Меню Рубрики

Пропозиції виду «Хотіли б Ви» (частина друга)

Хотіли б Ви дізнатися скільки буде: Корінь восьмому ступені з периметра криволінійної трапеції площа якої знайдено інтегруванням по частинам трьох кубічного парабаллойдов тотожного перетворення кута фі дотичної до графіка функції складної біквадратних рівняння десяткового логарифма розбіжний послідовності правильного елліпсойд обчисленого шляхом складання двох коренів диференціального рівняння абсолютно диз’юнктивній нормальній форми окремого випадку 3 парних комплексних чисел уявних Асимптоти?

Хотіли б Ви смикнути зі мною коньячку і погнати біса =)? 

Хотіли б Ви вміти квадратний корінь з синуса кута, під яким нахилені один до одного атоми пентогідрохлорофенаптеліна і бензоізопроцестіна, поділеній на 0,33587 ?…???

Хотіли б Ви застрягти з двома геями які тільки, що побували на вибухнув заводі з виробництва ВІАГРИ?

Хотіли б ви розбити телевизор коли йде Дом-2?

Хотіли б Ви влаштувати шикарну вечірку в басейні, де я була б Вашої персональної танцівницею на весь вечір … м. .. і всю ніч ..)) а потім зустріти світанок у прохолодній воді басейну, лежачи на величезному рожевому матраці поруч зі мною і попиваючи клубничний коктейль з трубочки?))?

хотіли б ви … солоних огірочків?

Хотіли б Ви … дізнатися чому в казці про 3х поросят дмухнув вовк, а дах знесло п’ятачкам?

Хотіли б Ви, щоб у житті все було як на комп’ютері: «Пуск», «Отаман», «Назад «……..?

хотіли б ви ніколи не помилятися у своєму виборі?

Хотіли б ви …. віддати мені свої руку і серце … а ще печінка, нирки, квартиру, машину, а також всі свої грошові накопичення ?????

Хотіли б Ви загубитися зі мною в лісі ?!?!?!

Наодинці ………. поки ніхто не бачить ……… коли батьків немає вдома …….. тільки ти і я ………. подивитися мультики? ? ?

Также в нашем журнале вы можете найти кучу статусов (около 1500 тем статусов). Так как в социальных сетях стоят оповещения о днях рождения друзей, у нас для этого есть куча поздравлений с Днем Рождения! Поздравления с годовщиной свадьбы. Поздравления по датам календаря.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *