворієте на рак, або: Лев, сьогодні з вами трапиться щось жахливе — вас кине дружина, і ви покінчите життя самогубством?

Втім, одна сильна сторона, яку Терези можуть використовувати для помсти — страшною і жахливою — у них все-таки є. Вони можуть, наприклад, майстерно відбити у свого кривдника симпатії якогось цінного для нього людини. Ще можуть на зло ворогам просочитися кудись високо до теплих місць і звідти нахабно показати кривдникові мову, щоб йому стало гірко і завидно.

… Прочитала про себе гороскоп … у справи? … Виявилося, я себе зовсім не знаю …

— Знаки Зодіаку та Гороскоп. Цитати, вислови, статуси про знаки зодіаку і гороскоп.

Ми не поєднується з гороскопом, ми не поєднується за віком, ми не поєднується за стилем життя … Ну і пох! Він все одно вміє читати всі мої думки …

— Знаки Зодіаку та Гороскоп. Цитати, вислови, статуси про знаки зодіаку і гороскоп.

ЕPOTІЧECKІЙ ГOPOCKOП
B кoнцe xapaктepіcтікі знaкa Зoдіaкa пepeчіcлeни тpи гpyппи людeй, кoтopиe:
a) ідeaльнo пoдxoдят вaм;
б) пoдxoдят вaм бoлee або мeнee;
в) peшітeльнo нe пoдxoдят вaм, aбcoлютнo пpoтівoпoкaзaни.
БЛІЗHEЦи
(21 мaя — 21 червня)
ЖEHЩІHA
Bідімo, oт Блізнeцoв eй дocтaлacь нeкoтopaя paздвoeннocть. C oднoй cтopoни, yм, пpoніцaтeльнocть, пpeкpacний xapaктep, yмeніe лaдіть c людьми пoмoгaют eй дocтічь xopoшіx peзyльтaтoв. Ho тo жe yм і пoнімaніe людeй нe дaют eй вoзмoжнocті oтиcкaть cвoeгo eдінcтвeннoгo і нeпoвтopімoгo мyжчінy. Oнa — вepний і нaдeжний дpyг для мнoгіx, нo нaйті paвнoгo ceбe пapтнepa нe мoжeт.
Імeннo eмy oнa гoтoвa пoдapіть cвoю чyвcтвeннocть і пpівязaннocть. Ho дocтoйниe e мyжчіни вcтpeчaютcя peдкo і cкopee вceгo, плaмя тaк і нe paзгopітcя. B нeмнoгіx cлyчaйниx cвязяx oнa нaxoдіт пpocтoe фізічecкoe yдoвлeтвopeніe. Ho ecлі тaкaя жeнщінa вcтpeчaeт вce-тaкі cвoeгo ізбpaннікa, иx coюз cтaнoвітcя oбpaзцoм ceмeйнoгo cчacтья.
a) Teлeц, Cкopпіoн
б) Блізнeци, Дeвa, pиби, Лeв
в) Becи, Koзepoг.

На цьому тижні у вас божевільна зустріч з незнайомцем. Прийшла пора стати сміливою і активною … але тільки з квартири не виходьте, будь ласка.

Якщо гороскоп на сьогодні обіцяв вам гарний послання, не спокушайтеся. Можливо, вас просто добре пошлють.

— Знаки Зодіаку та Гороскоп. Цитати, вислови, статуси про знаки зодіаку і гороскоп.

Все стало на свої місця — зодіаку індіанців я олень.

— Знаки Зодіаку та Гороскоп. Цитати, вислови, статуси про знаки зодіаку і гороскоп.

… За допомогою гороскопу можна приголомшливо впливати на людей, навіть управляти їх вчинками. З його допомогою можна вселяти їм певні дії, від інших застерігати і м’яким натяком на прийдешні катастрофи наставляти їх на шлях смирення.

Немає ніякої долі або року, який підніс би однієї людини, а іншого принизив. Немає такої влади, яка віддавала б все краще обраному меншини, а вам і мені залишала б все другосортне.
Справа тут не в гороскопах, а в нас самих, тільки ми самі господарі собі і своїй долі.

мій колишній риба за гороскопом і я тільки зараз по справжньому зрозуміла всю мораль прислів’я «без праці не виловиш і« рибку »зі ставка

Кожна з нас колись лазила по гороскопам, ну і я з сестрою грішна в цьому. Вчора буквально дивилися сумісність. Обом нам підходять леви. Але погодьтеся … чекати зустрічі з Львом-Драконом, якось приємніше, ніж з Левом-Крисою

Все розвивається по спіралі і потік подій безперервно веде до кінцевої мети. Не слід винаходити велосипед, просто живи з усвідомленням цього, легко вирішуючи будь-які проблеми.

НІКОЛИ не вірте в 3х осіб: Стрілець, Овен, Телець. Вони є найбільш егоїстичними і сердитими.
НІКОЛИ не втрачайте 3х осіб: Телець, Рак, Козеріг. Вони — щирі і справжні любителі.
НІКОЛИ не залишайте 3х осіб: Діва, Терези, Скорпіон. Вони можуть тримати таємниці, дружбу, і вони можуть бачити Ваші сльози.
НІКОЛИ не відхиляйте 3х осіб: Лев, Близнюк, Водолій. Вони є істинними, чесними друзями.

— З вами, з рибами, навіть лаятися нудно.
— Я не риба.
— І не м’ясо.

— Знаки Зодіаку та Гороскоп. Цитати, вислови, статуси про знаки зодіаку і гороскоп.

Гороскоп для письменника на день: «Сьогодні ваше слово — відгукнеться …»

Близнюки (22 травня — 20 червня)
Завжди чистенькі і акуратненькі Близнюки лідирують серед збоченців і неформалів через бажання ВСЕ спробувати. Вони віртуозно терзають своїх близьких і друзів в припадках поганого настрою. Їм властиво бути постійно поглиненими якийсь (причому завжди різною) Ідеєю. Крім того Близнюки-великі філософи і власні роздуми зазвичай заводять їх же самих у глухий кут. Близнюки повинні обманювати і бути обдуреними. Якщо знають, що це таке, то в більшій чи меншій мірі страждають на клаустрофобію.
Близнюки вічно тусуються з місця на місце, міняючи друзів, професії, зневажаючи розкладу. Вони обожнюють пудрити людям мізки, заварювати кашу і знущатися. Зарозумілість на найвищому рівні, хоча можуть годинами перераховувати свої недоліки. Не намагайтеся виграти у них словесну баталію — мова чудово підвішений. Не ображайтеся на їх злі жарти, все це суцільний цирк — насправді заздрісні Близнюки думають про Вас набагато гірше. Як справжній друг, Близнюк відразу ж подзвонить Вам, року йому потрібна Ваша допомога або машина. Власність прослизає крізь пальці, майбутнє з ними ненадійно, зате даний забавно. Бережіться, якщо Ваш партнер Близнюки: якщо він зараз не з Вами, то напевно фліртує з Вашою ж подружкою в сусідній кімнаті. Після дружка Близнюка чоловіки довго будуть Вам здаватися пріснуватими.
Хоча Близнята в молодості і схильні трахатись з ким попало, прийнято вважати їх холодними. Легко закохуються, але на любов не вистачає, несе кудись мимо. Трапляється, що й вони прив’язуються до людей, якщо більше немає до кого. Їх нові ідеї та ексцентричні витівки зведуть з розуму будь-якого жадібного Козерога або сонного Тельця. З ними ти міг би втілити всі свої мерзенні статеві мрії, якщо б тільки зміг здійснити хоча б чверть їх меркантильних фантазій. Рідко кажучи правду в очі, Близнята воліють говорити напівнатяками, якщо немає можливості просто збрехати. Втрата бойфренда пробуджує у Близнята спортивний інтерес його повернути, а зникнення улюбленої шпильки — істерику. Духовна близькість і гроші для неї важливіше сексу, але вона охоче ляже з вподобаним їй мужиком (навіть якщо чоловік або бойфренд спить у сусідній кімнаті). Як будь-яка ідеальна супутниця життя, близнючка воліє кар’єру ведення домашнього господарства.

— Знаки Зодіаку та Гороскоп. Цитати, вислови, статуси про знаки зодіаку і гороскоп.

ЛЕВ
1. Красива табличка на дверях кабінету важливіше високої зарплати.
2. Незважаючи на мій привітний вид, в душі я — диктатор.
3. Не кожен Лев любить малювати, але кожен любить малюватися.
4. Якщо працюю — то до упаду; якщо гуляю, то пригощаю всіх навколо.
5. Боюсь на світі тільки одного: потрапити в смішне становище.
6. Якщо робити, так по-великому …
7. Бос повинен розбиратися не стільки в своїй справі, скільки в людях, якими керує.
8. Приємні манери — половина успіху.
9. Рояль у будинку краще, ніж піаніно, нехай навіть на ньому нікому грати.
10. Навіщо вам сонце, якщо я поруч?
11. Приємніше надавати підтримку, ніж отримувати її.
12. Я артист на яскраво освітленій сцені життя.

— Знаки Зодіаку та Гороскоп. Цитати, вислови, статуси про знаки зодіаку і гороскоп.

Календар, йди сюди! Почнемо: ось Овен, або Баран, — розпусний пес, він плодить нас на землі; а тут же Телець, або Бик, вже напоготові і поспішає штрикнути нас рогами; далі йдуть Близнюки — тобто Порок і Доброчесність; ми прагнемо досягти Чесноти, але тут з’являється Рак і тягне нас назад, а тут, як йти від Чесноти, лежить на дорозі рикаючий Лев — він кусає нас в люті і грубо вдаряє лапою по плечу; ми ледь рятуємося від нього, і вітаємо Діву! тобто нашу першу любов; одружуємося і вважаємо, що щасливі навіки, як раптом перед нами опинилися Ваги — щастя зважено і виявляється недостатнім; ми сильно сумуємо про це і раптом як підстрибни! — Це Скорпіон ужалив нас ззаду, тоді ми беремося заліковувати рану, і тут — п’ю-і! — З усіх сторін летять в нас стріли; це Стрілець бавиться на дозвіллі. Доводиться витягувати встромленим стріли, як раптом — Відійди! — З’являється таран Козеріг, інакше Козел; він мчить на нас з усіх ніг і зашвирівают нас бог знає куди; а там Водолій обрушує нам на голову цілий потоп, і ось ми вже потонули і спимо на довершення всього разом з Рибами під водою. А ось і проповідь, накреслена високо в небі, а сонце проходить через неї щороку, і щороку з неї вибирається живим і неушкодженим. Герман Мелвілл. Мобі Дік, або Білий кит.

— Знаки Зодіаку та Гороскоп. Цитати, вислови, статуси про знаки зодіаку і гороскоп.

Як спокусити чоловіка на пляжі

Напівоголені чоловіки під розпеченим сонцем — спокусливі й беззахисні об’єкти наших нескромних поглядів з-під чорних окулярів. Ми думаємо про це. Значить, ми вже робимо це. Залишається тільки з’ясувати, з ким.

— Знаки Зодіаку та Гороскоп. Цитати, вислови, статуси про знаки зодіаку і гороскоп.

Овен
Овна на пляжі можете і не шукати. Туди-сюди загоряти не люблять. Замість того щоб спокійно лежати під парасолькою, Овен піде ганяти м’яч, кататися на катамарані або втече до Туреччини. Якщо ваше око засік стрімку фігуру, скачущую від однієї групи відпочиваючих до іншої, це і є Овен. Придивіться до цього виплодку життєлюбства уважніше. У нього прямий погляд, вольове підборіддя і замашки лідера. Його улюблена розвага — розбороняти бійки і рятувати прекрасну стать.
Що з ним робити?
Найефектніший (і одночасно ефективний) спосіб знайомства з Овном — прикинутися потопаючої і покликати на допомогу. Для цього не обов’язково володіти особливими артистичними здібностями. Овен наївний і простодушний, тому візьме на віру навіть грубу гру. Утримати Овна дещо складніше. Потрібно діяти в чотири етапи. Перший: ви безпорадна жертва власного легкодумства, яку він героїчно врятував від неминучої загибелі. Другий: ви час від часу захоплюєтеся швидкістю його реакції і спритністю. Третій: ви перевтілюєтеся з мокрою нещасної курки в принцесу. Четвертий: складаєте ручки на коленочкі і чекаєте, коли він сам почне доглядати за вами.

Телець
Телець загоряє старанно і терпляче, розвалившись на надувному матраці і час від часу витягаючи з сумки смачне печиво або красиве яблуко. Іноді він буде повільно вставати, не поспішаючи йти до моря, пирхаючи і бризкаючи занурюватися в морську безодню.
Що з ним робити?
Телець — справжній подарунок для зголоднілій по ласкам вчительки літератури. Він обожнює цілуватися при зустрічі, обніматися і триматися за руки. Телець жити не може без фізичних контактів будь-якого рівня складності. Щоб спокусити Тельця, роздягніться. Цей любитель жіночої плоті із задоволенням намажет вам кремом спинку або зробить масаж. Надалі вам будуть потрібні парфуми, прикраси та декольтовані туалети.

Знаки зодіаку після сексу … :)))
Овен: «О» кей, понеслися по-новій! »
Телець: «Ти ще живий (-а)?»
Близнюки: «А де пульт від телика?»
Рак: «Коли ми одружимося?»
Лев: «Чи не правда я був (-а) прекрасний (-а)?»
Діва: «Дай-но я подивлюся простирадла»
Ваги: «Якщо тобі сподобалося, мені теж сподобалося»
Скорпіон: «Мабуть, тепер можна тебе розв’язати»
Стрілець: «Не телефонуй мені, я сам (-а) подзвоню»
Козеріг: «У тебе є візитка?»
Водолій: «А тепер давай спробуємо без одягу!»
Риби: «Так як, кажеш, тебе звуть?»

— Знаки Зодіаку та Гороскоп. Цитати, вислови, статуси про знаки зодіаку і гороскоп.
Близнюки
Дуже неспокійний тип. За ним буває так складно встежити! Особливо втомлює бігати за близнюком, якщо температура повітря вище 25 градусів. Тільки що він розглядав з приятелем «Плейбой» — і ось вже розсікає морську гладь на водних лижах. Здається, з ним знайомі всі мешканці пляжу, до нього звертаються з несподіваними питаннями самі різні люди. Розмовляючи, він активно жестикулює, пританцьовує, присвистують і підморгує. Його обличчя виражає те відчайдушне нетерпіння, то жадібне цікавість.
Що з ним робити?
Немає нічого простіше, ніж познайомитися з близнюком. Він сам заговорить з вами, перш ніж ви встигнете його помітити. Близнюк, як будь-який нормальний чоловік, цінує жіночу красу, але для нього має значення і ваш інтелектуальний рівень. Його коханка повинна бути сердечним другом і приємною співбесідницею. Пам’ятайте і про те, що Близнюку потрібно надати максимум свободи і мінімум обов’язків. Якщо вам все-таки від нього чогось треба, чітко формулюйте свої бажання, приводите аргументи, використовуйте логіку. Будь-які проблеми з представниками цього чудесного знака Зодіаку легко вирішуються шляхом мирних переговорів.

Рак
Науці відомі два підвиди Раков: сімейний і відлюдник. Перший відпочиває разом з сім’єю або з близькими друзями, він непомітний і рідко привертає до себе увагу. Другий воліє самотність і на багатолюдних пляжах не з’являється. Обидва підвиди малорухливі на суші, але дуже моторні у воді. Якщо ви помітили тихого, непоказного чоловіка, який ось вже два тижні поспіль розстеляє свій килимок в одному і тому ж місці, близько біля води, цілком можливо, це Рак.
Що з ним робити?
Рак — істота делікатне і боязке. Щоб зачарувати його, потрібно багато терпіння і такту. Не робіть різких рухів і вульгарних жестів. Згадайте, як Маленький Принц приручав Лиса, і ви відразу зрозумієте, що потрібно робити з такими чоловіками. Якщо ви захопилися сімейним Раком, використовуйте його друзів. На початку знайомства йому необхідна психологічна підтримка близьких людей. Завоювати Рака-відлюдника дуже складно, необхідні спеціальні навички. Для початку потренуйтеся на Рибах або Стрільців.
— Знаки Зодіаку та Гороскоп. Цитати, вислови, статуси про знаки зодіаку і гороскоп.

Лев
Ось це осередок благородних манер, артистизму та дотепності, що лежить на самому видному місці посередині пляжу, і є Лев. У ньому відчуваються гідність і впевненість у власних силах. У нього багато вдячних слухачів. Навіть сама незначна подія в переказі Лева перетворюється в захоплюючу історію. Після вдалого «подання» Лев може провести цілий день в мовчанні, томно розкинувшись на золотому піску в театральній позі.
Що з ним робити?
Не кожна панночка може похвалитися таким трофеєм. Заарканити Лева — справа непроста. Для початку вам потрібно переманити його глядачів на свою сторону. Навколо вас повинна утворитися весела і галаслива тусовка, на яку б із заздрістю поглядали люди з його свити. Лев ревниво ставиться до своїх поклонників і тому напевно зацікавиться тією, що змогла скласти йому конкуренцію.

Діва
Діва нічим не виділяється в натовпі відпочиваючих. Чоловік цього знаку ніколи не лізе вперед, вміє дотримуватися міри в усьому. Зробивши ранкову розминку, він приступить до оздоровчого купання, після чого полежить на сонці рівно 15 хвилин, гортаючи спеціальну літературу по своїй професії. Нові шльопанці, чисті нігті, акуратні брючки — Діва являє собою втілену жіночу фантазію про охайним чоловікові.
Що з ним робити?
Попросіть його відкрити вам пляшечку мінералки. Зіграйте роль мрійливої ​​і розсіяної панянки, зовсім не пристосованої до життя. Коли він остаточно переконається, що без нього ви тут пропадете, то не відійде від вас ні на крок. Будьте впевнені: цей чоловік не посміється над вашою дієтою, не порушить ваш режим і не стане перешкоджати вашим оздоровчим запливів і забігів.
— Знаки Зодіаку та Гороскоп. Цитати, вислови, статуси про знаки зодіаку і гороскоп.

Ваги
Чудова партія для цинічною і холоднокровною дівиці, не збирається заміж. Його легко впізнати за хорошим манерам і підкреслено галантному відношенню до супутниці. Він має пропорційної, стрункою фігурою, але ви ніколи не побачите його з ракеткою або м’ячем у руках. Зазвичай цього витонченого, красивого і кокетливого чоловіка можна зустріти на веселій вечірці за бесідою з милою дівчиною десь у кутку.
Що з ним робити?
Ви повинні створити в його очах образ поетичної й тонкої панночки, яку хлібом не годуй, а дай провести романтичні канікули з першим у її житті справжнім чепуруном. Ваги краще чарувати в Середземномор’ї, ближче до туристичних центрів. Адже саме в прохолодних залах музеїв або під покровом стародавніх скульптур вони люблять шепотіти випадковим супутницям слова любові. Правда, за романтичними ескападами Терези можуть забути про мету заходу, тому в потрібний момент проявите рішучість.

Скорпіон
Він не знімає темних окулярів навіть у тіні. У його мускулистої фігурі відчувається прихована настороженість, він завжди зібраний і готовий до бою. Якщо ви без попередження кинете йому м’яч, він зловить його з будь-якого становища — у Скорпіонів прекрасна реакція. Якщо ви помітили людину, яка говорить гидоти і провокує на суперечки, — це Скорпіон. На пляжі він знайде затишне місце, з якого зручно спостерігати за відпочиваючими, залишаючись непоміченим. У нього напевно буде з собою спорядження для підводного полювання — Скорпіони обожнюють досліджувати морські глибини.
Що з ним робити?
Якщо вам сподобався Скорпіон, то, швидше за все, він сам має на вас види. Ці підступні спокусники заманюють жінок на відстані, використовуючи свої гіпнотичні здібності. Якщо ви згодні стати його здобиччю, то вам потрібно просто розслабитися: він все зробить сам. В крайньому випадку напустіть таємничості. З’являйтеся раптово і так само раптово зникає. Не знімайте темних окулярів і ні з ким не спілкуйтеся. Ведіть короткі, нервові розмови по стільниковому телефону на арабській мові. У потрібний момент з вашої сумочки повинен вивалитися пістолет. І Скорпіон почне полювання.
— Знаки Зодіаку та Гороскоп. Цитати, вислови, статуси про знаки зодіаку і гороскоп.

Стрілець
Не помітити Стрільця на пляжі важко. Це дуже товариська чоловік, причому з великою фігурою. Прекрасний оповідач, він часто збирає навколо себе групи шанувальниць. Він дуже експансивний і життєрадісний. Там, де Стрілець, завжди жарти, веселий сміх і святковий настрій. Свої особисті розмови він прагне зробити надбанням усього пляжу. Стрільця охоплюють спрага вражень, пристрасть до подорожей і бажання вести за собою натовп. Тому він раз у раз закликає мешканців пляжу покинути насиджені шезлонги і слідувати за ним до найближчої печері, місцевому водопаду або в кокосову гай. Звичайно це йому вдається.
Що з ним робити?
Стрільців приваблюють оптимістичні дівчини з почуттям гумору, вміють веселитися. Спробуйте його розіграти. Запитуйте у нього поради з будь-якого приводу і уважно вислухайте відповідь. А ще попросіть його навчити вас грі в шахи. Ревнивим панночкам зі Стрільцями краще не зв’язуватися — вони не відрізняються особливою відданістю. Якщо ж вам імпонують принципи вільної любові, то Стрілець — це те, що вам потрібно.

Козеріг
Цей стриманий чоловік не ворухнеться, навіть якщо побачить акулу або вас в купальнику. Він буде спокійно сидіти на піску з серйозним обличчям. Козеріг завжди дотримується правила: він не буде запливати за буйки і кидати апельсинові кірки під табличкою «Не смітити». У нього чіткі і точні рухи, заважка хода і підкреслено пряма постава або, навпаки, помітна сутулість від суворої життя і безмірної відповідальності. Козеріг воліє плавати і засмагати в поодинці або у вузькому колі друзів.
Що з ним робити?
Скажіть йому, що він відразу ж викликає довіру. Коли кругом стільки обманщиків і безпринципних особистостей, тільки він може врятувати ніжну овечку на перехрестях долі. Попросіть його доглянути за речами, поки ви відлучитися на зустріч з подругою. Якщо ви не повернетеся (а ви не повернетеся!), Він обов’язково буде вас розшукувати, щоб з’ясувати, чи все у вас в порядку.
— Знаки Зодіаку та Гороскоп. Цитати, вислови, статуси про знаки зодіаку і гороскоп.

Водолій
Ох вже й ризикові хлопці, ці Водолії! Їм нічого не варто стрибнути з стрімкого кручі або прокотитися на гребені величезної хвилі під верески слабкодухих дамочок. На морі вони обов’язково випробують всі види водних атракціонів. Водолій не визнає загальновизнаних норм поведінки, тому він обов’язково влізе у воду там, де купатися заборонено. Якщо ви побачите людину, яка крокує по пляжу з високо піднятою головою, нічого не бачачи навколо себе, весь час спотикаючись і наступаючи на відпочиваючих, то це, швидше за все, Водолій.
Що з ним робити?
Водоліям подобаються оригінальні та сміливі жінки, які не бояться порушити спокій доброчесної суспільства екстравагантною поведінкою. Ходіть по пляжу в хутрі, говорите дикості, співайте частівки, танцюйте навприсядки і кричите, як буревісник.
Риби
Риба з насолодою хлюпається в морських хвилях, досить мружиться на сонечку, радіє і посміхається. У нього завжди при собі фляжка зі спиртним і плейер, в якому він, втім, вкрай рідко змінює касету. У гучній компанії його важко помітити, він не привертає до себе уваги. Швидше його можна відшукати на далекому пірсі з заплакане дівчиною на руках, жалующейся йому на важку долю.
Що з ним робити?
Спокусити Рибу може навіть школярка. Немає нічого простіше. Сядьте до нього ближче, щоб він міг відчути чарівний аромат ваших духів. З тихим смутком поскаржтеся на самотність, особливо нестерпне саме сьогодні, в ваш день народження. А потім сміливо запрошуйте його до себе, щоб розпити з цього приводу пляшку шампанського і послухати музику.

— Знаки Зодіаку та Гороскоп. Цитати, вислови, статуси про знаки зодіаку і гороскоп.

Діва (23 серпня — 22 вересня)
Даєш Дівам свободу критики!
Факт: деякі Діви не п’ють, вважаючи, що це шкідливо для печінки.
Люблять працювати, хоча кінцеву мету роботи (та й життя) представляють туманно, обожнюють читати, відразу забуваючи прочитане. Не показують своїх емоцій, навіть якщо вони у них і є, але сп’яну сплакнуть Вам про свою першу Любівка, яка, природно, була найсильніша, справжня і неодмінно нещасна, розкажуть небилиці зі свого життя, яким вони, здається, самі ж і вірять . Удача, що зазвичай Діви не стають великими начальниками, бо в голові у них касовий апарат і працювати їм подобається виключно до знемоги. Жінки, будьте уважні: солодкомовні Діви знають Коли і Що Вам потрібно сказати, але не спокушайтеся, це лише прояви галантності до всього жіночої статі взагалі. Далі слів справа зазвичай не йде. За словами досвідчених жінок, іноді зустрічаються серед Дев технічні коханці і романтики в сексі з ним буде не менше, ніж в мастурбації. А ще Діви люблять прикинутися просто друзями, якщо чогось не вийшло.
Серед упертих і самовпевнених Дев багато незаміжніх дам, так як їм важкувато підшукати людини, відповідного їх найвищим стандартам. Улюблений їх відповідь — заперечення. Прагнення до чистоти прикрашає повсякчасна готовність Вас покритикувати для Вашого ж блага. Однак Діви здатні ділити дах з ледарями і невдахами, з якими жодна пристойна Близнята і за стіл би не сіла. (Постійна об’єкт для критики під боком?) Фантазії в сексі у Дівчат вистачає не більше ніж на три з половиною пози, хоча умовити їх можна практично на все, спасибі відсутності комплексів в цьому плані … Зустрітися з Дівою хоча б для того, щоб впізнати себе з боку. А ще діви готові закохуватися в телеграфні стовпи, а самі в цей час вмирають від жалю до себе

Нових відчуттів сексуальних, пообіцяв сьогодні гороскоп, він подумав:-це актуально! Класики пора сказати нам стоп!

— Знаки Зодіаку та Гороскоп. Цитати, вислови, статуси про знаки зодіаку і гороскоп.

Мій знак зодіаку — Скорпіон, а вони з’їдають себе і спалюють зсередини. Я перебігають між щастям і таємницями. Я і ханжа, і єретик в одній особі. Я кажу, що думаю і не втілюються і я готова прийняти всі наслідки своєї поведінки.

У розумінні напевно не група крові бере участь, а духовна близькість, навіть напевно не так … зодіакальне-кармічна сумісність …

Стрільці (23 листопада — 20 грудня)
Фанатизм і скромність. Рекомендую прочитати думки Стрільців про себе …
Зациклені на роботі і кар’єрі Стрільці відрізняються відмінним казарменим почуттям гумору і дивовижною в наш час середньовічної галантністю. Жінки хвалять пристрасних коханців Стрільців за їх чутливість і вміння розпалити вогні великого міста в локальній ліжку. Вони активно зневажають жіночі ревнощі і не пропускають жодної спідниці — будь-якого віку, зовнішності і поведінки. Стрільці люблять поговорити на високі теми і обожнюють одяг чорного кольору. П’ють рідко (в основному випивають), а на старості років пишуть вигадані від корки до корки мемуари. Серед чоловіків стрільців мені траплялися найчастіше одутлі, пітні, і з пикою, яку голити марно, а бити страшно.
Жінка Стрілок — Казанова в спідниці, безтурботно переходить від одного чоловіка до іншого. Вона пихата і вважає себе сексуальним подарунком чоловікові. Чи не соромлячись розповість коханцеві про його попередників, а розчарувавшись в ньому без коливань скаже про це … Забавно, що чоловіки як правило змінюють їм зі страшною силою. Жінка — Стрілець — мрія романтика або збоченця, тому що вона така, якою її бачить чоловік, якщо вона його звісно хоче.

— Знаки Зодіаку та Гороскоп. Цитати, вислови, статуси про знаки зодіаку і гороскоп.

Риби (19 лютого — 26 березня)
Ексцентрики з добре підвішеним язиком і цинічним почуттям гумору.
Прикраса знака — «пунктуальність» і здатність розмовляти з самим (самій) собою
Озлоблені чоловіки цього знака не люблять тих, хто сунеться до них з порадами. Через відсутність твердих переконань і скритності нікому незрозуміло, як вони насправді ставляться до людей і життя (і чи відносяться взагалі?). Буденні речі (наприклад, зав’язувати шнурки) здаються Рибця болісними обов’язками … Перед тим як ворухнути пальцем вони можуть зануритися в довгі роздуми.
Вважається, що пролазливі рибні чоловіки хороші кавалери, які вміють показати жінці, як вона прекрасна.
Жінки-Рибки живуть у світі ілюзій і постійної балаканини, мирячись з постійним відчуттям, що їх зрадили. Вони ніжні сексуальні партнери, але майже завжди зі «скелетом у шафі» Не брешіть Рибіна — у них божевільна інтуїція. Оточуючі — відкрита книга і у Риб відмінне почуття гумору з приводу їх проблем. Байдужі до алкоголю, але все одно п’ють, хоч і недовірливі, і вічно трясуться за своє здоров’я.

— Знаки Зодіаку та Гороскоп. Цитати, вислови, статуси про знаки зодіаку і гороскоп.

Астрологія точна наука, все сказане в гороскопах обов’язково збувається. Тільки не відомо коли, де, з ким і що конкретно.

Гороскоп від Павла Волі
Козероги
Мужики казерогі сука реалісти, вони точно бачать дорогу по якій можна пройти до бажаної дірки, буть то верх низ або зад. У відношенні з тьолками йому щастить і він майже завжди дабіваеться траха (і навіть іноді міньета). Але його не можна назвати бабія, патаму що він не просто трахаецца і кидає, а робить телиці різні приємності, ресторани і дорогі подарунки після і до траха, а якщо йому зробити мін * т то можна розраховувати на Бентлі який бик тільки обесчает. Він настільки охуітелен що може слухати телкіни проблеми годинами, причому не засинаючи під час цього і навіть іноді відображати у своїй збоченій голові слушні поради! Але свої секрети він хрін кому раскажет, якщо ви думаєте що знаєте про казероге все то ви помиляєтеся сука, як він трахнув в останній раз, він вам точно не розповість! Він дуже палкий і виебістий і часто це показує, але на шлюб його не так та просто розвести, він сука есче не нагулявся. Для нього важлива свабота, тому часто ходить біс трусоф, і якщо захоче завести сім’ю, то зробить тільки по його сука егоїстичному бажанню, у шлюбі він стає охрененно батьком, який дозволить гуляти до сколькті хочеш, крім гарячої любові до своїх дітей він, якщо побачить їх апкурінимі може також увалитися гарячих піздюлей! З часом, до своєї дружини його хотіння НЕ угосает, а навпаки, на неї у нього варто все довше і міцніше!

— Знаки Зодіаку та Гороскоп. Цитати, вислови, статуси про знаки зодіаку і гороскоп.

Козероги (21 грудня — 20 січня)
Деспоти і тирани, а в разі чого ще й «вантажаться» на повну котушку.
Позитивні якості: Будь-якого зведуть з розуму своїм ниттям
Чоловік — Козеріг честолюбний та хтивий. Дріб’язковий, але зануді. Справедливо вважає всіх жінок розпусними і активно віддає перевагу анальний секс … Впевнений, що знає життя в 100 разів краще, він невтомно парить нам мізки, повчаючи, що і так як треба робити. Коли повчання вичерпуються, може годинами філософствувати на найрізноманітніші теми. Приємно вразить Вас своїм жлобством. Козеріг вважає, що головна мета оточуючих — ускладнити його і без того непросте життя. Якщо він серйозно на когось образився, цей нікчемний чоловічок буде назавжди викреслять зі списків. НАЗАВЖДИ. Якщо пощастить, то обов’язково одружиться з розрахунку.
Закомплексована Козеріжка обережна і зовні тримає себе в руках, а всередині вирує пожежа її пристрастей. Недовірлива сверхемоціональная особа, суцільний клубок оголених нервів, постійні коливання настрою. Раз на тиждень тривала, але дуже бурхлива істерика для розрядки. Їй не нудно наодинці з самою собою, так як вона постійно зайнята пошуком проблем там, де їх немає. Або все, або нічого — ось такий простий вибір представляють нам Козеріжка … Вони до смерті бояться закохатися, чекаючи з нетерпінням справжнього почуття, але частенько помиляються у виборі. «Я повинна бути собою», — твердить про себе обачлива і манірна мадам Козеріг. Після численних любовних зв’язків вона нарешті виходить заміж, але повністю задоволеною не буде ніколи. Часом ти її ненавидиш і під вогнем її доброзичливій критики потихеньку сходиш з розуму … Єдиний жіночий знак, НЕ піддається переконанню ВЗАГАЛІ.

— Знаки Зодіаку та Гороскоп. Цитати, вислови, статуси про знаки зодіаку і гороскоп.

Якому знаку Зодіаку які жарти до душі.

Овен. Любить жарти грубуваті і лаконічні, як сама геніальність. Із задоволенням посміється над тим, як когось ненароком вдарили або вбили. Або хоча б підставили підніжку. Анекдот про кнопку на стільці або бійку на весіллі доведеться як не можна до речі. Головне — покороче викладіть, інакше нетерплячий Овен так і не дослухає ваш розповідь до кінця.

Телець. Коли збираєтеся пожартувати — заздалегідь його попередьте, бо в деяких випадках Телець може і не зрозуміти, що його намагаються розвеселити: «Так це жарт був, чи що?» Жартувати переважно на економічні теми, можна про шахраїв. Чудово підійдуть гротески в стилі: «Приходить син нового російського до тата-мільйонерові і повідомляє, що наречена відмовляється вийти за нього заміж, поки у нього не буде триповерхового будинку. Та віднеси ти цей четвертий поверх і женись! — Вигукує батько ».

Близнюки. Придумавши жарт для Близнюків, три рази подумайте — а чи варто починати жартувати. Бо у відповідь Близнюки теж пожартують — мало не здасться. І добре, якщо не над вами. Сміятися Близнюки будуть тільки над дійсно смішними жартами, а робити вигляд з ввічливості, що їм сподобалося — не їх стиль. В цілому ж, добре підуть жарти про засоби пересування. Наприклад: «600-й Мерседес в’їжджає ззаду в каток. Через деякий час підкочує даішник, підходить до водія катка, відводить його убік і задушевно:

— Ну, розказуй. Як обганяв … Як підрізав … »

Рак. Жарти повинні бути романтичними. Наприклад, можна розповісти анекдот про «10 ознак того, що Ви — жінка». На сімейні теми, про чоловіка, дружину і коханку — теж підійде. Але особливо доречно будуть анекдоти про тещу (шкода, що про свекруха ніхто не жартує). Ось, наприклад: «Матінка, а Ви до нас надовго? — Ще не надоєм. — Так Ви що, навіть чаю не поп’єте? »

Лев. Теж любить про любов, але не сімейну, а вільну. Леви із задоволенням посміються над жартами на грані фолу, особливо на генітальну тему. Регочуть над анекдотами про коханок, про Петьку і Чапаєва, про Наполеона і Жозефіну. Анекдот повинен бути досить коротким і без жодних підтекстів. Наприклад: «Василь Іванович, як правильно:« дірежабель »або« дірежвубель »? — Ех, Петька! Аеросрат! Інціклопію читати треба! »

Діва. Анекдот повинен всіляко сприяти всебічному і нестримного сміху протягом не менше десяти хвилин. Відповідно до рекомендацій МОЗ про користь сміху для організму. Тому анекдот вибирайте довгий, з великою кількістю подробиць. Починайте сміятися вже на самому початку. Якщо збилися з розповіді — нічого страшного, почніть розповідати знову. І так, помаленьку, дійдете до закінчення. Зміст жартів переважно про роботу, про здоров’я. Можна пожартувати про город. І ніяких пошлостей!

Терези. Прекрасно розбираються в англійському гуморі. Люблять жарти елегантні і культурні, без вульгарності. Володіють всім спектром сміху — від сором’язливого хихикання до розкотистого «ха-ха-ха», знають, в яких місцях який його стиль застосувати. За тематиками прекрасно підійдуть анекдоти про Ватсона і англійську королеву: «На березі Темзи джентльмен робить зарядку, віджимаючись від землі. Підійшов полісмен докоряє його: — Що Ви робите, це ж непристойно! Навпаки палац королеви! — Так мав я Вашу королеву! — Indeed! — In bed! »- Знаки Зодіаку та Гороскоп. Цитати, вислови, статуси про знаки зодіаку і гороскоп.

Cкорпіон. «Друзі, давайте всі помремо, навіщо нам життя трепиханіе?» — Відмінна чорна жарт в стилі Скорпіона. А як щиро радіє Скорпіон, коли наляканий герой анекдоту рятується від привиди або йому на голову падає цегла! Або коли зла теща труїть зятя ціаністим калієм. Загалом, коли все погано, могло бути й гірше, правда? Тому завжди є, чому в цьому житті радіти. «Куди ви мене везете, я ж ще не вмер! — Лікар сказав «в морг» — значить, в морг ».

Стрілець. Привернути увагу Стрільця до жарту можна початком: «Приїжджають на міжнародний конгрес німець, англієць і російська …» І продовжуйте далі про політику, міжнародних терористів, на худий кінець про студентку і викладача. Але не чекайте, що Стрілець прямо відразу так і засміється. Спочатку він гарненько зважить всі «за» і «проти», смішно або не смішно. Зробить висновки. А вже якщо вирішив, що смішно, реготати буде довго. Не зупините!

Козеріг. Любить трохи сумні жарти. «Життя небезпечна штука — від неї помирають». Основне, що відрізняє Козерога від інших — він абсолютно не переносить жарти на свій рахунок. Ні найменшого натяку. Це до слова про першоквітневі розіграші. Козеріг із задоволенням посміється над іншими, але не над собою. Тому жартуйте на нейтральні теми. До речі, плоскі анекдоти йому не подобаються теж.

Водолій. Можете сміливо розповісти йому анекдот про Гаррі Поттера чи інопланетян. Також чудово підійдуть жарти на тему наукової фантастики, а також про дружбу. Обов’язково затроньте в анекдоти добро і зло, буде дуже смішно. Ну і, звичайно ж, не забудьте про фентазі та інші позамежні світи: «- Ну і дуб же ти, Леголас! — Так, ми, ельфи, з твердої породи! »- Знаки Зодіаку та Гороскоп. Цитати, вислови, статуси про знаки зодіаку і гороскоп.

Риби. Люблять жарти про те, як все таємне стає явним, про шпигунів і секретних агентів. Але особливо обожнюють парадокси, де є дивний сюжет, в стилі: «Летять два крокодили, один помаранчевий, інший на Захід …» Також чудово підійдуть старі добрі анекдоти про Штірліца. Можна — обережно — пожартувати на тему релігії: «Дізнавшись, що релігія — це опіум для наpоду, обкуpенний наpкоман Сідоpов забpали на церквою і сpезал маківку».

Гороскоп скривдженим для кривдників …
У гороскопах найчастіше показані позитивні риси знаків зодіаку.
Вашій увазі надається зворотна сторона монети. Про себе краще не читати.

Овен:
агресивний до надзвичайності, примітив — войовничий і жорстокий. Розумово загальмований, насилу запам’ятовує прості речі. Не раз підклав свиню, якби зумів, а звичайно зайнятий тим, що шукає для себе нові (або не дуже) ворота.
Вульгарний, душа нарозхрист, любить пиво і солоні жарти. У дитинстві мріє про кар’єру військового або космонавта і тому постійно затіває бійки. У житті сімейному його треба тримати подалі від грошей — все розтратить миттєво, а куди — і сам не знає. У суспільстві нудний, може годинами говорити про себе, не помічаючи інших. У нетверезому вигляді схильний до буйства і скандалів. — Знаки Зодіаку та Гороскоп. Цитати, вислови, статуси про знаки зодіаку і гороскоп.

Телець:
дріб’язковий, занудливий, підлиза і донощик. У житті тримає ніс за вітром і виконує всі вказівки начальства.
Актор по натурі (корчить із себе альтруїста, жінка — мученицю), а насправді всіх зневажає, вважаючи себе в глибині душі центром всесвіту. Любить багатство: скопідома приховано й невпинно. Готовий зняти останню сорочку, але не з себе, а з ближнього свого. Егоцентрист з садистськими нахилами, сім’ю тероризує з дитинства і до глибокої старості, хоча зовні здається ввічливим і ласкавим. Не довіряє нікому, навіть собі. Узурпатор всіх привілеїв, до яких зможе дотягнутися.

Близнюки:
вічний дитина — як інтелектуально, так і в почуттях. Дорослішати відмовляється геть і найчастіше паразитує на кому-небудь до глибокої старості. Єдине, що любить насправді — це поговорити, переливаючи з пустого в порожнє. Читає мало, але про все має свою думку, яка правда міняє разів десять — дванадцять у тиждень. У більш старшому віці впадає в споглядальність. Часто стає актором чи письменником.
Не виносить напруги, ні розумового, ні фізичного. Обожнює приймати гостей, але пригощає їх у кращому випадку чаєм і цукерками, а зазвичай — своєю балаканиною.

Рак:
невдаха за визначенням. Консерватор і опортуніст, занурений в самосозерцательность. Ніщо не в змозі змінити його переконань, але посперечатися любить, щоб удосталь поглумитися над опонентом і вирости у власних випнутих очах. Зі страху може напасти першим, але зазвичай, тільки зачувши небезпеку, рятується втечею в свою нору — місце, яке пестить і плекає більше всього на світі. Він із задоволенням очорнює всіх і вся, будує із себе господаря положення, прикидаючись сильним і впевненим. Насправді ж боїться усіх до кольок, любить самітність і спокій.

Лев:
з раннього дитинства схильний до пияцтва і здирства. В інших справах дуже ледачий. В дитинстві вимагає гроші у батьків, потім у друзів і знайомих. Його гіпертрофовані гордість і самолюбство можуть отруїти життя будь-кому, а обжерливість — розорити будь-яку кишеню. При цьому він ніколи не товстіє. Любить, щоб весь світ обертався навколо нього, тому завжди і в усьому прагне бути першим, якщо це не виходить — хиріє і помітно скорочується в розмірах. Нічим непохитне почуття власної величі, власної цінності і безпомилковості. — Знаки Зодіаку та Гороскоп. Цитати, вислови, статуси про знаки зодіаку і гороскоп.

Діва:
звичайно має чарівливість слона, розум — кролика. Дріб’язкова, скуповуючи, занудлівость і сварлива.
Педантизм Діви робить її нестерпною як на роботі, так і вдома. Своїм занудством і причіпками вона здатна погубити будь-яку справу і довести будь-якого до сказу. Вона ніколи не імпровізує, складаючи найдокладніші, нудні плани дій для себе і для своїх близьких, незважаючи на їхні протести. У всьому у неї холодний розрахунок, а все, що вона робить — важке, солідне

і нудне. Крім того, вона майстер інтриг і якщо у неї з’являться вороги, вона не заспокоїться, поки не винищить їх рід до десятого коліна.

Ваги:
потрібно бути справжнім невдахою, щоб народитися під цим знаком. Обидві руки — ліві. Тупі слух і зір. Почуття гумору і честолюбство — в зачатковому стані. У них ніколи немає ні грошей, ні удачі в любові, не везе їм ні в будинку, ні на роботі. Не можуть не заробити, не здивувати, не блиснути. Паталогічна не вміють приймати рішення, починають трястися дрібним тремтінням, покриваються потім і падають в обморок, тому всі рішення в житті за них приймають інші. Люблять корчити з себе знавців мистецтва, хоча самі ні в чому не розбираються. Часто пишуть слізні мемуари.

Скорпіон:
дуже небезпечний, навіть на відстані. Зраджують, обманюють, інтригують з одного задоволення знищувати. Паталогические садисти і мазохісти одночасно. Не гидують ніякими засобами для досягнення мети. Не шкодуючи сил і засобів, створюють про себе гарну думку, щоб потім зрадницьки ударити з тилу. Кар’єру роблять, йдучи по трупах. Якщо він сказав, що цінує твою дружбу, значить годину назад написав на тебе донос начальству. Обожнює вульгарні анекдоти і порнографічні фільми. Розпускає чутки про свої сексуальні подвиги, жорстоко знущаючись при цьому над тими, хто до нього прив’язаний.

Стрілець:
найчастіше виглядає радісним ідіотом і майже завжди таким і є. Його дебільні оптимізм і напористість не остуджує ніщо, навіть цегла з даху на голову. Поговоривши з ним хвилин п’ять, хочеться його швидко і болісно убити. З самого дитинства любить нав’язувати усім без винятку своє суспільство і свої дурні ідеї. Агресивний оптиміст, у спільному житті представляє масу клопоту. Любить брехати і видумувати — найчастіше з благими намірами (як він думає). Любить натовп, галасливі зборища і місця, де можна на халяву поїсти і випити. — Знаки Зодіаку та Гороскоп. Цитати, вислови, статуси про знаки зодіаку і гороскоп.

Козеріг:
жорстокий, холодний і бездушний, як айсберг. У будинку — жандарм, на роботі — тиран. В тиранстві і придушенні інших бачить сенс свого життя, чіпляється і прискіпується до дрібниць, начисто позбавлений почуття гумору. Б’є дітей і тероризує чоловіка (дружину). Відступає тільки перед фізичною силою або психічним тиском.
Інтелектуально примітивний, без польоту фантазії, але мстивий і злопам’ятний: ніколи і нікому нічого не прощає. Рідкісне поєднання манії величі з комплексом неповноцінності з мінімальними розумовими і психічними здібностями. Тому завжди лізе в начальники.

Водолій:
фантазер і мрійник, геть відірваний від реального життя. Ніколи не віддає позичених у нього грошей, тому що, позичивши, тут же їх витрачає і про борг забуває. Постійно порушує свої обіцянки, не любить працювати. Обумовлює і поливає брудом своїх близьких, завжди за їх спиною. Має тяжіння до грубої гастрономії і вульгарної фантастики, яку скуповує в неймовірних кількостях. Відпустка проводить в якій-небудь дірі, тому що всі гроші, що відкладаються на нього витратив на здійснення одного з проектів по порятунку людства, яких у нього — хоч греблю гати.

Риби:
жити не можуть без обману і підлості. Забріхується зазвичай до такого ступеня, що самі не можуть визначити, де в них правда, а де — брехня. Риба суперечить сама собі, викручується безперервно, але не має від цього ніякої вигоди, поступаючи за принципом мистецтва заради мистецтва. Крім того риба дуже любить ритися в брудній білизні інших, корчить із себе домашнього психоаналітика і після цього приторговує чужими таємницями і одкровеннями. Працювати і взагалі що-небудь робити не любить і не вміє, змусити ж її практично неможливо — все одно вислизне і втече.

— Знаки Зодіаку та Гороскоп. Цитати, вислови, статуси про знаки зодіаку і гороскоп.

Навіщо тобі в моєму затишку міняти меблі?
Я тілець — я ненавиджу, коли з мене ліплять.

Водолій (20 січня — 18 лютого)
Нервові Водолії обох статей до глибокої старості непомітно для себе впадають у дитинство.
Волелюбні Водолії соромливі в статевому ракурсі і чекають від жінки першого кроку. Кажуть, в ліжку вони не знають елементарних речей, та й не дуже прагнуть до вершин еротичного мистецтва, багато сопуть і крекчуть невпопад, вважаючи, що так воно і повинно бути, так що панночкам доводиться напружуватися і вчити недотеп-Водоліїв … Сексуальні фантазії — вище даху, але енергія згорає в мастурбація, а якщо пощастить, то і в простому онанізм. Вічно чимось засмучені, люблять шмотки більше жінок … Цікаво, що почуття гумору у Водоліїв домінує над всіма іншими, що і виручає їх у такій невдалої ситуації. До речі, Водоліям подобаються тільки «ніжні дівчата з чистою душею» …
Розтратницею і істеричка Водолейки зла, але відхідливі, любить спокушати і давати відсіч, принижуючи людини. Вона ненавидить коли незнайомі дивляться на неї як на секс-об’єкт, хоча еротика присутня для неї скрізь, навіть у тому, як їй подають пальто. Якщо Ви з нею сьогодні вперше, навряд чи справа закінчиться ліжком, проте кращого ДРУГА для мужика (практично будь-якого) просто НЕ Буває. Якщо вже зовсім херово, вона дасть і навіть не запитає, хто ти і звідки.
Водолейки не заперечує проти чоловічого справи і (якщо потреба змусить) запросто може теслювати або шофер, не любить кухарювати, а особливо готувати. Вона з юності підбирає бездоганного компаньйона, але виходить заміж пізно, причому національність, колір шкіри або віросповідання її обранця буде дивувати навіть саму Водолейки багато років. З усього свого строкатого (і недешевого) гардероба активно віддає перевагу джинсам.

— Знаки Зодіаку та Гороскоп. Цитати, вислови, статуси про знаки зодіаку і гороскоп.

Згадався гороскоп, який обіцяв, що в рік кролика сім’ї тільки зміцняться … Результат: з моїх знайомих п’ять розлучених сімей, ще стільки ж на грані. Що в рік дракона буде, йо-майо …

Варто було тільки додати мату в гороскоп, і все різко стали любителями астрології …

— Знаки Зодіаку та Гороскоп. Цитати, вислови, статуси про знаки зодіаку і гороскоп.

Ось ти розлучаєшся з людиною. Розлучилися вже. Немає його більше в твоєму житті. А ти все ще за інерцією дивишся, що йому астрологи обіцяють на сьогодні. Розумієш, що дурниця, а дивишся. І нічого з собою вдіяти не можеш. І так триває, поки в твоєму житті не з’явиться новий знак зодіаку.

Обговорюємо з подругою її мовчазної чоловіка:
-Як же складно з людьми, які зодіаку риба …
-Складно-це не коли люди-риби, а коли люди-мужик!

Овни (21 березня — 20 квітня)

Прикраса знака — напади поганого настрою і егоїзм.

Овни — чоловіки впевнені в своєму Сексуальному Професіоналізм і тому обожнюють секс. Вони сходять з розуму в ліжку, якщо Ви, звичайно, встигнете до неї добігти. Хороша новина для Вас — в ліжку Овна зійде будь-яка — все одно бачить він тільки себе і намагається в цьому ж вірному напрямку, але приготуйтеся злягатися з ним у ліфті, автобусі і в кінотеатрі. Загляньте уважно своєму знайомому Овну в очі — людина вже знемагає. Через це багато панянки доросліші вважають Овнів справжнім раєм для прекрасної статі. Якщо ж йому бракує сексу, то він стає пошленькій і всі думки зайняті тільки одним: як-би когось трахнути. ВЛАСНЕ ДУМКА Овна з будь-якого (навіть погано знайомому) предмету буде відстоюватися їм до останнього. Навіть якщо він сам знає, що неправий, то з принципу буде сперечатися і сваритися. Овен-невдаха — зануда і буркотун, від кого треба триматися подалі. З переваг Овнів слід згадати відчайдушність, авантюризм і любов до сумнівних афер. Одна з милих звичок — зникнути на деякий час, а потім раптом з’явитися в найбільш невдалий момент, без попередження дзвонити в двері, або по телефону, коли все вже давно сплять. — Знаки Зодіаку та Гороскоп. Цитати, вислови, статуси про знаки зодіаку і гороскоп.

Виховані Овечки в близькому спілкуванні прямолінійні і безцеремонні. Вони обожнюють займатися сексом, зневажати чоловіками і читати романтичну порнуху. Вранці Овечка може легко зробити вигляд, що це зовсім не вона кричала вчора під час оргазму і, здається, Ви незнайомі. Якщо ж закохується, то тільки без пам’яті. Якщо чоловік нижче її інтелектуально, то до ліжка швидше за все справа і не дійде через презирства Овенші до тупого кавалеру. У гніві або образі вона зробить будь-які дурниці — в тому числі і змінить з першим зустрічним симпатягою. Вередує як дитина, ридає і топає ногами. Заради гарного сексу цнотлива Вівця запросто кине добру людину, але буде терпіти витівки якогось кретина, якщо тільки він повністю задовольняє її. Упевнені у своїй неписаної красі, Овенші рідко зловживають косметикою. Чекайте бурхливих сексуальних потрясінь, ревнощів, зрад і розборок, загалом, Ви не пошкодуєте. Інтрижка з Овеншей — прекрасна вправа для загартування Вашої зруйнованої психіки. Овни-дівчата подобаються слабким чоловікам, тому що самі дуже сильні і легше всіх обходяться без чоловічої підтримки.

— Знаки Зодіаку та Гороскоп. Цитати, вислови, статуси про знаки зодіаку і гороскоп.

Овен.
Овни дуже енергійні і іноді навіть агресивні натури, люблять виділятися з натовпу. Не бояться суспільної думки, вважаючи його нудним. Воліють золотисті, червоні, коричневі та чорні кольори. Мішкуватий одяг не для них — барани люблять всі обтягуючі і намагаються підкреслити фігуру яскравими аксесуарами.

Телець.
Основний принцип бичків: «краще менше, та краще». Навіть якщо у них досить-таки трохи одягу, вона завжди самого вищої якості. Ширвжиток вони не сприймають. Уміють одягатися з шиком і дивувати цим оточуючих. Дуже люблять хвилясті напівпрозорі сукні з декольте. Так само, як і барани мають пристрасть до аксесуарів, але тельці дуже грамотно і тонко їх підбирають. Віддають перевагу справжні коштовності дешеву біжутерію. Зазвичай одягаються в зелені, бірюзові, рожеві, коричневі і квіткові відтінки.

Близнюки.
Цей знак зодіаку може похвалитися воістину величезним гардеробом. Причина криється в частій зміні настрою і бажання постійно відповідати йому. У них завжди повний шафа одягу, але завжди нічого одягнути. Тому в більшості випадків вони вибирають нейтральний стиль. Їх повсякденний одяг представлена ​​джинсами, футболками та кросівками. Кольори зазвичай бірюзові, зелені, блакитні і срібні. — Знаки Зодіаку та Гороскоп. Цитати, вислови, статуси про знаки зодіаку і гороскоп.

Рак.
Раки вибирають елегантну і класичний одяг. Вони не бачать сенсу витрачати величезні гроші на одяг, головне для них не мода, а якість і комфортність. Навряд чи ви коли-небудь зустрінете раку в ультрамодного кислотно-салатової маєчці. Віддають перевагу натуральні тканини. Основні кольори: чорно-білі, сірі, сині, зелені, бежеві.

Лев.
Леви вважають за краще воістину королівську розкіш і бездоганну високу моду. Вони ніколи не одягнуть на себе дешеву несмачну ганчірку або дрібничку. Одяг повинен говорити про їх респектабельності, тому і коштувати повинна дорого. Найчастіше вони самі створюють моду, маючи природне чуття. Кольори вибирають червоні, золоті, жовті та помаранчеві.

Діва.
Діви володіють бездоганним смаком і вміло комбінують свої наряди і підбирають аксесуари. Їх природна помірність, практичність і елегантність дозволяє створити їм свій ідеальний образ. Одяг воліють якісну, не одержимі брендами. У гардеробі переважають ділові сукні та костюми класичного крою, елегантна взуття на невисокому каблуці. Вибирають чорно-білі, сині, червоні та рожеві кольори.

Терези.
Обожнюють аксесуари і майстерно міняють ними образ, продумуючи кожну деталь. Так само, як і діви мають прекрасний смак і добре вміють комбінувати одяг. Не женуться за модою, але дуже точно витягують з неї все дуже вдалий для себе. Незважаючи на те, що ваги витрачають не дуже багато грошей на одяг, виглядають вони завжди дорого. Як не дивно, в їх гардеробі часто зустрічаються чоловічі капелюшки та краватки. Воліють бірюзовий, синій, фіолетовий, червоний і рожевий кольори.

Скорпіон.
Не бояться привертати увагу через велику самовпевненості. У багатьох випадках скорпіони носять те, що не зважиться одягнути жоден із знаків зодіаку. Їх гардероб межує з вульгарністю, але цю межу вони ніколи не переходять. Скорпіони люблять містичні символи, різноманітні камені, дорогі і масивні прикраси. Вони вибирають одяг складного крою чорно-червоних, бордових, золотистих і білих квітів. Часто на їх тілі можна побачити татуювання. — Знаки Зодіаку та Гороскоп. Цитати, вислови, статуси про знаки зодіаку і гороскоп.

Стрілець.
Представники цього знака дуже цікаві і часто бувають одержимі якою-небудь ідеєю. Ці ідеї можна зустріти і в їх гардеробі. Наприклад, якщо вони вивчають релігію, то символи цієї релігії, цілком ймовірно, можна буде побачити на їх одязі. Дуже волелюбні і завжди в русі, тому для гардероба стрільців важливі зручність, практичність і комфорт. Переважна одяг — футболки, джинси, черевики і шарфи. Аксесуари в основному етнічні, такі як дерев’яні браслети і намиста. Кольори вибирають червоні, сині, пурпурні, помаранчеві і золотисті.

Козеріг.
Консерватизм козерогів виявляється і в одязі. Вони вибирають елегантну класику. Мода для них порожній звук. Завжди мають базовий гардероб і мінімум аксесуарів. Обожнюють вінтажні вбрання і годинник. Кольори теж воліють класичний: чорний, сірий, бежевий, синій і зелений.
Водолій. Водолії завжди у вічних пошуках чогось. Вони не можуть жити по чиємусь вказівкою. Також і у виборі одягу вони нікого не слухають. Часто при цьому є законодавцями моди. Стиль водоліїв ніколи не стоїть на місці, він змінюється разом з їх внутрішнім станом. Вони можуть одягатися в романтичне довгу сукню, літній сарафан, діловий костюм або пройтися по вулицях у кирзових чоботях. І вважають це цілком нормальним. Кольори вибирають чорно-білі, фіолетові і лілові.
Риби.
Справжні романтики. Одяг воліють відповідну. Жінки-риби дуже жіночні. Люблять хвилясті тканини, в їх гардеробі дуже багато суконь асиметричного крою. Не люблять пафосу й вульгарності, вони дозволяють собі тільки облягаючий одяг і невеликі вирізи. Прикраси краще зі срібла або з перлів. Не люблять яскравих кольорів, вибирають синю, зелену і фіолетову одяг. — Знаки Зодіаку та Гороскоп. Цитати, вислови, статуси про знаки зодіаку і гороскоп.

ТЕЛЕЦЬ: буде наступати на граблі знову і знову, поки вони не зламаються.

Все завжди народжуються не під своєю зіркою, і єдина можливість жити по-людськи — це щодня коригувати свій гороскоп.

— Знаки Зодіаку та Гороскоп. Цитати, вислови, статуси про знаки зодіаку і гороскоп.

Опа! Опа! Знаки зодіаку! Дівою знову мені не стати, стану, значить, раком!

Терези (23 вересня — 22 жовтня)
Коли рішення прийняте — решітетельней Терезів просто нікого немає, але звичайно це вже все одно занадто пізно. Фраза «Все життя театр, всі люди в ній актори» про них, що грають свою роль навіть у повній самоті. Вгадати Терезів легко по ямочками на щоках.
Чоловіки-Терези легше просікають складні абстракції, ніж побут, відмінно бачать всі недоліки, але вголос про це не висловлюються. Жінка, яка вирішила влаштувати їм сцену, може вважати її виграної ще до початку, через відразу останніх до скандалів … Навіть якщо вони мають рацію в суперечці, то не стануть доводити це, а швидше за все ретируються, зберігаючи душевну рівновагу. Однак, в жіночому середовищі існує думка, ніби чоловіки-Терези це гемор.
Жінка-Терези з дитинства упевнена в своїй привабливості та унікальності.
«До чого це мені, такої красивої і розумної, ці неприємні обов’язки, це нижче моєї гідності», — думає вона, неуважно сумніваючись. Сексуально-статева Любівка діє їй з часом на нерви, цілуючись, вона роздивляється пейзаж і трохи сумує, але якщо в даний момент немає обожнювача — втрачається. А взагалі чи цікавлять її чоловіка, запитаєте ви? Так. Цікавлять. Але в основному як захоплені шанувальники, глядачі або на худий кінець слухачі. Коли належні оплески лунають вчасно, будь-які брудні співмешканця будуть вислухані та прощені гріхи. Якщо ж її чоловічка незручно представляти знайомим, то або доведеться йому підшукати собі якусь мляву Рибу, або ж їй змінити знайомих. Причому на коливання їй теж ще потрібно буде зважитися. Чи не наказуйте Терезам — це марно. І не набридає з розпитуваннями — вони скритні і не дуже люблять брехати.

Підгляділа у знайомої статус: «Ми зодіаку не зійшлися, я діва, а він Козел!». Так вона зодіаку ще й МАВПА! Кому більше не пощастило, їй або йому?!

— Знаки Зодіаку та Гороскоп. Цитати, вислови, статуси про знаки зодіаку і гороскоп.

Казав астролог Рейху
Гітлеру, що він тілець:
«Не ходи війною на росіян!»
Він пішов. Ну да, тілець.

Жінка-Телець — типова Роксолана. Вона ніде не пропаде. Скрізь знайде собі місце під сонцем, причому найкраще. Роксолана завжди буде піклуватися про тих, кого любить

Мій чоловік зодіаку РАК — ні риба ні м’ясо!

— Знаки Зодіаку та Гороскоп. Цитати, вислови, статуси про знаки зодіаку і гороскоп.

Чи не веди себе так, ніби якби твої батьки трахнулися місяцем раніше, то ти вів би себе по-іншому.

Рак (21 червня — 22 липня)
Прикраса знака — лицемірство і замкнутість. Настрій змінюється в залежності від Місяця і вітру, в основному в сторону погіршення. Їх глибокий внутрішній світ і понині залишається загадкою для всіх, включаючи, зрозуміло, і самих раків.
Рак красномовний, ледачий, але еротичний. Улюблена сексуальна фантазія-згвалтування. Завжди при грошах, але при цьому ниє. Жінок вважає нижчими, але віддає перевагу молоденьких. Заодно цікавиться всіма іншими без виключення (крім інвалідів та уродин), при цьому багато що собі уявляє. Розпитайте його про це при нагоді … Схильний прив’язатися до однієї, довго її переробляє і потім болісно переживає розрив (іноді навіть цілий місяць). Якщо йому суперечать, може прийти в шаленство і навіть ненадовго почервоніти від злості. У гніві робиться трохи неприємний. Ніхто не зіграє Вам таку ображену «чеснота», коли насправді винен, як Рак. Заплутається в трьох соснах сам і заодно заплутає всіх навколо. Типовий мамин синочок — як мама сказала, так і буде.
Взагалі, good luck, пані (і панове?).
Немає нічого нудні і плаксиві, ніж ніжна Жінка-Рак. Якщо її жаліти, то соплі розпустить до колін. Над колекцією її комплексів і забобонів ламають голови випивохи-психіатри. Вона в жаху від критики, особливо якщо над нею при цьому жартують. Один лише натяк на недостатню в ній зацікавленість — і Ракіня в пучині таких депресій, що не снилися ні Рибам, ні Скорпіонам … Проте, не думайте, що це слабка жінка — вона не тільки мстива і образлива, але й дуже любить (і ВМІЄ) грати на наших слабкостях, шановні! І домагається в цій справі чималих успіхів … У сексі її збуджує роль невинної дівчинки, якій заволодіває розпусний чоловік. І ще, не ругайтесь на неї без толку — в даному випадку можна домогтися чого-небудь тільки ласкою.

— Знаки Зодіаку та Гороскоп. Цитати, вислови, статуси про знаки зодіаку і гороскоп.

Характеристика дівчата по знаку зодіаку:
ТЕРЕЗИ інтелектуальна, спокійна нерішуча
СКОРПІОН інтенсивна, скритна, пристрасна
СТРІЛЕЦЬ авантюрна, енергійна, щаслива
КОЗЕРІГ шановна, присвячена, стильна
ВОДОЛІЙ ідеалістична, бунтівна відкрита
РИБИ мрійлива співчутлива добра
ОВЕН умисна, напориста, незалежна
ТЕЛЕЦЬ творча, вірна, надійна
БЛИЗНЮКИ Цікава, дитяча, балакуча
РАК обережна, турботлива, чуйна
ЛЕВ провокаційна, що вимагає, яскрава
ДІВА реалістична, яка знає, скромна

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *