Меню Рубрики

Ще пропозиції Вконтакте.

Хотіли б Ви красиві ноги?

Хотіли б Ви Випробувати той час, коли були дітьми, знаходили калюжу глибше, заходили у неї в гумових чоботях і міряли
потім, у кого зазор менше залишиться!
А потім хто нитка хвилю пустить, чоботи повні води і всі задоволені такі …))))?

Хотіли б ви, чхнути з відкритими очима? 

Хотіли б Ви стати Ти?

Хотіли б Ви відчувати мій погляд на собі, і мило посміхаючись, гладити долонею по щеке.Хотелі б ви завжди бути поряд зі мною,
і що б я тримав твою руку, і радіти всім серцем і душой.А хотіли б ви, прокидатися поруч зі мною кожен ранок, при
світанку сонця повільно б йшли хвилини. Я обіймав би тебе з пристрастю і любов’ю в серці, з надією про те, що ми будемо
постійно разом. Щоб нас з тобою звела доля,
щоб не сумували ми ніколи? вдвох … і стати рівно тієї однієї для мене … ????

Хотіли б ви ..
щоб мої думки були прикуті тільки до вас …. і мої ейфорійні сплески ніжною енергетики робили кожен удар вашого серця надзвичайно щасливим і щоб вся я розчинилася
в вас …….. Але спочатку …… хотіли б ви допомогти моєму серцю розквітнути ????? м??

Хотіли б Ви закліпав віями і злетіти?

Хотіли б Ви читати думки людини, який вам цікавий на даний момент? Думки всіх людей читати не цікаво, потрібно
кого то одного, але дуже дуже цікавого! І який весь час думає, а краще всього весь час думає про Вас! Або щоб
ця людина читав Ваші думки і щоб він зрозумів че від нього хочуть, і робив усе правильно,
по порядку руху Ваших думок:)

хотіли б ви скинутися мені на бентлі?

Хотіли б Ви повернутися до якого небудь моменту в житті і змінити його?

Хотіли б Ви торкнутися долонею до теплого тіла коханої людини і відчути тепло …. любові … потім притулитися до
грудей і почути биття серця індикатором б’ється тільки для тебе ….. і не коли не позбутися цих ніжних дотиків і
віддати за них життя що б відчути це ще багато разів або хоча б один, але навіки???

Хотіли б Ви працювати у підтанцьовці у Бориса моесеева?

Хотіли б Ви дізнатися скільки буде: Корінь восьмому ступені з периметра криволінійної трапеції площа якої знайдено
інтегруванням по частинам трьох кубічного парабаллойдов тотожного перетворення кута фі дотичної до графіка
складної функції біквадратних рівняння десяткового логарифма розбіжний послідовності правильного елліпсойд
обчисленого шляхом складання двох коренів диференціального рівняння абсолютно
диз’юнктивній нормальної форми окремого випадку 3 парних комплексних чисел уявних Асимптоти о_О??

Хотіли б ви прожити це життя заново?

хотіли б ви, побачити як художник малює «звук» падаючого пелюстки троянди, на підлогу кришталевого замку, якого немає …?

… Щоб на вашій щоці залишився слід від помади моєї? 🙂

Хотіли б ви зловити Тіматі і запитати чому він такий мудак?

Щоб усе, чого ви задумали-по клацанню збувалося?

Хотіли б ви сидіти на веселці і бросатся Skittles в перехожих ????????

….. Намалювати невидимку?

Хотіли б Ви не працювати і отримувати за це 100.000.000 $$$$?

Хотіли б Ви бути вільною людиною, подорожувати по світу, не залежати від роботодавців?

Хотіли б Ви бути щасливі?

Хотіли б Ви посміхнутися мені під час зустрічі?)

Хотіли б ви: показати мені де закінчується реальність, і починається мрія??

Хотіли б Ви бути моїм особистим сортом героїну?

Хотіли б ви штамп у паспорті на 14 сторінці?

Хотіли б Ви: Капсули щастя, секунди кайфу, тижня знижок, хвилини слави??

Хотіли б Ви разом зі мною зробити що-небудь абсурдно-маревне?

Хотіли б Ви походити по веселці?

Также в нашем журнале вы можете найти кучу статусов (около 1500 тем статусов). Так как в социальных сетях стоят оповещения о днях рождения друзей, у нас для этого есть куча поздравлений с Днем Рождения! Поздравления с годовщиной свадьбы. Поздравления по датам календаря.

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *