Меню Рубрики

Доля. Цитати, афоризми, статуси про долю, рок, неминучість, випадковість

З Зоною адже так: з хабаром повернувся — чудо, живий повернувся — удача, патрульна куля мимо — везіння, а все інше — доля … Аркадій і Борис Стругацькі. Пікнік на узбіччі

Удар долі приходить несподівано. Буде тобі розплата. Зрада безкарно не проходить! Найтяжчий гріх — зрада … Павло Санаев. Поховайте мене за плінтусом

Доля не дура, даремно людей зводити не стане …

Така вже людська доля: якщо не помиляєшся в головному, то будеш помилятися в деталях. Ніхто не знає справжньої правди.

Життя вибирає тих, на кого вона може покластися.

Рай який обіцяють революціонери — це втрачений рай. А красивими обіцянками викладена дорога в пекло. І першими туди потрапляють самі революціонери. Григорій Климов. Князь світу цього — Доля. Цитати, афоризми, статуси про долю, рок, неминучість, випадковість ..

Ад? На жаль, його не існує. Є тільки Рай і … Земля. Ті, хто провалився на суді, засуджуються до повернення на Землю і реінкарнації.

Іншими словами, можна сказати, що Пекло — це Земля, — весело зауважує архангел Рафаїл.

Стоять будинки з сірого та коричневого каменю, не криючись, які дивляться на світ тисячами цікавих очей, але завжди незрячі з того боку, що звернена до неба. Анн і Серж Голон. Анжеліка

Просто це доля, а вірніше — дві долі.

Краще бути сміливим, ніж обережним, тому що доля — жінка.

Невже доля може бути так само жорстока, як мисляча істота, зробитися такою ж жахливою, як серце людини?

Особисто я бачу в цьому перст долі — йшли по лісі і зустріли програміста. Аркадій і Борис Стругацькі. Понеділок починається в суботу. — Доля. Цитати, афоризми, статуси про долю, рок, неминучість, випадковість ..

У долі-лиходійки завжди сюрпризи про запас. Здивує так здивує! Еріх Марія Ремарк. Тріумфальна арка

Схоже, доля в певний момент починає відбирати свої подарунки.

Я не вірю в долю. Я завжди думав, що це не більше, ніж збіг обставин …
Але якщо зустріч з простої випадковості перетворюється в неминучість … і це називається долею, то я не проти повірити в це.

Доля дасть мені другий шанс … Другий шанс, щоб програти.

Неосвічені греки вдавалися до міфів, щоб пояснити безнадійність долі і зміст своїх нещасних доль.

Від роздумів про долю оточуючих всього лише крок до відчуття причетності до цієї долі.

Ніколи не знаєш, де тобі пощастить.

Свою долю ми вибираємо самі і несемо відповідальність за свої вчинки. Яким тільки лайном не забиті наші голови … Мацуо Монро. Bang-bang

— Несповідимі шляхи Господні, і карти на них не придумані. Ти, знай, йди собі і йди. Якщо йдеш, значить, так воно і треба.

Треба жити навмання, напролом,
навмання і на дотик в імлі,
бо нині сидимо за столом,
а назавтра лежимо на столі.

Знати, доля моя — мандрувати, співати й сміятися,
Плакати, якщо не бачить ніхто — Доля. Цитати, афоризми, статуси про долю, рок, неминучість, випадковість ..

Я дуже втомився, щоб кудись бігати. До того ж, втеча нічого б не вирішив.

Нехай доля розтопче мене, я подивлюся чи не стане їй соромно. Нікколо Макіавеллі

Якщо нічого не залишається, крім як вчинити погано, адже це вже не вчинок, а доля.
Hypothetically, if the only choice you’ve got is to do the wrong thing, then it’s not really the * wrong * thing, is it? It’s more like fate.

Ніхто з тих, що зробили правильний і мудрий вибір ніколи б не відніс його на рахунок долі; єдиний реальний фаталіст — той, у кого все з рук геть погано. Фаталізм не приносить розради. Вірить в долю позбавлений можливості крикнути: «Та пішли ви, з мене вистачить», — тому що він знає, що народжений боягузом і лише питання часу — те, коли він здасться, не здивувавши цим нікого, навіть себе.

Не варто бігти від власної долі — все одно не втечеш.

— Від долі нікому не піти, — сказав він нетерпляче. І ніхто не знає, коли вона тебе наздожене. Який сенс вести торг з часом? І що таке, по суті, довге життя? Довге минуле. Наше майбутнє кожен раз триває тільки до наступного подиху. Ніхто не знає, що буде потім. Кожен з нас живе хвилиною. Все, що чекає нас після цієї хвилини, тільки надії та ілюзії.

— Мішель, ти хотів знати, і тепер ти знаєш. Історія повторюється. Змінюються тільки деталі, а результат завжди один.
— Але ж можна якось припинити це ходіння по колу! Повинен бути спосіб!
Зевс сумно хитає головою.
— Отже, що б ми не робили, нічого не можна змінити? — Наполягаю я.
Зевс киває.
— Ти повинен змиритися. Смертні жителі Землі такі, і ти не можеш змінити їх долю. Бернар Вербер. Таємниця Богів — Доля. Цитати, афоризми, статуси про долю, рок, неминучість, випадковість ..

Якщо Бог є, думаю, Йому слід було б приймати побільше участі в долях людей.

Ми всі приречені на смерть, все без винятку, я це знаю, але, о Господи, іноді Зелена миля так довга …

— Я молився, щоб доля ваша виявилася кращою моєї, адже ви були зовсім молоді. Немає такої мети, яка виправдовувала б будь-які засоби. Але, мабуть, насіння нашої загибелі посіяні ще до нашого народження.

Іноді те, що відбувається, — просто доля. Оплакуйте свою подругу. Робіть все, щоб попередити інших про небезпеку. Але не намагайтеся бути Господом Богом. Мері Хіггінс Кларк. Любить музику, любить танцювати

Сильніше за все — неминучість, бо вона панує над усім.

Мені не до душі бути чиєюсь дівчиною і взагалі не до душі бути чиєюсь … Я сама по собі … А близькі стосунки частенько приносять людям біль … Кому це потрібно? Ми молоді … В одному з найкрасивіших міст світу … Є сенс пожити весело, а все серйозне відкласти на потім …

Чи не загадуй надовго, будь у надіях обережний:
Колесо долі підступне, поворот будь можливий. Хусраві

Якщо ти по саму дупу в алігатора, значить сьогодні перший день залишилася тобі життя.

Врятований врятований не назавжди, а приречений — приречений остаточно. — Доля. Цитати, афоризми, статуси про долю, рок, неминучість, випадковість ..

За три речі вдячний я долю: по-перше, що я людина, а не тварина, по-друге, що я чоловік, а не жінка, по-третє, що я еллін, а не варвар.

Від долі нікуди не втечеш! Особливо якщо ця доля швидше бігає … Дмитро Ємець. Мефодій Буслаєв. Скляний страж.

— Яка це найбільша на світі брехня?
— А ось яка: в якийсь момент наше життя ставати нам непідвладна, і нею починає керувати доля. Совершеннейная брехня.

Не живуть люди, а все приміряються, приміряються і кладуть на це все життя. І коли обкрадають самі себе, витративши час, то почнуть нарікати на долю. Що ж тут — доля? КОЖЕН САМ СОБІ ДОЛЯ!

Коли хороша людина береться за погану справу, доля може повернутися до нього спиною.

Якщо доля це механізм, то ми її шестерінки. У нас іншого вибору, крім як вірити, що цей механізм бездоганний. Бліч (Bleach)

Чи правий лейтенант Ден, вважаючи, що у кожного з нас свій шлях, своя доля чи права мама, яка говорить, що всіх нас носить по життю, як пір’їнка за вітром? Я думаю, що праві обоє — і те, й інше відбувається з нами одночасно

Неминуче треба сприймати з гідністю. Сльози, які ви проливаєте через неминуче, повинні залишатися вашим секретом.

Удача посміхається тому, кому треба, але не завжди, коли хочеться. — Доля. Цитати, афоризми, статуси про долю, рок, неминучість, випадковість ..

Того, хто приймає веління Доль, боги ведуть; того, хто відмовляється, — тягнуть.

Доля ніколи не може бути сильніше мужності, яке протистоїть їй. А якщо стане зовсім не під силу — можна покінчити з собою. Добре усвідомлювати це, але ще краще усвідомлювати, що, поки ти живий, ніщо не втрачено остаточно.

— Знаєш, у чому жах? Виявити, що все, у що ти одного разу вірив, — це повна нісенітниця … Ось так от …
— Про що ти?
— Ну там доля … спорідненість душ … Вічна любов … Щасливий кінець … Все це нісенітниця … Повна нісенітниця … Ти була права, тепер я згоден.

Думка про те, що життя різних людей прагнуть до однієї певній точці в часі, часто займала його. Що це — доля? Або випадковість? І чи є в усьому цьому який-небудь сенс, неминучий і невблаганний рок?

Люди жадають любові. І чим сильніше ці почуття, тим легше управляти їхньою долею.

Основна проблема полягає в тому, що Доля часто не дивиться, куди суне свій перст.

Будь ненависть — це отрута, навіть ненависть до зла! Григорій Климов. Князь світу цього — Доля. Цитати, афоризми, статуси про долю, рок, неминучість, випадковість ..

Скільки шляхів тобі дає одна дорога?
Трохи: туди і звідти. Обирай.
Куди не йди ти все одно ланка її ланцюга …

Як можна пройти мимо своєї долі, не дізнавшись її?

… Якщо твоє життя — гра, грай, але знай, це випадковість, а не доля, за кожним подій стоять чиїсь імена-це люди міняють часи …

Те, що людьми прийнято називати долею, є, по суті, лише сукупністю вчинених ними дурниць.

Доля тому й зветься долею, що перекроїти її кавалерійським наскоком не в силах ніхто. Всі повороти обумовлені заздалегідь. Всі маршрути звірені, все піктограми (аж до піктограми біотуалету) нанесені на карту. Все вирішено наперед.

Якщо у всіх випадковості бачити прояв долі, не можна буде й кроку ступити.

У нашому житті трапляються біди, ми не можемо їм запобігти. Але вони трапляються з якоїсь причини. Тільки подолавши їх, ми розуміємо, навіщо вони були потрібні. Пауло Коельо. П’ята гора

Людина не завжди вибирає долю сам — іноді доля схопить тебе за горлянку і тягне в самий темний кут життя.

Коли справи йдуть чорніші нікуди, я просто кажу собі: «Вище ніс, могло бути і гірше». І, само собою, справи стають ще гірше.

Смерть перетворює життя на долю. Андре Моруа — Доля. Цитати, афоризми, статуси про долю, рок, неминучість, випадковість ..

Нікого не цікавить, як ти відчуваєш себе, коли приходить пора гасити світло в спальні і залишатися один на один із самим собою. Годинники Titoni, ручка Montegrappa, затиск для краватки Dunhill — значить, ти в повному порядку. Значить, ти не дарма прожив останні десять-п’ятнадцять-двадцять років.
Що з того, що по ночах ти змушений ковтати снодійне? Зате під вікнами стоїть Toyota Mark II — і значить, тобі нема чого хвилюватися.

Деяким з нас судилося страждати, розумієш? Ми віримо в долю, а потім вона зникає.

Дopoжe ти yжe нe зaплaтішь, ecлі цeнoй зa ниx cтaлa свобода! F.P.G. — Свобода

Точно так само, як лист може прийти не за адресою, доля теж може помилитися, і людина народиться не в тому будинку, де йому це призначалося. Але рано чи пізно листи знаходять свого адресата, а люди — свою дорогу.

Якщо в цьому світі удача вирішена долею, то значить долю можна змінити.

— Отже, Майк не помре?
— Хіба що його зіб’є автобус, тоді це точно доля.

Життєва повість більшості з нас пишеться таким чином, що кожен прожитий день додає в неї нову сторінку, але є люди чиє життя описана і зумовлена ​​заздалегідь, в ній нічого не можна викреслити і вона досконала як коло. Послання в пляшці

Коли збуваються найзаповітніші мрії, слід очікувати, що рано чи пізно доля пред’явить тобі рахунок.

Ти не зможеш вберегти мене від усього. Нас щось розлучить все одно: нещасний випадок, хвороба або старість. Поки я людина.

Кожен сам коваль своєї долі.
Faber est suae quisque fortunae. Гай Саллюстій Крисп — Доля. Цитати, афоризми, статуси про долю, рок, неминучість, випадковість ..

Драч подумав, що коли закінчить роботу, то перш, ніж замкнути ланцюг, він дозволить собі кілька секунд, щоб згадати щось, як належить наостанок.
Але коли закінчив, виявилося, що цих секунд немає.
Вибух пролунав несподівано для всіх, крім втомленого вулканолога, який лежав за каменями і думав так само, як Драч.

Удари долі — здебільшого попереджувальні. Леонід Сухоруков

Доля висловлюється, як старий нью-йоркський китаєць, що втратив протез: мова, начебто, нормальний, а піди хоч пару слів розбери. Немислимий працю.

Люди називають долею події, які не залежать від їхнього бажання.

Тільки життя змушує страждати. Померти не боляче. Померти — заснути. Смерть — це означає кінець, спокій. Чому ж тоді йому не хочеться помирати?

Якщо я — частина твого Долі, коли-небудь ти повернешся до мене.

У житті кожного з нас кожен день відбувається сотня виборів і не буває їх хороших чи поганих. Просто кожен з виборів створює інше життя, інший неповторний світ. Але кожне життя заслуговує того, щоб його прожити, кожна стежка — щоб бути пройденою.

Я не хочу твоєї смерті … доля хоче! — Доля. Цитати, афоризми, статуси про долю, рок, неминучість, випадковість ..

Від долі, як і від міліції не втечеш. Особливо якщо це одне і те ж.

Ніяка професія, окрім цієї, не могла б так удачі сплавітьв одне ціле всі скарби життя, зберігши недоторканним найтонший візерунок кожного окремого щастя. Небезпека, ризик, влада природи, світло далекої країни, чудова незалежність, мелькає любов, квітуча побаченням і розлукою; захоплююче кипіння зустрічей, осіб, подій; безмірне різноманітність життя, мжду темкак високо в небі то Південний Хрест, про Ведмедиця, і все материки — в зірках очах, хоча твоя каюта сповнена непокідающей батьківщини з її книгами, картинками, листами і сухими квітами, оповитими шовковистим локоном в замшевої ладанці на твердій грудей.

Якщо доля стукається в двері, у неї може бути ордер на обшук.

Ви не можете, діти мої, чекати від замішаного тіста, що воно стане чимось іншим, ніж хлібом.
Рок — це тісто. Але тільки від вашого вибору і від ваших рук залежить, підніметься воно більше або менше, чи буде коровай круглим, або довгастим, або плоским, як коржик, чи буде він вагою в унцію або фунт. Форму долю надаєте ви самі.

Отримати спадщину, не так просто як здається … Іноді ти отримуєш більше, ніж хочеш .. Або ви дізнаєтеся, що отримавши одне, ви втрачаєте щось інше … Але хоча б раз у житті доля посміхається вам, і ви отримуєте те, що вам насправді потрібно ..

Справжня незалежність — це така, яка дозволяє мені робити те, що я в даний момент хочу.

Не можна виправити те, що трапилося, доля є доля!

Будь-якому події передує пророцтво. Тільки тоді, коли є пророцтво, подія може відбутися.

Кордон між збігом і долею — примарна.

Сила віри в себе. Цією силою підвладне змінити долю.

Як радісна доля невинного судини. Забуваючи світ забутого світу. Вічне сяйво невинної душі. Кожен буде зрозумілий і кожному воздасться за ділами його. — Доля. Цитати, афоризми, статуси про долю, рок, неминучість, випадковість ..

— Ми робимо тільки те, що нам уготовано нашою долею.

Коли доля брикається за твоєю спиною, ти повинен був подумати, що в мене є своє зброя

Ми всі бажаємо силу. Якщо ми не можемо захистити інших своїми руками, ми беремо в руки меч. Сила, нищівна долі, виглядає як хитається лезо. Моя сила може знищити долю? Чи ця сила поглине мене?

Чи існує щось таке — доля, чи провидіння, чи Бог — щось або хтось, хто переплітає нитки наших життів?

Втім, який то інтелект у долі є. Вона скоріше схожа на конячку, а не на автомобіль.

Для того, щоб завдати серцю нищівного удару, доля не завжди б’є сильно і з розмаху; вивести загибель з нікчемних причин — ось до чого тяжіє її нездоланне творче свавілля (…) Подібно до того як хвороба виникає задовго до того, як вона виявляє себе, так і доля людини починається не в ту хвилину, коли вона стає явною і незаперечною. Вона довго таїться в глибинах нашої істоти, в нашій крові, перш ніж торкнеться нас ззовні. Самопізнання вже рівносильне опору.

Альтернатив немає, рухаєшся по прямій. Це потім, коли задумаєшся, що все могло б піти інакше, починають ввижатися розвилки — як підстрижені деревце-бонсай або як пучок блискавок. Якби ти вчинив по-іншому, то зараз це був би не ти, а інша людина, і мучився б іншими питаннями.

Люди нещасні, тому що вони самі вирішують бути нещасними. Ми завзяті і пустотливі істоти, веселі діти Всесвіту. Ми не можемо померти, і нам, як і ілюзіям на екрані, ніщо не може зашкодити. Але ми можемо повірити в те, що нам дуже погано, і представити то в самих жахливих і болісних подробицях, на які тільки здатні. Ми можемо повірити в те, що ми жертви, що нас вбивають, або що ми самі когось вбиваємо, і що ми — лише пішаки в боротьбі Милостивий Долі і Злого року

Здавалося, що падати вже нікуди … коли знизу ввічливо постукали. — Доля. Цитати, афоризми, статуси про долю, рок, неминучість, випадковість ..

Усі вважають, що керують усім, тоді як ніхто не управляє нічим. Ніхто не може додати ні рисочки, ні точки до того, що вже написано. Але нам подобається жити з цією ілюзією, тому що вона надає нам впевненості.

Тільки той, хто не покладається на щасливий випадок, є господарем власної долі.

У вряди-годи намагаюся для різноманітності зробити добрий вчинок, — зітхнув він про себе, — а доля так несправедлива зі мною. Злочинна життя набагато простіше.

У ній безліч життєвих сил, тому що у неї було щасливе дитинство і дуже швидка кар’єра. Вона ще не пережила тих нещасть, які необхідні, щоб розвинути дух, здатний до опору.

У кожної людини є фатальна точка, коли життя могла піти іншим шляхом.

(…) Хай здійсниться те, що завгодно долі, тільки й нам не даремно дано руки і в них мечі.

Багато чого з того, до чого ми готуємося або готові, просто не відбувається. Доля, хамка трамвайна, воліє не позбавляти життя ефекту несподіванки. Підносить або те, що краще передбачуваного, або на порядок гірше. Купить Гигрометр ВИТ-1

Ні долі окрім тієї, що ми творимо самі.

Кинь виклик долі — нехай подавиться! — Доля. Цитати, афоризми, статуси про долю, рок, неминучість, випадковість ..

З людьми, у яких є внутрішні резерви, завжди відбуваються справжні події. Це схоже на випадковість, але вони виникають з необхідності.

— Ось, — вимовив, нарешті, Остап, — доля грає людиною, а людина грає на трубі.

маріонетки! .. Всі маріонетки! .. Їм здається, ніби вони роблять, що хочуть, а вони роблять те, що велить їм пружина, така ж мертва, як вони …

Хто б міг подумати, що саме та жінка, перед якою я підніму забрало, відважить мені такий удар. Іронія долі.

Якщо це сталося, це сталося. Якщо ні, цього і не повинно було бути.

Люди, яким судилося бути разом, завжди знаходять один одного!

Проти дурниці самі боги боротися безсилі. — Доля. Цитати, афоризми, статуси про долю, рок, неминучість, випадковість ..

Доля потребує часом в невеликому заохочення, а дружба полягає в тому, щоб протягнути руку долі.

Удар долі в лоб означає, що не подіяли її стусани в зад.

Destiny is what we all seek
Destiny was waiting for you and me

Доля — це те, що ми шукаємо.
Доля чекала тебе і мене.

Будь що буде, а не буде — буде шкода.

Людина, який кинув виклик долі, — улюблене видовище богів!

Які зірки спряли нитка наших доль? Які боги і стихії виткали тканину наших життів? Як сталося, що мій бог встрелілся з його богом? Коли вони домовилися про нашу зустріч? — Доля. Цитати, афоризми, статуси про долю, рок, неминучість, випадковість ..

Якщо довго вдивлятися в темряву вона починає вдивлятися в тебе, якщо довго жити чужою долею — вона може стати твоєю власною. Воістину, тільки Богу дано перевтілюватися, не втрачаючи своєї особистості.

There are three kinds of people in the world — the rich, the poor and everyone in between. There is only one conclusion to every story — we all fall down.
Є три типи людей: багаті, бідні й ті, хто посередині. Але всі історії закінчуються однаково. Рано чи пізно всі ми потерпимо невдачу.

Ніяких ознак не буває. Доля не шле нам вісників — для цього вона досить мудра або достатньо жорстока.

Ледве помітний поворот сьогодні приведе тебе до драматичного іншому завтра. — Доля. Цитати, афоризми, статуси про долю, рок, неминучість, випадковість ..

Тому що ти ніхто, чмошная щур, яка втратила нюх і догризає мізерний шмат згірклого сальця, замість того, щоб вчасно рвати кігті з цього трахнути начальницьким айсбергом титаніка і вже давно жерти ананас десь на тропічних отсровах. Ну і вистачить, вистачить, досить, гарний! .. Якщо ти й справді такий, що ж з тобою робити. Ну, звільнили. Ну, знову. Щось, може, знайдеться.

Я не зовсім впевнений, але, по-моєму, це Шекспір ​​- або, принаймні, не менш тлумачний хлопець — сказав, що саме в той момент, коли ти починаєш відчувати всю красу життя, Доля підкрадається до тебе позаду з шматком свинцевої труби .

… Є доля, і якщо ти їй не суперечить, вона несе тебе в заданому напрямку до всіх тих вчинків, на які ти запрограмований. І навіть допомагає і зберігає тебе. І поки ти це не виконаєш, нічого з тобою не станеться.

 

Люди йдуть по трасах, вказаним долею або призначенням — неважливо, як це називається. На якусь мить траси ці перетинаються з нашою і знову розходяться. Тільки деякі і вкрай рідко виявляють бажання йти по нашій трасі і залишаються з нами трохи довше. Однак бувають і такі, хто працює з нами досить довго, щоб їх захотілося втримати. Але і вони йдуть далі.

Помилок не буває. Події, які ми притягуємо в наше життя, якими б неприємними для нас вони не були, необхідні для того, щоб ми навчилися тому, чому повинні навчитися. — Доля. Цитати, афоризми, статуси про долю, рок, неминучість, випадковість ..

— Ми, люди, куди могутніше, ніж нам здається. Не тільки ти, сер Вершитель, а взагалі все. Хочемо ми цього, чи ні, але кожен з нас змушений жити в тій реальності, яку він сам для себе обрав. Трагедія полягає в тому, що майже ніхто не робить цей вибір усвідомлено, тому і реальність нерідко виходить та ще …

Якщо існує знає все єство (Бог), то неможливо мати вільну волю, так як ця істота буде знати, що ви хочете зробити, а значить ви не можете прийняти рішення, тому що воно вже зроблено до вас.

Навчися бути готовим до того, що те, чого ти не можеш навіть уявити, коли-небудь трапиться.

Бути закоханим — означає належати до спільноти тих, до кого доля надумала поставитися з особливою увагою.

Душа Світу харчується щастям людським. Щастям, але також і горем, заздрістю, ревнощами. У людини одна — єдина обов’язок — слідувати своїй Долі до кінця. У ній — все.

Ми загнали себе в пастку. Таке з нами і раніше траплялося, але зараз все набагато гірше і страшніше. А виною всьому гординя, гордовитість, заздрість. Ми втрачаємо все, абсолютно все. І вже неможливо повернути назад, не можна змінити скоєного. … — Доля. Цитати, афоризми, статуси про долю, рок, неминучість, випадковість ..

Нас не тримає нічого,
Крім сонячних променів,
З нами тільки і всього,
Тільки і всього
Світло твоїх очей
І світло моїх очей,
І все само собою.

Життя хоче, щоб ти слідував своєї Долі, і збуджує апетит смаком удачі.

Ну про що можна говорити, коли доля вже стоїть за рогом, і ти здорово підозрюєш, що в руках у неї швидше сокиру, ніж букет фіалок …

Я сама так влаштувала свою долю, мені нема кого звинувачувати. І ні про єдину хвилині не шкодую.

Не людина вибирає долю, а доля — людини.

Один із способів вибрати майбутнє — просто повірити в те, що воно неминуче.

Всі ми в душі прості люди. Але деяких чекає велике покликання.

Щоб не сталося з тобою — воно зумовлене тобі із століття. І сплетіння причин із самого початку зв’язало твоє існування з даними подією. — Доля. Цитати, афоризми, статуси про долю, рок, неминучість, випадковість ..

Людина свою долю повинен вибирати, а не приймати.

Навпаки, на будинку акуратним білим по синьому, прочитав, — «Що б ти не робив, все одно ти приречений».

Світом правлять доля і примха.

Для незалежності ніколи не може бути надто багато грошей.

Все, що відбувається з тобою — приймай простодушно.

… У неї завжди був джокер у колоді. Його поява в найнесподіваніших місцях надавав грі гостроти. Неможливо передбачити, в якій якості він з’явиться на полі в наступний раз. Головне — жити так, як ніби джокера не існує. Я грала на щастя

Але так є — буває, дивишся на людину, і розумієш, що в нього душа мертва. Молодий чи старий — все одно, він мертвий. А іншим разом дивишся на людину і бачиш, що йому, незважаючи на його шістдесят-сімдесят — двадцять, а то й менше. У нього душа жива.

(… Але ми, переглянувшись, одноголосно вирішили вважати підвернувся їй під копита сук перстом долі …)
Як і сук, перст виявився вельми кострубатим. А до того ж — злорадно відстовбурченою середнім.

Поки людина не здається, він сильніший своєї долі. — Доля. Цитати, афоризми, статуси про долю, рок, неминучість, випадковість ..

… Чим більше в голові у нас звивин, тим більше звивиста доля.

Мало кому подобається визнавати, що обрав для себе не те терені, і кожен поважаючий себе людина довго буде гребти проти вітру і течії, перш ніж викрикне: «Я програв» і підкориться хвилях, що віднесуть його назад до берега.

— Опір долі — головна причина стресів;
— Якщо вам здається, що доля поводиться з вами грубо і немилосердно, це зовсім не означає, що вам бажають зла. Просто ви зайняли незручну для неї позицію;
— Якщо захоплено займатися улюбленою справою (наприклад, смоктати корч), можна пропустити навіть Апокаліпсис.

У житті, як і в мистецтві деякі фінали бувають гіркими, особливо, коли справа стосується кохання. Іноді доля зводить двох закоханих разом лише для того, щоб розлучити їх.
Іноді герой, нарешті, робить правильний вибір, але не в правильний час.
Кажуть, час вирішує все …

Ми раби долі, чар, королів і дурних людей, в чиєму отруті мешкає хвороба. Так чари маку можуть приспати нас, і ми засинаємо мертвим сном. А коли цей сон скінчиться, ми прокинемося в вічності і зникнемо. Помре сама смерть. Доріан Грей (Dorian Gray)

Повернення ніколи не бувають випадковими. Повертаються, щоб змінити щось, щоб щось виправити. Іноді сам Господь ловить нас за шкірку і повертає в те місце, де ми випадково вислизнули з-під його ока, щоб виконати свій вирок — чи дати нам другий шанс.

Шляхи уникнути того, що визначено тобі долею, не існує. Все відбудеться саме так, як повинно статися. З кожним днем, з кожною вночі майбутнє невблаганно насувається на нас, перетворюючись на сьогодення.

І бачу я, що не живуть люди, а все приміряються і кладуть на це все життя. І коли обкрадуть самі себе, витративши час, то почнуть нарікати на долю. Що ж тут доля? Кожен сам собі доля! — Доля. Цитати, афоризми, статуси про долю, рок, неминучість, випадковість ..

Призначення — це вигадка і забобони. У Бога занадто багато важливих справ в голові, щоб ще призначати долю кожного в цьому багатомільярдному людському мурашнику. Та й немає такого призначення, яке прирікає на смерть восьмирічну дитину.

Що має статися, то здійсниться. Історію назад не повернути … противитися безглуздо! І треба лише любов’ю допомагати тому, що неминуче. Кажуть, сер Томас Мор, сходячи на плаху, зауважив катові: «Мені допоможи, дружок, сюди піднятися, а далі вгору я вже сам піду! ..»

Ти знаєш, перед яким вибором стоїш. Або ти залишишся у в’язниці, яку століття іменує боргом, честю, самоповагою, і купуєш цією ціною благополуччя і безпеку; або ти будеш вільний — і розп’ятий. Нагородою тобі будуть камені і терни, мовчання і ненависть, і міста і люди відвернуться від тебе. Джон Фаулз. Коханка французького лейтенанта

Доля била мене моєї ж переможною картою!

Немає нічого визначеного, і немає нічого незмінного, ні в більшій ні в меншому, ні в житті, ні в смерті. Майбутнього немає, тому що втілюючись воно на крихітне мить стає справжнім — і тут же зникає в минулому

Доля світу в моїх руках? Це трохи … сумно …

Бабуся говорила: що не коїться — все до кращого! У мене стихійно саме таке оптимістичне переконання. Хоча розумію, жодних раціональних аргументів на його користь ні. Але смуток — страшний гріх. — Доля. Цитати, афоризми, статуси про долю, рок, неминучість, випадковість ..

Ми не впливаємо на повороти нашого життя. Все вже вирішено наперед, написано десь там, нагорі, серед зірок. Може тому в місті, де не видно зірок любов зароджується випадково? І навіть якщо кожен чоловік в нашому житті, кожен поцілунок, кожне розбите серце вже визначені, то чи можна зробити крок в сторону і зійти зі свого Чумацького шляху? І я замислилася: чи можна зробити помилку і пропустити свою долю?

Усе, що існує — це шахова дошка, складена з клітин днів і ночей, на якій Доля грає людьми, як фігурами.

Зникнуть прищі — почнуться зморшки. Кадетство

… Цим світом править нравная особа на ім’я Доля. Вона хороша вже тим, що свідомо не визнає ніяких правил. Більш того, вона діє всупереч усьому і все одно все влаштовує найкращим чином. Єдине, чого Доля не виносить, — пасивних, ледачих і сонних людей, які сидять на одному місці і бояться робити помилки …

Якщо ми не усвідомлюємо, що відбувається у нас всередині, то ззовні нам здається, що це доля.

Все завжди вирішене заздалегідь, а люди не усвідомлюють цього і момент драматичної розв’язки приймають за вирішальний час, хоча він уже давно беззвучно пробив.

Доля вічно веде нас туди, куди ми йти зовсім не збиралися.

Не всі наслідки наших дій є передбаченими.

якщо гірше бути не може, значить можна сміливо сподівається на краще

Не буває зумовлених Долею подій. Коли не було Долі, люди придумали її для себе.

Людина, добре підготовлений, зберігає надію в нещастя і боїться зміни долі в щасливий час.

Її батько завжди був переконаний: людині даються знаки. Треба тільки вміти помічати і читати їх.

А на початку шляху мало хто в нас вірив, чи не так? Квентін Тарантіно

Я знаю, що помру, — думала вона. — І знаю це краще за тебе, ось в чому справа, ось чому те, що здається тобі просто хаотичним нагромадженням звуків, для мене і плач, і крик, і радість; ось чому те, що для тебе будні, я сприймаю як щастя, як дар долі.

Домогтися втілення своєї долі — це єдина справжня обов’язок людини.

Всі люди, поки ще молоді, знають свою Долю. І в цей період життя все зрозуміло і все можливо. Вони не бояться мріяти і прагнути до всього того, що їм хотілося б робити. Але з плином часу таємнича сила приймається їх переконувати в тому, що домогтися втілення їх Долі неможливо. — Доля. Цитати, афоризми, статуси про долю, рок, неминучість, випадковість ..

Доля не вибирає за нас, вона пропонує варіанти.

Життя все одно нас усіх по поличках розставить.

Сьогодні — самий поганий день з усіх, що тобі залишилися Чак Паланік. Вцілілий

Все велике і значне трапляється раптово. Провидіння пріходт нізвідки. Обрушується на тебе наче снігова лавина. Місце і час передбачити неможливо. Просто потрібно бути готовим …

Все має свій сенс і свою ціну, і одне додається до іншого, поки не хитнеться чаша терезів — і ось ми вже знову в дорозі, бредемо по дорогах, кажучи собі: ну що ж, можливо, наступного разу …

Адже деякі люди живуть і навіть не підозрюють, що можна любити! Скільки завгодно на світі таких людей, які про любов тільки з книжок знають і фільмів, а самі не здатні випробувати це почуття … А буває, що здатні, але не знають про це, тому що за все життя не зустріли свого єдиного, призначеного долею людини . Просто їх дороги по життю не перетнулися, от і все!

— Все буде добре. Все вирішиться найкращим чином. Ти заслужив щастя, доля тобі заборгувала.

Задовго до нашої зустрічі у нас бували однакові сни.

Volentem ducunt fata, nolentem trahunt, що означає: отдавшегося добровільно доля любить, а противився — трахУнт. Але вибір є завжди. Або ЦЕ буде з усією ніжністю і почуттям-с, або вас поімеют просто, грубо і без затій … Віктор Фірсов

Ми, жінки, звикли розплачуватися болем. за становлення дівчиною, жінкою, матір’ю … І якщо згодні з цією ціною, значить, вважаємо її гідним товаром.

Ніж, яким ти боїшся порізатися, обов’язково полоснет тебе по пальцю. Поїзд, на який тобі життєво важливо встигнути, відправиться на п’ять хвилин раніше розкладу — принаймні, якщо судити по твоїх годинах.

Весь час я думав, що закарлюку долі потрібно розігнути, але мені не приходило в голову, що їй і належить бути закарлюкою. Саме так, чотиривимірний закарлюкою космічної неминучості. — Доля. Цитати, афоризми, статуси про долю, рок, неминучість, випадковість ..

Кожна деталь, кожний жест, яким би малим він не був породжує безліч речей, які ведуть до непопровімий наслідків і до веллічайшім ефектів …. Досить пописати в море, щоб підняти рівень світового океану ….

Моя доля — не площа Згоди, немає в ній ні світла, ні блиску, це для тих, хто важливіші. І п’ю я, щоб забути, що про мене забули. Живу без всякого сенсу.

As long as we don’t choose, everything is possible.
Поки вибір не зроблений, все на світі можливо. — Доля. Цитати, афоризми, статуси про долю, рок, неминучість, випадковість ..

Сатана міркує, як людина. А Бог мислить вічністю.
Це доля. Навіть у бомби своя доля і визначена ця доля її творцем. І всякий хто захоче змінити її — буде знищений. І всякий хто зважитися перешкодити цьому — наблизить неминуче.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *